Προς το περιεχόμενο

HP Laptop 15-da1018nv 15.6'' HD/ Intel Core i5-8265U/ 4GB/ 128GB SSD 429 Ευρω και Επιπλεον -10% Με καρτες Eurobank 386 Ευρω


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

HP Laptop 15-da1018nv 15.6'' HD/ Intel Core i5-8265U/ 4GB/ 128GB SSD 429 Ευρω και Επιπλεον -10% Με καρτες Eurobank 386 Ευρω. Παρα πολυ καλη τιμη απο τον Γερμανο, μονο οποιος ενδιαφερεται να το χτυπησει συντομα γιατι βλεπω να εξαφανιζεται και συντομα: https://www.germanos.gr/product/hp-laptop-15-da1018nv-15-6-hd-intel-core-i5-4gb-128gb-ssd/20381339/#

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
3 λεπτά πριν, makhs5 είπε

 και Επιπλεον -20% Με καρτες Eurobank. 

Προσοχη, μονο 10% η επιστροφη στην νεα προωθητικη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, makhs5 είπε

HP Laptop 15-da1018nv 15.6'' HD/ Intel Core i5-8265U/ 4GB/ 128GB SSD 429 Ευρω και Επιπλεον -20% Με καρτες Eurobank 343 Ευρω. Παρα πολυ καλη τιμη απο τον Γερμανο, μονο οποιος ενδιαφερεται να το χτυπησει συντομα γιατι βλεπω να εξαφανιζεται και συντομα: https://www.germanos.gr/product/hp-laptop-15-da1018nv-15-6-hd-intel-core-i5-4gb-128gb-ssd/20381339/#

10% επιστροφή!!!

Δεν παύει να είναι προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Προσοχη, μονο 10% η επιστροφη στην νεα προωθητικη. 

Διορθωθηκε... Ακομη κι ετσι φοβερη τιμη και ελλαδα και εξωτερικο απιαστη

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχως για εμενα η οθονη αποτελει dealbreaker ακομα και σε αυτη τη κατηγορια τιμης(και ψαχνομουν για λαπτοπ).Και με μια δευτερη ματια αξιζει ουσιαστικα μονο ο επεξεργαστης σε αυτα τα χρηματα(που πραγματικα δεν εχει παιξει φθηνοτερα),ssd και ram λιγα και για τα απολυτως βασικα πλεον.

Επεξ/σία από greengr21
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, papafigos84 είπε

4 πυρηνες,8 threads και πανε και σου βαζουν οθονη hd. Γιατι ρε παλικαρια????

Για να κρατησουν τη τιμη χαμηλα, απλη λογικη. Παντως εγω πριν λιγους μηνες πηρα λαπτοπ γιατι παρεδωσε πνευμα το προηγουμενο, και το πηρα ξανα με hd οθονη και δεν εχω κανενα θεμα, εδω τηλεορασεις εχουμε 42αρες hd, στις 15 ιντσες θα κολλησουμε, σιγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, makhs5 είπε

Για να κρατησουν τη τιμη χαμηλα, απλη λογικη. Παντως εγω πριν λιγους μηνες πηρα λαπτοπ γιατι παρεδωσε πνευμα το προηγουμενο, και το πηρα ξανα με hd οθονη και δεν εχω κανενα θεμα, εδω τηλεορασεις εχουμε 42αρες hd, στις 15 ιντσες θα κολλησουμε, σιγα

Μωρε μαζι σου, απλα εδω μιλαμε για επεξεργαστη που σε παει χροοοονια και η οθονη δεν ειναι ουτε η κλασικη tn 1080 που βαζουν σε ολα.

Παντως, τελευταια πηρα laptop ips fhd και εχω αναθεωρησει πολυ για τις οθονες. Ηταν το τελευταιο που εβλεπα αλλα πλεον το θεωρω ισως και νο1. Ολη μερα μια οθονη κοιταζουμε. Πραγματικα ξεκουραστηκαν τα ματια μου.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, papafigos84 είπε

Μωρε μαζι σου, απλα εδω μιλαμε για επεξεργαστη που σε παει χροοοονια και η οθονη δεν ειναι ουτε η κλασικη tn 1080 που βαζουν σε ολα.

Παντως, τελευταια πηρα laptop ips fhd και εχω αναθεωρησει πολυ για τις οθονες. Ηταν το τελευταιο που εβλεπα αλλα πλεον το θεωρω ισως και νο1. Ολη μερα μια οθονη κοιταζουμε. Πραγματικα ξεκουραστηκαν τα ματια μου.

Σωστος δεν αντιλεγω, αλλα για να κρατηθει η τιμη χαμηλα κατι επρεπε να κοψουν βρε συ. Αν ειχε 8αρα ραμ, και 256 ssd και fhd οθονη θα εκανε πανω απο 650 ευρω, εγω παντως το βλεπω προσφορα παρα πολυ δυνατη, αν δεν ειχα χτυπησει λαπτοπ πριν 4 μηνες τρεχοντας θα το χτυπουσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, makhs5 είπε

Σωστος δεν αντιλεγω, αλλα για να κρατηθει η τιμη χαμηλα κατι επρεπε να κοψουν βρε συ. Αν ειχε 8αρα ραμ, και 256 ssd και fhd οθονη θα εκανε πανω απο 650 ευρω, εγω παντως το βλεπω προσφορα παρα πολυ δυνατη, αν δεν ειχα χτυπησει λαπτοπ πριν 4 μηνες τρεχοντας θα το χτυπουσα

Εννοειται οτι ειναι δυνατη προσφορα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να πάρεις το 10% πρέπει να γίνει η αγορά μέσω internet δε μπορείς να το παραγγείλεις και να πας να πληρώσεις και να παραλάβεις από το κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kenny McCormick είπε

για να πάρεις το 10% πρέπει να γίνει η αγορά μέσω internet δε μπορείς να το παραγγείλεις και να πας να πληρώσεις και να παραλάβεις από το κατάστημα;

Ακριβως οπως το γραφεις, μονο μεσω ιντερνετ πρεπει να πληρωσεις

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...