Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη η Global έκδοση του Xiaomi Mi Band 4 με τιμή €33


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, paiktaras69 είπε

ΑΝ δεν σε ενοχλούν τα 4-5 ευρώ διαφορά που πλέον δεν υπάρχει μιας και η προσφορά από το banggood δεν ισχύει πλέον, πάρε το από εδω https://www.ebay.com/itm/233233163996 αποστολή από Γερμανία και δεν μπλέκεις με ιστορίες διάφορες και πολύπλοκες (για σένα )

Θα μπορω να περασω το ελληνικο mifit σαν το mi band 3 που εχω τωρα? Ή ειναι μονο αγγλικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stathisgs800 είπε

Θα μπορω να περασω το ελληνικο mifit σαν το mi band 3 που εχω τωρα? Ή ειναι μονο αγγλικα?

Μέχρι τα παιδιά να φτιάξουν το firmware θα είσαι μόνο με την αγγλική γλώσσα, όταν παραλάβουν και το στήσουν θα μπορείς να έχεις Ελληνικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, paiktaras69 είπε

Μέχρι τα παιδιά να φτιάξουν το firmware θα είσαι μόνο με την αγγλική γλώσσα, όταν παραλάβουν και το στήσουν θα μπορείς να έχεις Ελληνικά

Ευχαριστω πολυ το τσιμπησα μολις και ειχε κουπονι το ebay και μου κοψε και 4 ευρω. Χαχαχαχα🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έχω και δε δουλεύουν οι γνωστοποιήσεις σε IOS,πέρα από την αναγνώριση κλήσης..όταν σε παίρνουν δλδ τηλ δείχνει κανονικά και το όνομα καλούντος στα ελληνικά..αντίστοιχα σε Android δουλεύουν ολα κανονικά ΕΚΤΟΣ την αναγνώριση κλήσης.!!!Λεει απλά incoming call.! Προσπαθώ να το φτιάξω μέρες αλλά τίποτα 

Επεξ/σία από nikolidesss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...