Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX 2080 Ti owner's club.


azazil1190

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Να μην την χαρώ πρώτα λίγο; βιάζεσαι;

Οχι την μυξοπαρθενα δεν την θέλω. Την strix μου περιμένω. 😂

Αντε εαν μου κατσει με sammy μνημες θα σου στειλω p.m για πρόταση. 

Να την χαρείς λιγακι πρώτα και μετα την παρταρω και εγω αμα λάχει😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, azazil1190 είπε

Οχι την μυξοπαρθενα δεν την θέλω. Την strix μου περιμένω. 😂

Αντε εαν μου κατσει με sammy μνημες θα σου στειλω p.m για πρόταση. 

Να την χαρείς λιγακι πρώτα και μετα την παρταρω και εγω αμα λάχει😂

Μία πρόταση άντεξε ο εγωισμός σου; 

 

:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους , κατόχους Huawei και μη. :P

Λοιπόν παίζοντας Metro η κάρτα πιάνει 90fps  περίπου με light OC , αλλά πιάνει και 68-70 βαθμούς. 

Σκεφτόμουν να κάνω και αυτό το βήμα για χαμηλότερες θερμοκρασίες   https://eu.evga.com/products/product.aspx?pn=400-HY-1484-B1

Τι λέτε ;   Έχει δυσκολία κατ' αρχάς η εφαρμογή του;  Λογικά εφόσον πωλείται από την επίσημη evga  για τις συγκεκριμένες κάρτες η εγγύηση θα ισχύει κανονικά. 

Επεξ/σία από HALF EVIL
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Καλησπέρα σε όλους , κατόχους Huawei και μη. :P

Λοιπόν παίζοντας Metro η κάρτα πιάνει 90fps  περίπου με light OC , αλλά πιάνει και 68-70 βαθμούς. 

Σκεφτόμουν να κάνω και αυτό το βήμα για χαμηλότερες θερμοκρασίες   https://eu.evga.com/products/product.aspx?pn=400-HY-1484-B1

Τι λέτε ; 

Πολυ καλή ιδέα 

Νομίζω όμως το ψυγείο του δεν θα κατεβάσει τοσο πολύ την θερμοκρασία όσο ενός μεγάλου 

Επεξ/σία από Acmilangr2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Καλησπέρα σε όλους , κατόχους Huawei και μη. :P

Λοιπόν παίζοντας Metro η κάρτα πιάνει 90fps  περίπου με light OC , αλλά πιάνει και 68-70 βαθμούς. 

Σκεφτόμουν να κάνω και αυτό το βήμα για χαμηλότερες θερμοκρασίες   https://eu.evga.com/products/product.aspx?pn=400-HY-1484-B1

Τι λέτε ;   Έχει δυσκολία κατ' αρχάς η εφαρμογή του;  Λογικά εφόσον πωλείται από την επίσημη evga  για τις συγκεκριμένες κάρτες η εγγύηση θα ισχύει κανονικά. 

Μια χαρά θα είσαι με την εγγύηση. 

Και τωρα αν θες σνοιξε την αλλαξε της παστα και κλειστή. Παλι εισαι οκ απο εγγύηση δεν θα εχεις το παραμικο θέμα. Η ιδια η evga στ λεει εαν εχεις θεμα με θερμοκρασιες απλα με προσοχή μην σπάσεις τιποτα.και κατα την εφαρμογή πάστας η συμβατου κιτ.

Με το παραπανω κιτ της evga θα δεις κανα 10-15c κατω.Για μενα αξιζει στην περίπτωση που δεν έχεις αρκετό χωρο στο κουτι.

Εαν εχεις χωρο θα πήγαινα σε nzxt kraken x62 και nzxt g12 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Μια χαρά θα είσαι με την εγγύηση. 

Και τωρα αν θες σνοιξε την αλλαξε της παστα και κλειστή. Παλι εισαι οκ απο εγγύηση δεν θα εχεις το παραμικο θέμα. Η ιδια η evga στ λεει εαν εχεις θεμα με θερμοκρασιες απλα με προσοχή μην σπάσεις τιποτα.και κατα την εφαρμογή πάστας η συμβατου κιτ.

Με το παραπανω κιτ της evga θα δεις κανα 10-15c κατω.Για μενα αξιζει στην περίπτωση που δεν έχεις αρκετό χωρο στο κουτι.

Εαν εχεις χωρο θα πήγαινα σε nzxt kraken x62 και nzxt g12 

Απλώς μιας  και είναι κιτ της εβγα θα έχω πλήρη συμβατότητα. Χώρο έχω αλλά και 10-15  βαθμοί κάτω είναι σημαντικό και αρκετό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...