Προς το περιεχόμενο

H Samsung ανακοίνωσε το Galaxy A80 με περιστρεφόμενη pop-up κάμερα 48MP


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, zio10 είπε

Που πάνε και τα σκέφτονται;! Σοβαρά τόσο πολύ πειράζει ένα μικρό πλαίσιο στο πάνω μέρος και κάνουν όλες αυτές τις πατέντες για να το αποφύγουν; 

Να σου πω την αλήθεια θα συμφωνήσω. Με ξενίζει το τηλ. Να είναι τελείως bezel-less.. Όχι ότι θα με χάλαγε αλλά λέμε τώρα.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άντε με το καλό να πέσει κάτω των 500 γιατί με αυτή την τιμή κανιβαλίζει το s10e...

Αλήθεια η νέα σειρά των Α ποτέ βγαινει??? Το Α40 γλυκοκοιτάζω ..

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsunakias είμαι και εγώ αλλά είπαμε ρε φίλε....

Σε λίγο θα φτάσουν τις 7" τα κινητά, σαν τα τάμπλετ.... παντόφλες...

Και το headphone jack που πήγε....

Μια χαρά είναι το S8.... το βλέπω να το κρατώ για πολύ καιρό ακόμα....

Όσο για τις κάμερες του Α80.... αδιάφορο εντελώς.... και το κινητό άσχημο κατά τη γνώμη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, zio10 είπε

Το μικρό bezel και το notch (το ίδιο πράγμα στην ουσία) είναι προτιμότερα για μένα και από αυτό και πολύ περισσότερο από την τρύπα στην οθόνη. Ακόμα δεν το πιστεύω ότι κυκλοφόρησαν κινητά με τρύπα στην οθόνη, πραγματικά!

Πραγματικα μονο εμενα παιζει να μου αρεσει αυτη η υλοποιηση περισσοτερο απο το notch. Ολοι το κραζετε απο οτι βλεπω. Δεν ξερω γτ αλλα δεν μου φαινεται καθολου ασχημο, το notch δλδ μου αρεσει πολυ λιγοτερο . Ακομα περισσοτερο βεβαια μου αρεσουν οι υλοποιησεις οπως σε αυτο το βιντεο που δεν εχει ΚΑΘΟΛΟΥ selfie καμερα μια ξερη οθονη χωρις τρυπες και notch κτλ. και τις σπανιες φορες που θα την χρειαζομαι (10 φορες το χρονο; ισως λεω και πολλες) θα γινεται ενα flip και τερμα η ιστορια. Μακαρι να πανε ΟΛΟΙ προς τα εκει να ξεμπερδευουμε απο αυτες τις αηδιες. Για την ωρα εχω παραγγειλει ενα Xiaomi Note 7(εχει raindrop notch αλλα τι να κανεις) να με βγαλει 2-3 χρονια ανετα και ελπιζω μεχρι τοτε να εχει γυρισει ο τροχος στο design.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, zio10 είπε

Που πάνε και τα σκέφτονται;! Σοβαρά τόσο πολύ πειράζει ένα μικρό πλαίσιο στο πάνω μέρος και κάνουν όλες αυτές τις πατέντες για να το αποφύγουν; 

Το πλαίσιο δεν πειράζει, έχω το s8+ δύο χρόνια τώρα κ ακόμα κουκλί μου φαίνεται. Οι @#$τρυπες όμως κ τα σεμεδακια πάνω στην οθόνη πειράζουν κ ενοχλούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους μια πραγματική καινοτομία. Να γυρνάει η ποιοτικά πίσω κάμερα μπροστά, δίνοντας την ίδια ανώτερη ποιότητα και στις selfie.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...