Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θα εκτιμούσα μια γρήγορη απάντηση μιας και αύριο βγαίνει το early access .Εκανα την προπαραγγελια σημερα για ps4 απο φυσικό κατάστημα,γνωρίζετε πως μπορώ να λάβω το κωδικό για αύριο?Και εάν γίνεται φυσικά.Το κατάστημα είναι το 

Spoiler

theconsoleclub

 

και δεν φοβάμαι γιατί είναι σχετικά γνωστό.Ομως δεν ξέρω πως κάνω τη διαδικασία με το κωδικό.Ευχαριστώ για όσους βοηθήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

παιδια θα εκτιμούσα μια γρήγορη απάντηση μιας και αύριο βγαίνει το early access .Εκανα την προπαραγγελια σημερα για ps4 απο φυσικό κατάστημα,γνωρίζετε πως μπορώ να λάβω το κωδικό για αύριο?Και εάν γίνεται φυσικά.Το κατάστημα είναι το 

  Απόκρυψη περιεχομένων

theconsoleclub

και δεν φοβάμαι γιατί είναι σχετικά γνωστό.Ομως δεν ξέρω πως κάνω τη διαδικασία με το κωδικό.Ευχαριστώ για όσους βοηθήσουν.

Early Access ισχύει νομίζω μόνο για αγορά ψηφιακής έκδοσης, από playstation store ( πώς λέγεται ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Early Access ισχύει νομίζω μόνο για αγορά ψηφιακής έκδοσης, από playstation store ( πώς λέγεται ) 

Πωωω...αληθεια?Ξενερωσα εαν ισχυει :P .Θα δω εστειλα και στο μαγαζί μήπως μπορέσουν να βοηθήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jerry banana είπε

Πωωω...αληθεια?Ξενερωσα εαν ισχυει :P .Θα δω εστειλα και στο μαγαζί μήπως μπορέσουν να βοηθήσουν.

Έτσι αναφέρεται εδώ αν δεις:https://www.callofduty.com/modernwarfare/preorder

 

Οπότε δε νομίζω να σε καλύψουν. ΕΚΤΟΣ και αναφέρεται κάπου στη σελίδα του μαγαζιού, στη περιγραφή του προϊόντος, στο πλαίσιο εκεί.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Έτσι αναφέρεται εδώ αν δεις:https://www.callofduty.com/modernwarfare/preorder

Οπότε δε νομίζω να σε καλύψουν. ΕΚΤΟΣ και αναφέρεται κάπου στη σελίδα του μαγαζιού, στη περιγραφή του προϊόντος, στο πλαίσιο εκεί.

 

3 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Έτσι αναφέρεται εδώ αν δεις:https://www.callofduty.com/modernwarfare/preorder

Οπότε δε νομίζω να σε καλύψουν. ΕΚΤΟΣ και αναφέρεται κάπου στη σελίδα του μαγαζιού, στη περιγραφή του προϊόντος, στο πλαίσιο εκεί.

Οτι μου πουν θα το γράψω και εδώ για να το δει και όποιος αλλος έχει την ίδια ερώτηση. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τις γρήγορες απαντήσεις φίλε νησιωτη. 

8 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Έτσι αναφέρεται εδώ αν δεις:https://www.callofduty.com/modernwarfare/preorder

Οπότε δε νομίζω να σε καλύψουν. ΕΚΤΟΣ και αναφέρεται κάπου στη σελίδα του μαγαζιού, στη περιγραφή του προϊόντος, στο πλαίσιο εκεί.

Αυτό λέει στη σελίδα τους  https://www.theconsoleclub.gr/el/τελευταία-νέα/292-call-of-duty-modern-warfare-beta

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Έτσι αναφέρεται εδώ αν δεις:https://www.callofduty.com/modernwarfare/preorder

Οπότε δε νομίζω να σε καλύψουν. ΕΚΤΟΣ και αναφέρεται κάπου στη σελίδα του μαγαζιού, στη περιγραφή του προϊόντος, στο πλαίσιο εκεί.

Τελικα μου το στείλανε από μόνοι τους (αφού τους έστειλα εχθές Mail) τον κωδικό κανονικά μαζί με τις οδηγίες ενεργοποίησης του. Ευχαριστώ για την βοήθεια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Τελικα μου το στείλανε από μόνοι τους (αφού τους έστειλα εχθές Mail) τον κωδικό κανονικά μαζί με τις οδηγίες ενεργοποίησης του. Ευχαριστώ για την βοήθεια. 

Άψογοι εκ μέρους τους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/8/2019 στις 2:59 ΜΜ, dimitris21gr είπε

Πω ρε κάψιμο που έχει να πέσει! Φαίνεται εξαιρετικό!

Ειδες τίποτε το εντυπωσιακό σε σχέση με άλλα cod? και τα γραφικά μέτρια δείχνουν και το gameplay cod

Στις 10/9/2019 στις 8:16 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

To θέμα είναι οτι τα cinematic scenes δείχνουν εντυπωσιακά, ΘΑ είναι όμως έτσι και τα γραφικά του παιχνιδιού ή θα είναι σαβούρα όπως το βίντεο απο πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Coppermine είπε

Ειδες τίποτε το εντυπωσιακό σε σχέση με άλλα cod? και τα γραφικά μέτρια δείχνουν και το gameplay cod

To θέμα είναι οτι τα cinematic scenes δείχνουν εντυπωσιακά, ΘΑ είναι όμως έτσι και τα γραφικά του παιχνιδιού ή θα είναι σαβούρα όπως το βίντεο απο πάνω

Στο YouTube μη ξεχνάμε ότι πέφτει compression

Είδαμε και το BF με τα εντυπωσιακά γραφικά τι μπούρδα κατάντησε. Και έπαιζα από εποχές Bad Company 2

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το bf μια χαρά γραφικά έχει εντυπωσιακά και τα reflections με το rtx και το peformance είναι καλό και το hdr δουλεύει σωστά, τώρα στο on line me cheaters κλπ ε ναι γίνεται της....

Αλλά παίζει ρόλο και το γούστο του καθενός εγώ π.χ. δεν καταλαβαίνω το οτι διαμαρτύρονται οι περισσότεροι για campers etc, σε παιχνίδι που σχετίζεται με πολεμικές επιχειρήσεις και μάχες και αργά θα παίξεις και θα καλυφθεις κλπ, όχι unlimited ammo στρατιώτες που δεν κουράζονται ποτέ ή κολυμπούν και τρέχουν γρηγορότερα από ταχύπλοο, στο gameplay τόσο το cod όσο και το bf είναι μια μαλακία και μισή, σοβαρό παιχνίδι είναι το arma 3, και το σκληροπυρηνικό οperation flashpoint, 1 σφαίρα τέλος, πυρομαχικά συγκεκριμένα, δυνατότητες τακτικής να πλησιάσεις τον στόχο άπειρες, βασικά σχολίασα μόνο τον τεχνικό τομέα

Επεξ/σία από Coppermine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Άψογοι εκ μέρους τους.

Ε ναι δεν είναι τυχαίοι στο χώρο. Επίτηδες αγόρασα από αυτούς για να μην έχω θέματα με κωδικό κλπ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Coppermine είπε

Ειδες τίποτε το εντυπωσιακό σε σχέση με άλλα cod? και τα γραφικά μέτρια δείχνουν και το gameplay cod

To θέμα είναι οτι τα cinematic scenes δείχνουν εντυπωσιακά, ΘΑ είναι όμως έτσι και τα γραφικά του παιχνιδιού ή θα είναι σαβούρα όπως το βίντεο απο πάνω

Τα γραφικά δείχνουν σαφώς βελτιωμένα σε σχέση με τα τελευταία cod. Επίσης τα animations και οι ήχοι των όπλων είναι εξαιρετικά! Από το gameplay τι διαφορετικό περιμένεις από ένα FPS? Κλασσικό παλιό καλό cod είναι. Το παιχνίδι πιστεύω θα πάει πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, dimitris21gr είπε

Τα γραφικά δείχνουν σαφώς βελτιωμένα σε σχέση με τα τελευταία cod. Επίσης τα animations και οι ήχοι των όπλων είναι εξαιρετικά! Από το gameplay τι διαφορετικό περιμένεις από ένα FPS? Κλασσικό παλιό καλό cod είναι. Το παιχνίδι πιστεύω θα πάει πολύ καλά.

παιδια τωρα τελειωσα ενα 2ωρακι απο τη 8 η ωρα που ανοιξε το early access του beta.Εχω να πω πολυ καλα λογια για ηχους,ισορρροπια οπλων και γραφικα (στο ps4 slim) .Δεν μου φανηκε να πεθαινα  γρηγορα ουτε να πεφτουν βροχη τα streaks.Πολυ κλασσικο boots on the ground με ρεαλισμο μεχρι που να σου εχει επιλογη εαν θες να φαινονται οι διαμελισμοι ή οχι :P .Θα το αγοραζα και στο pc (σιγουρα θα το σηκωνω) αλλα με προβληματισε το optimization του bo4 για το pc και κυριως το community που αργουσα αρκετα να βρω παιχνιδι.Για καποιο λογο τα ccod στο pc πεθαινουν γρηγοροτερα.Αυτα.Εαν θελετε τιποτα να ρωτησετε πειτε μου σχετικα με customization οπλων,επιλογη εμφανισης χαρακτηρα κλπ.Γενικα θα το ελεγα ενα mw2 με πιο ωραια γραφικα,μικροτερους χαρτες(ακομα βεβαια ειναι beta θα δουμε ) και λιγοτερη ποικιλια οπλων.Ξεχασα να αναφερω πως εχει επιλογη στις ρυθμισεις να παιζεις μονο εναντίον  με κονσολες ή pc ή και τα δύο.Δηλαδή πχ κάποιος που δεν γουστάρει κονσολάδες μπορεί να τους αποκλείσει και το αναποδο.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...