Προς το περιεχόμενο

Φορτιστης samsung galaxy tab s 8.4


m4rvel89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι  2A αυτο? (Δεν ειναι ιδιο με το προηγουμενο σωστα?)

Δεν ειναι fast charging ,,αλλα δεν μας νοιαζει αυτο?

 

Λογω της συσκευασιας προτιμαμε αυτον (ειμαστε πιο σιγουροι για την γνησιοτητα του?) ? Γιατι απο οτι βλεπω ιδιος με τους υπολοιπους ειναι..

Επεξ/σία από m4rvel89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, m4rvel89 είπε

Είναι  2A αυτο? (Δεν ειναι ιδιο με το προηγουμενο σωστα?)

Δεν ειναι fast charging ,,αλλα δεν μας νοιαζει αυτο?

Λογω της συσκευασιας προτιμαμε αυτον (ειμαστε πιο σιγουροι για την γνησιοτητα του?) ? Γιατι απο οτι βλεπω ιδιος με τους υπολοιπους ειναι..

Ναι Α2 είναι.

Το δικό σου τάμπλετ αφού δεν υποστηρίζει fast charging δεν σε ενδιαφέρει.

Νομίζω πάντως ότι δεν είναι fast charging ο φορτιστής.

Αυτόν σίγουρα.

Η τιμή του η κανονική είναι αυτή εδώ https://the-istore.gr/σετ-γνήσιος-φορτιστής-πρίζας-samsung-eta-u90ebe-10w-και?ref=bestprice.gr

Εγώ σου τον βρήκα με την πιο φτηνή τιμή και κοντά σου για να τον δεις.

Γι'αυτό σου είπα και που μένεις.

Υπάρχει και χωρίς καλώδιο μαγαζί στο Περιστέρι αλλά για μένα καλύτερα να το πάρεις όλο το set .

Εδώ είναι χωρίς καλώδιο το μαγαζί https://www.electroholic.gr/el/product/ACSSAM00303

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα αυτό από electriholic ενώ τους ρώτησα 3 φορές αν είναι αυθεντικό και μπυ είπαν ναι όταν σκανάρω το qr code λέει unknown product , ισχύει σίγουρα ότι είναι μούφα δλδ ;; (Με διαβεβαίωσαν ότι είναι γνήσιο )( η συσκευασία ήταν σακουλάκι ενώ το συσκευασμένο της σαμσουνγκ έκανε 15 ευρώ, εγώ το πήρα 7 ευρώ  ) αλλά με διαβεβαίωσαν ότι δεν έχουν απολύτως καμία διαφορά και ότι είναι και τα 2 γνήσια ... απλά αυτό που πήρα δεν έχει συσκευασία και διατίθεται με σακουλάκι ..

 

 Btw το ταμπλετ φορτίζει κανονικά ... τώρα δεν ξέρω ποσό γρήγορα (είχα ξεχάσει τόσο καιρό ποια είναι η φυσιολογική ταχύτητα φόρτισης για να έχω εικόνα συγκρίσιμη , σίγουρα πιο γρήγορα από ότι πριν που το φόρτιζα με ότι να ναι τελειως ..  βασικά σε μια ώρα έχει πάρει ~30% από 20 στο 50

Επεξ/σία από m4rvel89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...