Προς το περιεχόμενο

Nordvpn μετά από επιστροφή 49.5€ για συνδρομή 3 χρόνων.


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, theoilia είπε

κάποιος που έχει ενεργή συνδρομή nordvpn μπορεί να αγοράσει την προσφορά αυτήν και να προστεθεί ο χρόνος στην συνδρομή του;

Θα με ενδιέφερε και μένα αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, katsikoula είπε

Πριν από λίγο πιστώθηκε το cashback στον Quidco λογαριασμό μου. Δήλωσα τραπεζικό λογαριασμό στον οποίο θα μεταφερθούν τα χρήματα μετά από δύο μέρες. Να είναι καλά ο ts

Έβαλες ελληνικό τραπεζικό λογαριασμό; Ζητάει κάτι short code και τέτοια που από ότι είδα αναφέρονται σε Βρετανικές τράπεζες. Έχω βάλει paypal, αλλά θα βόλευε και τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Dark-o-phobia είπε

Έβαλες ελληνικό τραπεζικό λογαριασμό; Ζητάει κάτι short code και τέτοια που από ότι είδα αναφέρονται σε Βρετανικές τράπεζες. Έχω βάλει paypal, αλλά θα βόλευε και τράπεζα.

έβαλα Αγγλικό τραπεζικό λογαριασμό Revolut οπότε συμπλήρωσα αυτά τα "παράξενα" που ζητούσε ;)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Billator είπε

Αν δεν σου φάνηκε άνοιξε ένα case και μιλά με το support τους. Μην φύγεις εκτός των 30 ημερών που μπορείς να ακυρώσεις την συνδρομή.

Εμένα φάνηκαν κατευθείαν μετά από 2 ώρες.

There is a possibility that your cashback could be declined and if you have the option to cancel or return your purchase, you may wish to consider doing this rather than raising the claim for missing cashback.If you raise a cashback claim the Quidco support team will hold this for 30 days from the purchase date. The reason for this is that NordVPN will only accept claims after this time has completed.

Οπότε πάω κατευθείαν για ακύρωση συνδρομής...

Την αγορά την έκανα έχοντας απενεργοποιήσει όλα τα addons, έχοντας καθαρίσει παλιότερα cookies κοκ...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Στις 21/5/2019 στις 1:19 ΜΜ, dimidi είπε

για VAT επιλεγουμε USA; 

Παιδιά ξέρει  κανείς ? Γιατί εάν βάλεις Ελλάδα  σου προσθέτει και το φπα 24% και  προφανώς  ανεβαίνει  και η τιμή. Μπορώ να το αφήσω  με  us?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...