Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX 2080 Ti owner's club.


azazil1190

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Στο πρώτο post  θα ηταν ωραίο να γίνει edit και να γραφτούν εκεί τι έχει ο κάθε ένας 

Μα αφου αλλάζουμε συνέχεια. 

Φαντασου οτι έκλεισα strix oc αλλα επειδη θα μου ερθει λογικά τελος του μηνα και με εχει πιασει μ@λακια και βιάζομαι, με βλεπω αυριο να σκαω μύτη με gigabyte gaming oc ti επειδη υπάρχει ετοιμοπαραδωτη αλλα λεω να κανω υπομονή. Δίνω μαχη μεσα μου😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, azazil1190 είπε

Μα αφου αλλάζουμε συνέχεια. 

Φαντασου οτι έκλεισα strix oc αλλα επειδη θα μου ερθει λογικά τελος του μηνα και με εχει πιασει μ@λακια και βιάζομαι, με βλεπω αυριο να σκαω μύτη με gigabyte gaming oc ti επειδη υπάρχει ετοιμοπαραδωτη αλλα λεω να κανω υπομονή. Δίνω μαχη μεσα μου😜

Και gigabyte να πάρεις αύριο πάλι σε strix θα καταλήξεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Acmilangr2 είπε

Και gigabyte να πάρεις αύριο πάλι σε strix θα καταλήξεις 

Αυτο λεω για αυτο θα περιμένω ωστε μην το μετανιώσω μετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Μα αφου αλλάζουμε συνέχεια. 

Φαντασου οτι έκλεισα strix oc αλλα επειδη θα μου ερθει λογικά τελος του μηνα και με εχει πιασει μ@λακια και βιάζομαι, με βλεπω αυριο να σκαω μύτη με gigabyte gaming oc ti επειδη υπάρχει ετοιμοπαραδωτη αλλα λεω να κανω υπομονή. Δίνω μαχη μεσα μου😜

αν πήγαινες για νεράκι θα σου έλεγα οκ .....αν είναι να μείνεις με αέρα πάνω στην κάρτα η asus strix  μαζί με την evga ftw3 (ακριβότερη μεν) είναι top.....οπότε cool bro και υπομονή!

Επεξ/σία από BabisTs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BabisTs είπε

αν πήγαινες για νεράκι θα σου έλεγα οκ .....αν είναι να μείνεις με αέρα πάνω στην κάρτα η asus strix  μαζί με την evga ftw3 (ακριβότερη μεν) είναι top.....οπότε cool bro και υπομονή!

Υπομονή με αερα θα κανω και ελπιζω η  asus να έστρωσε και να βαλει καμια samsung στις gpu της μετα απο τοσα παράπονα και rma s

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Αυτο λεω για αυτο θα περιμένω ωστε μην το μετανιώσω μετα

Περιμενε λιγο ρε συ Νικ. Ασε την gigabyte. Asus is only way now ;) 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Μα αφου αλλάζουμε συνέχεια. 

Φαντασου οτι έκλεισα strix oc αλλα επειδη θα μου ερθει λογικά τελος του μηνα και με εχει πιασει μ@λακια και βιάζομαι, με βλεπω αυριο να σκαω μύτη με gigabyte gaming oc ti επειδη υπάρχει ετοιμοπαραδωτη αλλα λεω να κανω υπομονή. Δίνω μαχη μεσα μου😜

Παρε την gigabyte... Εχω ακούσει τα καλύτερα. Μπορεί να σου κάτσει σούπερ κομμάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jimpsar είπε

Περιμενε λιγο ρε συ Νικ. Ασε την gigabyte. Asus is only way now ;) 

Θα περιμένω και ας με τρωει Δημήτρη.

Ελπίζω να αξιζει η αναμονή. 

Δεν θελω πολλά εναν πυρηνα να παιζει 2145-2160 αντε και 2175 και Samsung μνημες πολλα ζηταω?😂

Μόλις τώρα, billeiros είπε

Παρε την gigabyte... Εχω ακούσει τα καλύτερα. Μπορεί να σου κάτσει σούπερ κομμάτι. 

Ναι ξερω ασε με μην με διαολιζεις η asus ειναι στον δρόμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Υπομονή με αερα θα κανω και ελπιζω η  asus να έστρωσε και να βαλει καμια samsung στις gpu της μετα απο τοσα παράπονα και rma s

Αφού ξοδεύτηκες που ξοδεύτηκες γιατί το ξαναπαίζεις τζοκερ; 

Κάνε την κίνηση για μια lightning z που σίγουρα θα εχει Samsung και θα είναι Α chip. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Αφού ξοδεύτηκες που ξοδεύτηκες γιατί το ξαναπαίζεις τζοκερ; 

Κάνε την κίνηση για μια lightning z που σίγουρα θα εχει Samsung και θα είναι Α chip. 

παίζει ένα 500ρικο παραπάνω η msi lightning Z....καλύτερα αυτά τα 500€ + το όποιο ποσό ζητήσουν οι πράσινοι να πάνε σε μεγάλο ampere (3080ti) αργότερα και θα είσαι +50% τουλάχιστον πάνω από την 2080ti.....

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Strix Oc perfomance για daily στην μία πλευρά του διακόπτη  και  στην άλλη πλευρά του διακόπτη θα προσαρμοστεί όποιο bios καθίσει καλύτερα για benches μόνο......matrix / hof / xoc 1000w ......Καλό πυρήνα θέλω μόνο και samsung μνήμες και θα δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε....

ποιο είναι το ποιο δυνατό BIOS για 2080 τι ρεφερνσε βερσιοναλε 

έτσι απλά ρωτάω......... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Αφού ξοδεύτηκες που ξοδεύτηκες γιατί το ξαναπαίζεις τζοκερ; 

Κάνε την κίνηση για μια lightning z που σίγουρα θα εχει Samsung και θα είναι Α chip. 

Γιατί το ποσό που ζητανε για 100mhz  παραπανω και πολύ λεω ειναι απλα για γέλια. Και δεν σου εγγυάται κανεις οτι θα κλοκαρει πανω απο χχχ mhz.Tην ειχα πατήσει με kpe 980ti που ειχα και κλοκαρε λιγότερο απο την classified που ειχα πριν.και οι 2 στο νερο στο ιδιο σύστημα

Μα και η strix καρα Α ειναι.

Την asus δεν την φοβάμαι τοσο πυρηνα πιστεύω ενα 2100 θα τα εχει.Οσο φοβάμαι μην εχει micron. 

Προς το τελος της αλλης βδομάδας θα την εχω λογικά

Επεξ/σία από azazil1190
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Γιατί το ποσό που ζητανε για 100mhz  παραπανω και πολύ λεω ειναι απλα για γέλια. Και δεν σου εγγυάται κανεις οτι θα κλοκαρει πανω απο χχχ mhz.Tην ειχα πατήσει με kpe 980ti που ειχα και κλοκαρε λιγότερο απο την classified που ειχα πριν.και οι 2 στο νερο στο ιδιο σύστημα

Μα και η strix καρα Α ειναι.

Την asus δεν την φοβάμαι τοσο πυρηνα πιστεύω ενα 2100 θα τα εχει.Οσο φοβάμαι μην εχει micron. 

Προς το τελος της αλλης βδομάδας θα την εχω λογικά

Όχι τίποτε άλλο, σε έχω καταλάβει ότι είσαι κομματάκι επιρρεπής στις αμαρτίες.:P

Μακάρι να σου βγει  golden κομμάτι. 

Όσο για 3080ti, τέτοια εποχή πάνω κάτω το 2021 πιστεύω ότι θα έχουν ξεκαθαρίσει τα πράγματα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, HALF EVIL είπε

Όχι τίποτε άλλο, σε έχω καταλάβει ότι είσαι κομματάκι επιρρεπής στις αμαρτίες.:P

Μακάρι να σου βγει  golden κομμάτι. 

Όσο για 3080ti, τέτοια εποχή πάνω κάτω το 2021 πιστεύω ότι θα έχουν ξεκαθαρίσει τα πράγματα.  

Ευχαριστώ μακάρι! 

Αλλα και να μην βγει με αυτην θα μεινω δεν με παίρνει αλλο για φετος δώσαμε. 

Ελπιζω για Samsung μνημες τουλάχιστον

 

Επεξ/σία από azazil1190
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Ευχαριστώ μακάρι! 

Αλλα και να μην βγει με αυτην θα μεινω δεν με παίρνει αλλο για φετος δώσαμε. 

Ελπιζω για Samsung μνημες τουλάχιστον

Αυτη τη σκέφτηκες καθόλου?? 

Screenshot_2019-05-16-14-44-19-614_com.niobiumlabs.android.apps.skroutz.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...