Προς το περιεχόμενο

Nordvpn μετά από επιστροφή 49.5€ για συνδρομή 3 χρόνων.


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.quidco.com/nordvpn/

https://join.nordvpn.com/order/

60% cashback οπότε η 3 χρόνια συνδρομή που κάνει 107.55£ θα βγει 43£ δλδ περίπου 49.5€ για τα 3 χρόνια.

Κάνουμε λογαριασμό στο quidco κλείνουμε adblock ή vpn και πατάμε στο εικονίδιο για να μας πετάξει στο nordvpn.

Δεν ξερω αν είναι προσφορά ή αν έχει πέσει ποτέ τόσο χαμηλά. Αν κάποιος ψάχνει είναι καλή ευκαιρία πιστεύω.

Σε όποιον δεν εμφανιστεί το cashback ακυρώνει την συνδρομή, έχει 30 μέρες περιθώριο για αυτό. Η επιστροφή πιστώνεται σε 1-3 μήνες.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά, αλλά προσωπικά είχα προβλήματα με το Quidco στο παρελθόν...αφορούσε βέβαια ένα συγκεκριμένο έμπορο, το Myprotein, το οποίο όποτε έβγαζε υψηλό cashback, ποτέ δεν πλήρωνε...

...να φταίει αποκλειστικά το Myprotein, να φταίει το Quidco που βγάζει συνέχεια προσφορές που δεν τιμά (το ίδιο ή ο έμπορος) ;

Πλέον τους κράχτες του Quidco δεν τους εμπιστεύομαι, αν δεν υπάρχουν ταυτόχρονα και σε άλλες cashback υπηρεσίες (όπως συμβαίνει συχνά όταν ο έμπορος θέλει να ανεβάσει πωλήσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, definitio είπε

Πολύ καλή προσφορά, αλλά προσωπικά είχα προβλήματα με το Quidco στο παρελθόν...αφορούσε βέβαια ένα συγκεκριμένο έμπορο, το Myprotein, το οποίο όποτε έβγαζε υψηλό cashback, ποτέ δεν πλήρωνε...

...να φταίει αποκλειστικά το Myprotein, να φταίει το Quidco που βγάζει συνέχεια προσφορές που δεν τιμά (το ίδιο ή ο έμπορος) ;

Πλέον τους κράχτες του Quidco δεν τους εμπιστεύομαι, αν δεν υπάρχουν ταυτόχρονα και σε άλλες cashback υπηρεσίες (όπως συμβαίνει συχνά όταν ο έμπορος θέλει να ανεβάσει πωλήσεις)

Εγώ χρησιμοποιώντας χρόνια cashback site κατέληξα στο quidco ως το πιο αξιόπιστο.  Τωρα αν είναι λαμόγιο το site που βγάζει την προσφορά σε αυτό δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Δεν νομίζω όμως να ισχύ στην περίπτωση μας γιατί βλέπεις και τα ποσοστά επιβεβαίωσης του cashback.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει και το pureVpn με λιγοτερο απο 1 ευρω το μηνα για συνδρομη 1 ετους για οποιον ενδιαφερεται πολυ καιρο τωρα. Με affiliate link βρισκεται συνηθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εγώ που νόμιζα ότι αυτό το Quidco είναι μόνο για UK... :)

από ότι καταλαβαίνω, μπορούμε να κάνουμε και για 2 χρόνια εκμεταλλευόμενοι το 60% cashback του Quidco, σωστά?

Επεξ/σία από katsikoula
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ το αγόρασα σε δολάρια και η ισοτιμία στο quidco λέει βγαίνει £80.65 με επιστροφή £48.39 οπότε κόστος 38-40 ευρώ για τα 3 χρόνια.

Thx @Billator

 

Υγ για όποιον δεν έχει ξαναχρησιμοποιήσει τέτοιου είδους υπηρεσίες όπως εγώ

Αναφορά σε κείμενο

We estimate your Cashback will be available by 01 September 2019

 

Επεξ/σία από Dark-o-phobia
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Dark-o-phobia είπε

Εγώ το αγόρασα σε δολάρια και η ισοτιμία στο quidco λέει βγαίνει £80.65 με επιστροφή £48.39 οπότε κόστος 38-40 ευρώ για τα 3 χρόνια.

Thx @Billator

Υγ για όποιον δεν έχει ξαναχρησιμοποιήσει τέτοιου είδους υπηρεσίες όπως εγώ

άρα there goes η δυνατότητα να ζητήσουμε refund σε 30 μέρες αν δεν έχει μπει το cashback. Anyways...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν διαρκεί τόσο πολύ η αναμονή - 2 μήνες το πολύ συνήθως,  μπορεί και  λίγο λιγότερο, σπάνια στο μήνα - αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση, πτου το ποσό επιστροφής είναι μεγάλο, μπορεί να μας βγάλουν το λάδι.

Το τσίμπησα κι εγώ τελικά, παρότι και δεν έχω μεγάλη εμπιστοσύνη λόγω πρότερης εμπειρίας και επειδή είχα ακυρώσει παλιότερα αύνδεση στο NordVPN επειδή με ενεργοποιημένο το VPN δεν κατάφερνα να κάνω καθόλου μετρήσιμο seed, όσο και να το είχα ψάξει...

...αλλά με κόστος γύρω στα 40€ (σε μένα παρουσιάστηκε προσφορά για επιπλέον cashback 7.5 λιρών) για τη γενική ποιότητα του προϊόντος αξίζει.

Επεξ/σία από definitio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, definitio είπε

Έχει εμφανιστεί σε κανέναν η επιβεβαίωση της συναλλαγής στον λογαριασμό του στο quidco;

Αν δεν σου φάνηκε άνοιξε ένα case και μιλά με το support τους. Μην φύγεις εκτός των 30 ημερών που μπορείς να ακυρώσεις την συνδρομή.

Εμένα φάνηκαν κατευθείαν μετά από 2 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, definitio είπε

Έχει εμφανιστεί σε κανέναν η επιβεβαίωση της συναλλαγής στον λογαριασμό του στο quidco;

Στην περίπτωση μου φάνηκε μετά από λίγες ώρες στο λογαριασμό μου και πριν 10 λεπτά επιβεβαιώθηκε και μπορώ να τα τραβήξω στο paypal μου.

Περίεργο, περίμενα ότι θα γίνει σε κανένα μήνα το λιγότερο. Οπότε όλα μια χαρά αγοράστε άφοβα.

Επεξ/σία από Dark-o-phobia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από λίγο πιστώθηκε το cashback στον Quidco λογαριασμό μου. Δήλωσα τραπεζικό λογαριασμό στον οποίο θα μεταφερθούν τα χρήματα μετά από δύο μέρες. Να είναι καλά ο ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιος που έχει ενεργή συνδρομή nordvpn μπορεί να αγοράσει την προσφορά αυτήν και να προστεθεί ο χρόνος στην συνδρομή του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...