Προς το περιεχόμενο

HP Laptop 15-da1018nv 15.6'' HD/ Intel Core i5-8265U/ 4GB/ 128GB SSD 429 Ευρω και Επιπλεον -10% Με καρτες Eurobank 386 Ευρω


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει κανένας άλλος που το πήρε να πει και εκείνος την εμπειρία του? Είδα και κάτι αγγελίες με σφραγισμένα στα 400 € χαχαχα

 

ΥΓ. Συγκριτικό επεξεργαστών με το άλλο της προσφοράς lenovo

https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i5-8265U-vs-AMD-Ryzen-3-2200U/3323vs3152

Επεξ/σία από Giannisvtc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρελαβα και εγω προχτες αλλα σημερα ασχοληθηκα λιγο περισσοτερο. Αρχικα πιστευω για τα λεφτα που εδωσα (229ε) αξιζει φουλ. Τωρα, μολις το ανοιξα πρωτη φορα διαπιστωσα καποια σαβουρα που βαζουν οι κατασκευαστες οποτε του εκανα κατευθειαν ενα fresh install να το αδειασω. η οθονη οντως ειναι λιγο εως πολυ μετρια αλλα για την δουλεια που το θελω(εργασιες, αναλυσεις δεδομενων, διαβασμα) πιστευω ειναι μια χαρα. Το λαπτοπ ανοιγει κατευθειαν λογω του ssd. βεβαια θα χρειαστει και ενα πιο μεγαλο δισκο γιατι τα 128 gb ειναι πολυ λιγα. Τωρα το touch pad που χρησιμοποιησα  λιγο μου φανηκε πολυ μετριο, δεν ξερω αν ευθυνεται που εχω χρονια να πιασω λαπτοπ στα χερια μου αλλα μου εδωσε την εντυπωση της φτηνιας. περισσοτερα ισως αναφερω οταν εχω μια πιο ολοκληρωμενη εντυπωση για το λαπτοπ.

Αν καποιος ξέρει ας προτεινει ενα σκληρο (είτε ssd(480gb) είτε hdd(1tb)) και μια ραμ (4gb) που να ταιριαζουν με το λαπτοπ γιατι δεν γνωριζω τι μπαινει και τι οχι. Επισης γνωριζει κανεις με σιγουρια τι γινεται με την εγγυηση της HP σε περιπτωση αναβαθμισης όχι από την ειδικη αντιπροσωπεια? καπου άκουσα ότι η HP σε περιπτωση αναβαθμισης χάνεις και την εγγύηση. Και τέλος έψαξα στο ιντερνετ για τους drivers μετα το fresh install και βρήκα απο την σελίδα διάφορους drivers για το ίδιο πράγμα, γνωριζεί κανεις ποιους να κατεβάσω? Από εδώ παντα: https://support.hp.com/gr-el/drivers/selfservice/hp-15-da1000-laptop-pc/23301551/model/27788773

Επεξ/σία από dimitrisp13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitrisp13 είπε

... έψαξα στο ιντερνετ για τους drivers μετα το fresh install και βρήκα απο την σελίδα διάφορους drivers για το ίδιο πράγμα, γνωριζεί κανεις ποιους να κατεβάσω? Από εδώ παντα: https://support.hp.com/gr-el/drivers/selfservice/hp-15-da1000-laptop-pc/23301551/model/27788773

Τους πιο καινούριους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, randomreg είπε

Στα 399 σήμερα στο Γερμανό 

Δεν τ΄αξίζει μόνο για τον επεξεργαστή...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Προσφορα σημερα το ιδιο laptop απο τα 649  , στα 489 (μονο) !  Ενα 6μηνο μετα πηρε 90 ευρω πανω και εγινε και προσφορα. Οταν βλεπω τετοια κοροιδια μου γυριζουν τ'αντερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, dalai1 είπε

Προσφορα σημερα το ιδιο laptop απο τα 649  , στα 489 (μονο) !  Ενα 6μηνο μετα πηρε 90 ευρω πανω και εγινε και προσφορα. Οταν βλεπω τετοια κοροιδια μου γυριζουν τ'αντερα

Είναι που έχει "δώρα" αξίας 60 ευρώ. Ε σε πιάνει μια αηδία! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...