Προς το περιεχόμενο

50% έκπτωση σε όλα τα Samsung Home Cinema & Soundbar @Kotsovolos


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, c_access είπε

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση αν και τα έχω ήδη δει αυτά. Η απορία είναι αν στα 170 ευρώ παίρεις κάτι καλύτερο. :)

Νομίζω πως όχι.

 

5 λεπτά πριν, dimitrk είπε

Εγώ πάντως στα λεφτά αυτά θα έβλεπα και τις soundbar που έχει η JBL.Έχει προσφορά στην Mediamarkt.Σαφώς ανώτερο Subwoofer και γενικός ήχο.

JBL BAR 3.1 

JBL BAR 5.1

Η μεγάλη δεν υποστηρίζει Dolby Atmos και δεν είναι ξεκάθαρο αν υποστηρίζει HDR10 και Dolby vision.

Η μικρή δεν ξέρω κατά πόσον αξίζει σε σχέση με την 650 ας πούμε που με βάση την προσφορά είναι και 90 κάτι ευρώ φθηνότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρει κανείς ποια είναι η διαφορά μεταξύ της Κ850 και της Ν850 ??? Τις βλέπω παρόμοιες με διαφορά 50 ευρώ.

Επεξ/σία από qwerty99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, qwerty99 είπε

Ξέρει κανείς ποια είναι η διαφορά μεταξύ της Κ850 και της Ν850 ??? Τις βλέπω παρόμοιες με διαφορά 50 ευρώ.

Βλέπω  έχει 2 ηχεία παραπάνω στην Ν850 στα πλάγια . Σε review κάπου διάβασα για καλύτερο ήχο  σε μουσική η Κ

ήμουν έτοιμος για να την παραγγείλω  αλλά μόλις είδα το ύψος την ηχομπαρας ( 86mm) με φρενάρισε. Τώρα πρέπει να δω αν γίνετε να βάλω την τβ στον τοίχο και να μην μου κόβει απο την προβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, qwerty99 είπε

Ξέρει κανείς ποια είναι η διαφορά μεταξύ της Κ850 και της Ν850 ??? Τις βλέπω παρόμοιες με διαφορά 50 ευρώ.

Η N850 είναι ο αντικαταστάτης του K850. Έχει υλοποίηση 5.1.2 καναλιών  σε σχέση με την 3.1.2 της K850 και κάποιες βελτιώσεις στον ήχο, ενώ αυτή και η N950 είναι αποτελέσματα της συνεργασίας της Samsung με την Harman/Kardon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα στον κωτσο και παρήγγειλα την 650. Δεν έχει διαθεσιμότητα και θα παραλάβω σε 20-25 μέρες. 550 υπάρχουν διαθέσιμες πάντως 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, alelo είπε

Βλέπω  έχει 2 ηχεία παραπάνω στην Ν850 στα πλάγια . Σε review κάπου διάβασα για καλύτερο ήχο  σε μουσική η Κ

ήμουν έτοιμος για να την παραγγείλω  αλλά μόλις είδα το ύψος την ηχομπαρας ( 86mm) με φρενάρισε. Τώρα πρέπει να δω αν γίνετε να βάλω την τβ στον τοίχο και να μην μου κόβει απο την προβολή.

Από ότι λένε σε reviews είναι η ίδια με την N950 ηχητικά χωρίς όμως τα πίσω ηχεία. 

 

36 λεπτά πριν, thanasisapo είπε

η Ν400 αξιζει τα λεφτα της για μια Q6 κ χαλαρη χρηση; η παιζει τιποτα καλυτερο εσεις που ξερετε... ευχαριστω!

Καλύτερα συν 30 ευρώ για την 450. Θα κερδίσεις πολύ με το subwoofer. 

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, DsLmAnIaC είπε

Κλειστά εννοείται. Δεν υπάρχει σημείωση για κάτι τέτοιο.

Μην το λες...την άλλη φορα διαφημίζανε ενα Xiaomi έφαγα μια μερα να παω να το παρω και εν τελει ήταν εκθεσιακό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει ένα εκθεσιακό 650 στα Σπάτα για όποιον καίγεται 

Μπορεί να είναι και Βενιζέλος, δεν θυμάμαι σε ποιο μου είπαν 

Επεξ/σία από lefstef
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, lefstef είπε

Υπάρχει ένα εκθεσιακό 650 στα Σπάτα για όποιον καίγεται 

Μπορεί να είναι και Βενιζέλος, δεν θυμάμαι σε ποιο μου είπαν 

HW N650; Στα 285€.

απο τις τρεις επιλογες ποτε καποιος παει στην M550 N550 ή στην Ν650;

εχω ενα μικρο σαλονι 25τμ στα 3m αποσταση απο την TV. LG c8 55. Ποια;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πίσω ηχεία μπαίνει καλώδιο, προσοχή.

3 ώρες πριν, DsLmAnIaC είπε

Την έχουν μόνο στο megastore στο Ελ.Βενιζέλος λέει.

Όσον αφορά τον Denon τον βάζεις να παίζει με ότι έχεις και συμπληρώνεις σιγά σιγά το ηχοσύστημά σου.

Ας απαντήσουν καλύτερα οι γνώστες, αλλά νομίζω ότι αν βγάλεις την έξοδο του ήχου από την τηλεόραση στην ηχόμπαρα, θα κάνει τη δουλειά.

Από τι θα παίζει, από usb stick, από netflix?

Δεν έχω κανένα ηχείο, έστω για μπροστά.είδα ότι o Sony STR-DN1080 είναι καλύτερος από τον denon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, vrwmiaris είπε

Στα πίσω ηχεία μπαίνει καλώδιο, προσοχή.

Δεν έχω κανένα ηχείο, έστω για μπροστά.είδα ότι o Sony STR-DN1080 είναι καλύτερος από τον denon.

Αν τον βρεις στην ίδια τιμή ναι. Είναι ο κορυφαίος στα χρήματα αυτά. 

Καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για ανεπαισθητες διάφορες στα ηχεία που έχουμε εμείς συνήθως.

Οπότε ίσως σε βολεύει να κάνεις και λίγη οικονομία. Ακόμη και ο 1500h θα κάνει τη δουλειά του άψογα. Με το sony έχουν 209 ευρώ διαφορά που μπορείς να τη βάλεις σε ένα καλό sub, σε μια καλή πηγή η καλύτερα ηχεία. 

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...