Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft ετοιμάζει την απάντηση στα AirPods με τα δικά της «έξυπνα» in-ear ακουστικά


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Q-Taxys είπε

Δεν εννοεί ενσύρματα νομίζω.

Έχω τα Pixel Buds που έχουν κορδονάκι που ενώνει τα δύο ακουστικά και με βολεύουν πάρα πολύ. (δεν χάνονται κιόλας)

Αυτο ακριβως λεω οχι να εχουν καλωδιο προς το κινητο αλλα μεταξυ τους.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπορούσε άνετα να είναι πρωταπριλιάτικο αστείο, παίζει να ακούς και συνομιλίες άλλων, ας αρκεστούν στις πατέντες που τους αποφέρουν δις και ας μην ασχολούνται άλλο με οτι έχει σχέση με κινητές συσκευές ... αφού το έχουν παραδεχτεί και οι ίδιο ότι δεν τον έχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Δεν καταλαβαίνω πως έφτασες στο συμπέρασμα να θεωρώ του άλλους μη έξυπνους.

Δεν έφτασα σε αυτό το συμπέρασμα. Απλά δεν το εξηγείς αυτό που λες. Και δεν έχω καμία όρεξη για flame. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Νυσταγμένος είπε

Αυτό το ανέκδοτο που πλέον στην εποχή μας όλα τα αποκαλούμε έξυπνα. Έξυπνα παπούτσια από xiaomi, έξυπνα ακουστικά από MS, έξυπνα σπίτια, έξυπνα τηλέφωνα (smartphones). Το ότι με όλα αυτά τα "έξυπνα" εμείς καταντάμε να γινόμαστε πιο "χαζοί" και τεμπέληδες το αναγνωρίζει κανείς? 

Η ιδέα πίσω από τα "έξυπνα" εργαλεία της εποχής μας δεν είναι να μας υποκαταστήσουν, αλλά να μας ελευθερώσουν χρόνο για να κάνουμε περισσότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Νυσταγμένος είπε

Δεν έφτασα σε αυτό το συμπέρασμα. Απλά δεν το εξηγείς αυτό που λες. Και δεν έχω καμία όρεξη για flame. 

Γιατί ποιος έχει; Δεν έχεις καμία όρεξη λες, αλλά αρπάχτηκες χωρίς λόγο. Ούτε εσύ εξηγήσες αυτό που είπες. Με είδες να αρπαχτω;

17 λεπτά πριν, Q-Taxys είπε

Δεν εννοεί ενσύρματα νομίζω.

Έχω τα Pixel Buds που έχουν κορδονάκι που ενώνει τα δύο ακουστικά και με βολεύουν πάρα πολύ. (δεν χάνονται κιόλας)

Ναι πάσο, αυτό βολεύει.

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, invisiblesurfer είπε

Η ιδέα πίσω από τα "έξυπνα" εργαλεία της εποχής μας δεν είναι να μας υποκαταστήσουν, αλλά να μας ελευθερώσουν χρόνο για να κάνουμε περισσότερα. 

Ωραία. Δεκτό. Ανάλογα όμως πως ξοδεύεις τον χρόνο σου. Και σε τι τον ξοδεύεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Αυτο ακριβως λεω οχι να εχουν καλωδιο προς το κινητο αλλα μεταξυ τους.

Οκ, αυτό είναι βολικό. Πάντως και αν μπορεί να εξαλειφθεί πλήρως το καλώδιο δεν βρίσκω το λόγο να μην γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Γιατί ποιος έχει; Δεν έχεις καμία όρεξη λες, αλλά αρπάχτηκες χωρίς λόγο. Ούτε εσύ εξηγήσες αυτό που είπες. Με είδες να αρπαχτω;

Από που βγαίνει το συμπέρασμα ότι αρπάχτηκα? Επίσης πες μου τι ακριβώς δεν κατάλαβες για να το εξηγήσω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Νυσταγμένος είπε

Από που βγαίνει το συμπέρασμα ότι αρπάχτηκα? Επίσης πες μου τι ακριβώς δεν κατάλαβες για να το εξηγήσω ;)

Εντάξει άμα είναι να παίξουμε τις κουμπάρες.... Άστο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι εσείς που κοροϊδεύετε την Microsoft, ρε "παλικάρια", "επαναστάτες" αν δεν ήταν αυτή με τα Windows, ακόμα σε κανένα Unix περιβάλλον θα είσασταν. Εκτός αν λειτουργούσατε MacOS από τότε, που παίζει το πολύ να το είχαν 1000 άτομα στην Ελλάδα.

Οπότε κατουρήστε και λίγο και αφήστε τον σωστό γίγαντα να δημιουργήσει πρώτα τα συγκεκριμένα και μετά κρίνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Νυσταγμένος είπε

Ωραία. Δεκτό. Ανάλογα όμως πως ξοδεύεις τον χρόνο σου. Και σε τι τον ξοδεύεις.

Ναι, αυτό όμως είναι άσχετο με τις εν λόγω έξυπνες συσκευές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...