Προς το περιεχόμενο

[Amazon] Western Digital 6TB My Book 116€ [ΤΕΛΟΣ]


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, sndev είπε

κ εγώ έτσι ξέρω..

ναι ετσι λεει .. αλλα άμα το ανοιξεις

image.png.0d1cac3d43a3105f0af3b17de75fa440.png

το 24% ειναι 23 δολαρια το 14,43 ειναι εκτίμηση οποτε λογικά ο τελωνιακος επειδή κοιτάει την αξια και οχι τα έξτρα το λιγότερο θα υπολογίσει (αν οχι το το total 125 ) 95,96 χ 24% + την εργασία του (εσύ όμως θα έχεις δώσει ήδη το 14,43) , μπορεί να κάνω κ λάθος άλλα είμαι περίεργος αν παραλάβει κάποιος να μας πει τι έγινε

Με την προπληρωμή φόρων/δασμών το Amazon σου εγγυάται ότι δεν πληρώνεις τίποτα παραπάνω οπότε μην ανησυχείς. Είναι στανταράκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, sndev είπε

κ εγώ έτσι ξέρω..

ναι ετσι λεει .. αλλα άμα το ανοιξεις 

image.png.0d1cac3d43a3105f0af3b17de75fa440.png

το 24% ειναι 23 δολαρια το 14,43 ειναι εκτίμηση οποτε λογικά ο τελωνιακος επειδή κοιτάει την αξια και οχι τα έξτρα το λιγότερο θα υπολογίσει (αν οχι το το total 125 ) 95,96 χ 24% + την εργασία του  (εσύ όμως θα έχεις δώσει ήδη το 14,43) , μπορεί να κάνω κ λάθος άλλα είμαι περίεργος αν παραλάβει κάποιος να μας πει τι έγινε

Ότι σου γράφει το amazon θα πληρώσεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως το ίδιο προιόν - αν κάνω λάθος διορθώστε με - στο skroutz ξεκινάει απο  ~ 132 €
https://www.skroutz.gr/s/10309174/Western-Digital-My-Book-6TB-2016.html?keyphrase=WDBBGB0060HBK

Δεν είναι και καμία ιδιαίτερη προσφορά , απλά παρασύρεται ο πελάτης απο την ' αρχική " που έχει βάλει η amazon - marketing του κερατά δλδ χαχαχα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, matiandal είπε

πάντως το ίδιο προιόν - αν κάνω λάθος διορθώστε με - στο skroutz ξεκινάει απο  ~ 132 €
https://www.skroutz.gr/s/10309174/Western-Digital-My-Book-6TB-2016.html?keyphrase=WDBBGB0060HBK

Δεν είναι και καμία ιδιαίτερη προσφορά , απλά παρασύρεται ο πελάτης απο την ' αρχική " που έχει βάλει η amazon - marketing του κερατά δλδ χαχαχα

κατά βάσει είναι προσφορά για αυτούς που έχουν το κουπόνι των 20$ και θα τους βγει περίπου 100€,έχεις δίκιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, turbat0s είπε

Βγαίνει ο δίσκος από τη θήκη ή άμα χαλάσει ο controler πετάς και το δίσκο?

ρε turbat0s εννοείται ότι βγαίνει ;-)

ρίξε μιά ματιά στο κάτωθι :

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, matiandal είπε

πάντως το ίδιο προιόν - αν κάνω λάθος διορθώστε με - στο skroutz ξεκινάει απο ~ 132 €
https://www.skroutz.gr/s/10309174/Western-Digital-My-Book-6TB-2016.html?keyphrase=WDBBGB0060HBK

Δεν είναι και καμία ιδιαίτερη προσφορά , απλά παρασύρεται ο πελάτης απο την ' αρχική " που έχει βάλει η amazon - marketing του κερατά δλδ χαχαχα

Εδώ στις Προσφορές δε νομίζω ότι θα βρεις πολλούς που να συχνάζουν τακτικά και να τσιμπάνε από κόλπα marketing. 20 ευρώ είναι μια έκπτωση 15%. Αξιοπρεπέστατη για ηλεκτρονικά είδη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, emperor4her είπε

εμενα γιατι μου το βγαζει 

Price: $118.95 + $32.48 Shipping & Import Fees Deposit to Greece???

τελείωσαν...έβγαλαν και την αντίστροφη μέτρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μόλις δέσμευσαν λεφτά από την κάρτα άρα θα στείλουν αυτήν την φορά...Νομίζω πως όσοι έφαγαν άκυρο με τον 10tb πέσαν με τα μούτρα σε αυτόν εκμεταλλευόμενοι και το κουπόνι των 20$

Επεξ/σία από theoilia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Εδώ στις Προσφορές δε νομίζω ότι θα βρεις πολλούς που να συχνάζουν τακτικά και να τσιμπάνε από κόλπα marketing. 20 ευρώ είναι μια έκπτωση 15%. Αξιοπρεπέστατη για ηλεκτρονικά είδη.

132 € skroutz - 120 € amazon ,
15% έκπρωση ... μόνο με λάθος υπολογιμό βγαίνει , use your calc mate .


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...