Προς το περιεχόμενο

[Over Ear Ακουστικά] V-Moda Crossfade M-100 90€ (Amazon.de)


vagdesign

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, mcgerger είπε

Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να ανοίξω νέο θέμα, είδα ότι βγήκαν και τα M-100 SHADOW στα 106.

https://www.amazon.es/dp/B00A39PPCG

Ελλάδα από 237, όπως και τα "απλά".

Δεν στελνει ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα,

είχε παραγγείλει κάποιος τα συγκεκριμένα ακουστικά? (εκτός από μένα) 2 μήνες στην αναμονή με έχει το amazon  με άγνωστη ημερομηνία αποστολής.

Έχω μιλήσει 200 φορές με το customer service,  ο ένας χειρότερος από τον άλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μία από τα ίδια και εγώ, μου απάντησαν σήμερα να περιμένω και θα το κάνω διότι η τιμή αγοράς είναι super, άλλωστε δεν θέλω να πιέσω και να το ακυρώσουν. Αναμένω λοιπόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, nikolasR200 είπε

Καλησπέρα,

είχε παραγγείλει κάποιος τα συγκεκριμένα ακουστικά? (εκτός από μένα) 2 μήνες στην αναμονή με έχει το amazon  με άγνωστη ημερομηνία αποστολής.

Έχω μιλήσει 200 φορές με το customer service,  ο ένας χειρότερος από τον άλλο..

Τα ίδια κ εδώ ...δεν είσαι ο μόνος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, nikolasR200 είπε

Καλησπέρα,

είχε παραγγείλει κάποιος τα συγκεκριμένα ακουστικά? (εκτός από μένα) 2 μήνες στην αναμονή με έχει το amazon  με άγνωστη ημερομηνία αποστολής.

Έχω μιλήσει 200 φορές με το customer service,  ο ένας χειρότερος από τον άλλο..

LoL, προηγουμενο ποστ πριν απο αυτο 21 Ιουνιου, δε λεγατε κατι νωριτερα, αρχες Ιουλιου εστειλα τελικα ενα ζευγαρι πισω στο αμαζον, γιατι βαριομουν να ασχληθω με αγγελιες...

Περιεργο μου φαινεται που ακομα περιμενετε παντως, ειναι πολυ σιγουρο οτι εχουν αποθεμα... κάπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατι ειχα τσιμπησει και τα Sony 1000XM3 και επειδη δεν ηθελα να κρατησω και τα δύο και αφου δεν βρηκα καποια καλη αφορμη για να δωσω καπου τα V-Moda και για να μην καθομαι να ασχολουμαι με αγγελιες/ebay για -στην καλυτερη- "ρέστα", αφου πρακτικα περισσευαν τα εστειλα πισω (ηταν απλα η 'ευκολη λυση'). Τα εβαλα σε ενισχυτη για καμια ωριτσα, εκανα συγκριση με τα Sony, τα οποια βεβαια εχουν αλλο αγοραστικο κοινο και σκοπο (ANC) αλλά αφου και εκει διαπιστωσα οτι δεν υπερτερουν τα Vmoda (ηταν ελαφρως χειροτερα, μην μπερδευτειτε, δεν εννοω το anc, που τα vmoda δεν εχουν ετσι κι αλλιως, απλά το πώς τα ακουγα καθαρα ηχητικά) αποφασισα οτι περισσευαν (προφανως δεν πληρωσα το ιδιο για τα Sony, αλλά δε θα τα κραταγα απλά και μονο επειδη ηταν φθηνοτερα τα vmoda).

Επεξ/σία από giorginho
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα ήρθε μόλις τώρα e-mail με ακύρωση του προϊόντος, πάλι καλά που είχα πάρει refund από τα XL Pads γιατί καθυστέρησαν πολλές μέρες να έρθουν.
Αλλιώς θα είχα μείνει με XL pads χωρίς ακουστικά... χαζομάρα του Amazon.de με τη διαθεσιμότητα και τον υπολογισμό της. Ευτυχώς τουλάχιστον που έρχονται τα Momentum 2 από το άλλο θέμα και όπως έχω διαβάσει είναι καλύτερα σε ποιότητα ήχου, αλλά τα V-Moda ήταν σε πολύ καλή τιμή ρε γμτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγώ ξενέρωσα, ήταν πολύ καλή η προσφορά, και πουλούσαν ακόμα και τις επιστροφές υψηλότερα από την προσφορά.

Είπα να δοκιμάσω την τύχη μου με τα xb950n1 της sony.. έχουμε καμιά εμπειρία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, vagdesign είπε

Αλλιώς θα είχα μείνει με XL pads χωρίς ακουστικά...

Όπως έμεινα εγώ. :lol:

Δοκιμάζοντάς τα πάντως μου έρχονται ακριβώς στα αυτιά. Τα κανονικά μάλλον θα μου τα πίεζαν ελαφρώς, οπότε σωστά συμβουλεύουν οι περισσότεροι για την αγορά τους.

Θα ξαναπέσουν οι τιμές στα v-moda καθώς λογικά ξεστοκάρουν τα παλιά μοντέλα. Το amazon.com έχει τώρα τα wireless (όχι τα 2 με το cliqfold) στα $100 (~90€), αλλά τα μεταφορικά και ο εκτελωνισμός είναι άλλα $50. Όταν βγει ανάλογη προσφορά στα ευρωπαϊκά γύρω στα 100€ μπορεί να τα πάρω. Τώρα στο γαλλικό έχει 129€ (141€ τελική).

 

13 ώρες πριν, nikolasR200 είπε

Είπα να δοκιμάσω την τύχη μου με τα xb950n1 της sony.. έχουμε καμιά εμπειρία?

Όταν το έψαχνα για τα v-moda διάβαζα ότι το μεγάλο αρνητικό τους είναι η ποιότητα κατασκευής. Είναι εξαιρετικά εύθραυστα. Πολλά reviews έκαναν παράπονο ότι τα πλαστικά σπάνε εύκολα. Να τα προσέχεις πολύ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...