Προς το περιεχόμενο

[COSMOTE]: 5GB με 0.90€ για το τριήμερο με τα App ή στο m.whatsup.gr


paniti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αποκλειστικά μέσα από το My COSMOTE app ή το whatsup app 😐

EDIT: Τώρα μου το εμφανίζει και μέσα από τον broswer στο m.whatsup.gr (φοιτητικό πακέτο whatsup), άρα δεν γίνεται πια αποκλειστικά από τα app όπως έλεγε αρχικά η διαφήμιση.

Η ενεργοποίηση στο m.whatsup.gr  πρέπει να γίνει από το δίκτυο της cosmote (όχι από wifi)

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/data_offers.html

Επεξ/σία από paniti
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Ειναι roll over ξερετε; Αν μεταφερονται τα mb στην ληξη τους με αλλο πακετο

Όχι, έχουν δική τους ημερομηνία λήξης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, k_dinos είπε

Φαντάζομαιδεν έχεις κωδικό στο wifi και κατεβάζουν δωρεάν ταινίες οι γείτονες

Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο; 
Η cosmote είναι εταιρία και αφού η προσφορά ήταν για 3 μέρες μόνο, έπρεπε να είναι δωρεάν, έτσι κι αλλιώς οι πιο πολύ ούτε τα 2 gb από τα 5 που δίνει δεν θα προλάβουν να χαλάσουν μέσα σε 3 μέρες.
Μην πούμε τίποτα τώρα για τα πακέτα όλων των εταιριών με τα εκατοντάδες μηνύματα που ενσωματώνουν και που σχεδόν κανείς δεν χρησιμοποιεί, κι όσοι τα χρησιμοποιούν τελικά δεν κάνουν χρήση ούτε το 10%. Απλά για να ανεβαίνει η τιμή στα 8.5 ευρώ τα έχουν οι εταιρίες.
Και ναι, εγώ έχω ένα δίκτυο guest ξεκλείδωτο και το ανοίγω όποτε έρχονται συγγενείς - φίλοι στο σπίτι οπότε κατεβάζουν ότι θέλουν δωρεάν όσοι το πιάνουν για περιορισμένο χρονικό  διάστημα, εξάλλου και η cosmote για περιορισμένο χρονικό διάστημα δίνει την προσφορά.

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λέω είναι ότι δεν μπορείς να απαιτήσεις από κάποιον να σου δώσει κάτι τσάμπα. 

Σίγουρα έχουν υπερκερδος όσο και να το δώσουν. 

Ο λόγος που δίνουν  πολλά mb για λίγο χρονικό διάστημα, είναι για για να κάνουν και ένα stress test τα συστήματα τους 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση : αν το ενεργοποιήσω Κυριακή που είναι η καταληκτική ημερομηνία ενεργοποίησης , θα το έχω για τρεις μέρες κανονικά ή θα λήξει την Δευτέρα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Ερώτηση : αν το ενεργοποιήσω Κυριακή που είναι η καταληκτική ημερομηνία ενεργοποίησης , θα το έχω για τρεις μέρες κανονικά ή θα λήξει την Δευτέρα ;

Η καταληκτική ημερομηνία ενεργοποίησης είναι η Δευτέρα (στις 22.00) σύμφωνα με το site της Cosmote  (εκεί που αναφέρεται στους bussiness πελάτες) και με γειτονικό site.

EDIT:

Τώρα στο δικό μου (φοιτητικό whatsup) μου βγάζει: 

- Τα 5GB έχουν ισχύ από την Παρασκευή στις 18:00:00 έως και τη Δευτέρα στις 23:59:59. 

- Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι την Κυριακή στις 23:59:59 και 1 μόνο φορά.

Επεξ/σία από paniti
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...