Προς το περιεχόμενο

3μηνες game pass xbox 1€


barman_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
3 λεπτά πριν, yiankap είπε

1. Στις 16/4 που δεν θα είμαι ενεργός συνδρομητής, θα ισχύει αραγε η προσφορά?

1. Τι εννοεις αν θα ισχυει; Μεχρι 12-5-2019 ειπαμε ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, matrixxx είπε

1. Τι εννοεις αν θα ισχυει; Μεχρι 12-5-2019 ειπαμε ισχυει.

Ναι φίλε μου το κατάλαβα  ότι η προσφορά θα ισχύει μέχρι τις 12/5 για όλους τους ανενεργούς συνδρομητές.

Απλά φοβάμαι ότι ούτε στις 16/4, που θα είμαι πλέον και εγώ ανενεργός στο Game Pass, η προσφορά  θα ισχύει (για εμένα) για τον λόγο  ότι κατά την έναρξη της προσφοράς (12/4) το status μου στο Game Pass ήταν "ενεργός".

Δεν είχα χρόνο να το διατυπώσω πιο σωστά νωρίτερα. Δικό μου λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιπτωση που οταν τελειωσει η συνδρομη σου δεν σου δωσει την προσφορα, φτιαξε ενα καινουργιο λογαριασμο και περνα το στην κονσολα σου.Θεμα μπαν δεν εχεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, yiankap είπε

Απλά φοβάμαι ότι ούτε στις 16/4, που θα είμαι πλέον και εγώ ανενεργός στο Game Pass, η προσφορά  θα ισχύει (για εμένα) για τον λόγο  ότι κατά την έναρξη της προσφοράς (12/4) το status μου στο Game Pass ήταν "ενεργός".

Φιλε δε νομιζω να παιζει τετοια παραμετρος, του τι ησουν την στιγμη που ξεκινησε. Λογικα παιζει ρολο μονο τι εισαι οταν πας να παρεις την προσφορα. 99.9% θα στην δωσει δηλαδη πιστευω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 λεπτά πριν, teoqq είπε

Εμένα είχε λήξει το game pass στις 2/4 και έκανα κανονικά την ενεργοποίηση του προμο πριν 3-4 ημέρες οπότε ισχύει και για ανενεργό λογαριασμό 

Μονο για ανενεργο παιζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα κι εγώ. Δεν έχω xbox. Για pc μόνο το forza horizon 4 και το gears αξίζουν ( το έχω παίξει).  To  forza το κατέβασα. Πολύ καλό. Αναπτέρωσε το ενδιαφέρον μου για τα racing games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει 28 ημερες ακομη θα ισχύει η προσφορα, επειδη εχω ενα καρο παιχνιδια να τελειωσω αυτο το μηνα στο πισι σκεφτομαι να την ενεργοποιησω λιγο πριν ληξει για να αχοληθω με τη κονσολα, λετε να φαω καμια φολα και να αλλάξει κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά όλα καλά.  Σήμερα και εγώ ως ανενεργός χρήστης έκανα κανονικότατα την 3 μηνη συνδρομή  Game Pass (με τον λογαριασμό που έληξε μόλις χθες) και 1 μήνα Live!

Επεξ/σία από yiankap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φερνω το θεμα πανω για οποιον δεν το εχει δει.

Τελευταια μερα σημερα για 3 μηνες game pass με 1€! (edit οπως λενε πιο κατω, εχει δωθει παραταση μεχρι 23-5)

Και με αλλο 1€, 1 μηνας gold. (ακομα 16 ωρες  γι' αυτο, δεν εχει δωθει παραταση)

Επεξ/σία από matrixxx
παραταση
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...