Προς το περιεχόμενο

υαλοκαθαριστηρες bosch


supermarioarv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, alfasss είπε

Καλησπέρα! η τιμή που δίνει, είναι για 1 τεμάχιο ή σετ 3?

Στους συγκεκριμένους είναι σετ των 2 μπροστά. Αλλά μπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή της Bosch και έχει όλους τους κωδικούς και περιγραφές για σετ ή μονούς.

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, mtzs είπε

`Επειδη δε ξερω γερμανικα αυτο το σετ που εχει στο αμαζον ειναι με 2 καθαριστηρες μεσα η έχει εναν και πρεπει να παραγγειλουμε 2 ξεχωριστα;

Πάνω δεξιά που γράφει DE το πατάς και σου βγάζει άλλες διαθέσιμες γλώσσες.

Quantity Unit Set, Length 1 [mm] 600, Length 2 [mm] 380, Driver Position for left-hand drive vehicles

50 λεπτά πριν, alfasss είπε

Καλησπέρα! η τιμή που δίνει, είναι για 1 τεμάχιο ή σετ 3?

2 για μπροστά. Αν θέλεις 3ο για πίσω προσθέτεις και αυτό (διαλέγεις για το μοντέλο σου)

https://www.amazon.de/Bosch-H304-3397004990-SPAZZOLA-TERGICRISTALLO/dp/B003CLDIOY/ref=pd_bxgy_263_2/262-1883503-0206114?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B003CLDIOY&pd_rd_r=1cb21211-7c84-11e9-ba85-91d69baf28b6&pd_rd_w=nXDva&pd_rd_wg=qjODC&pf_rd_p=449f5fd6-8f81-46b7-aa57-ca96572671a1&pf_rd_r=V3C08652RPSWPEKXS5VK&psc=1&refRID=V3C08652RPSWPEKXS5VK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πήρα την προηγούμενη εβδομάδα αυτούς: https://www.interparts.gr/maktro-katharistira-lasticha-bosch-3397007295.html

AEROTWIN A295 S είναι το μοντέλο

25ευρώ με παραλαβή απ' το κατάστημα.

Επεξ/σία από JohnMik
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικα, για οποιον ενδιαφερεται και «πιανουν» λιγο (ελαχιστα θα ελεγα) τα χερια του, μπορει να προμηθευτει απο καταστηματα με ανταλλακτικα αυτοκινητων μονο το λαστιχο (χωρις τον aerotwin μηχανισμο). Για παραδειγμα εχω παρει απο αυτο το καταστημα αυτα: https://saveltrade.gr/2x-lasticha-antikastasis-ualokatharistiron-aerotwin-soft-pro-oem

και εχω αντικαταστησει σε 2 vw που φορουσαν aerotwin, καθως επισης τα εχω προτεινει και σε φιλους με αλλη μαρκα αυτοκινητων και αλλο μοντελο bosch aerotwin (εχει διαφορα) και παιζουν μια χαρα. Στο δικο μου τα φοραω 1 χρονο και 5 μηνες και ειναι ακομη αψογα. Με ενα σετ των 4,5€ σε μικρα αυτοκινητα μαλλον περισσευει και για το πισω. Ισως θελει ενα τηλεφωνο πρωτα στο καταστημα ειναι εξυπηρετικοι. Νομιζω και με τα μεταφορικα δεν ανεβαινει πολυ το κοστος και παλι αξιζει.

Προσοχη μην παρετε αντιστοιχο λαστιχο που να μην αναφερει για aerotwin γιατι ειναι για τα κλασσικα μακτρα παλαιου τυπου και δεν θα παιξει!

(οδηγιες για τοποθετηση παιζουν και στο youtube)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πάντως δεν ειχα βάλει υαλοκαθαριστηρες της bosch και πραγματικά ειναι απίστευτοι . έμενα έκαναν έναν θόρυβο οι προηγουμενοι σαν τακ-τακ και για 1 χρόνο πίστευα πως είναι ο μηχανισμός που ακούγεται . δεν πήγε πότε το μυαλό μου στους υαλοκαθαριστηρες καθώς το νερό το μάζευαν μια χαρά . οι aerotwin κυριολεκτικά δεν ακούγονται στο παραμικρό

Επεξ/σία από kostaskosk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρήκα τους 2 υαλοκαθαριστήρες για τα 2 αμάξια που έχω, αλλά το 1 σετ λέει πρέπει να είμαι prime member για να μπορέσω να τους βάλω στο καλάθι.

Τι σημαίνει αυτό; πρέπει να πληρώνω συνδρομή στο amazon; πόσο και μέχρι πότε;;; ξέρει κανείς;

επίσης paypal δεν έχει το amazon;

Επεξ/σία από samsunglife
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, samsunglife said:

Βρήκα τους 2 υαλοκαθαριστήρες για τα 2 αμάξια που έχω, αλλά το 1 σετ λέει πρέπει να είμαι prime member για να μπορέσω να τους βάλω στο καλάθι.

Τι σημαίνει αυτό; πρέπει να πληρώνω συνδρομή στο amazon; πόσο και μέχρι πότε;;; ξέρει κανείς;

επίσης paypal δεν έχει το amazon;

Ο 1ος μηνας στο Amazon prime ειναι συνηθως δωρεαν, οποτε αν απαιτειται prime δε θα πληρωσεις κατι αν το διακοψεις πριν την ανανεωση του πανω στο μηνα.

Το Amazon δε δεχεται paypal αλλα μονο καρτα ή μεταφορες SEPΑ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, alfaeffe είπε

Ο 1ος μηνας στο Amazon prime ειναι συνηθως δωρεαν, οποτε αν απαιτειται prime δε θα πληρωσεις κατι αν το διακοψεις πριν την ανανεωση του πανω στο μηνα.

Το Amazon δε δεχεται paypal αλλα μονο καρτα ή μεταφορες SEPΑ

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι το prime και τα δωρεάν μεταφορικά του δεν πρέπει να ισχύουν για την Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Κων/νοςοMegas said:

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι το prime και τα δωρεάν μεταφορικά του δεν πρέπει να ισχύουν για την Ελλάδα

Το prime ισχύει, τα δωρεάν μεταφορικά νομίζω και εγώ πως όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...