Προς το περιεχόμενο

Ηχείο BlueTooth 2.0 Creative Stage Air 30 € , Soundbar BlueTooth 2.1 Creative Stage 90 € [ΤΕΛΟΣ]


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tara493 είπε

Soundbar BlueTooth Creative Stage 2.1 => https://en.creative.com/p/speakers/creative-stage 

80 ευρώ από το site της εταιρίας με δωρεάν μεταοφρικά 

Εκεί τόσο έχει πάντα αλλά δεν μπορούν / θέλουν οι πάντες να κάνουν αγορές από το εξωτερικό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ TS, παρήγγειλα μόλις την Creative Stage Air.

 

Απ' ότι καταλαβαίνω, είχε ξαναμπεί σε ίδια τιμή (εδώ το παλιό thread), και παρατήρησα στα σχόλια ότι ένας συμφορουμήτης έλεγε ότι η μπάρα υποφέρει από το ότι κάθε 10 λεπτά μη χρήσης κλείνει αυτόματα, και καλά για να μην καίει ρεύμα, αλλά αυτό βέβαια είναι ενοχλητικό. Ο συμφορουμήτης είχε παραθέσει ένα link με νεότερους drivers που έλυναν αυτό το θέμα.

Δεν το έχω δοκιμάσει προφανώς, μιας και μόλις τώρα παρήγγειλα τη συσκευή, αλλά σκέφτηκα ότι ίσως να βοηθήσει κι άλλους νέους κατόχους της μπάρας :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, enteacher04 είπε

Ευχαριστώ TS, παρήγγειλα μόλις την Creative Stage Air.

Απ' ότι καταλαβαίνω, είχε ξαναμπεί σε ίδια τιμή (εδώ το παλιό thread), και παρατήρησα στα σχόλια ότι ένας συμφορουμήτης έλεγε ότι η μπάρα υποφέρει από το ότι κάθε 10 λεπτά μη χρήσης κλείνει αυτόματα, και καλά για να μην καίει ρεύμα, αλλά αυτό βέβαια είναι ενοχλητικό. Ο συμφορουμήτης είχε παραθέσει ένα link με νεότερους drivers που έλυναν αυτό το θέμα.

Δεν το έχω δοκιμάσει προφανώς, μιας και μόλις τώρα παρήγγειλα τη συσκευή, αλλά σκέφτηκα ότι ίσως να βοηθήσει κι άλλους νέους κατόχους της μπάρας :-)

Την είχα πάρει εγώ από την παλιά προσφορά και είχε ήδη ενημερωμένο firmware που δεν έκλεινε στα 10 λεπτά, οπότε δεν χρειάστηκε τίποτα.

Εξαιρετική για τα λεφτά της, άνετα χτυπούσα και 2η.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, enteacher04 είπε

Απ' ότι καταλαβαίνω, είχε ξαναμπεί σε ίδια τιμή

Ειχε μπει και 29.90 και με δωρεαν μεταφορικα απο πλαισιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα και εγώ πριν μια εβδομάδα από το επίσημο σίτε στα 80 ευρώ με δώρο ακουστικά. Νομίζω είναι αγορά που αξίζει σε αυτά τα χρήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ZaxasK είπε

Την πήρα και εγώ πριν μια εβδομάδα από το επίσημο σίτε στα 80 ευρώ με δώρο ακουστικά. Νομίζω είναι αγορά που αξίζει σε αυτά τα χρήματα 

Ποια ακουστικά? Ισχύει ακόμα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, _emperor είπε

και ομως υπαρχει! οπως επισης για την stage air

Χμ. Μάλλον λες αυτό:
https://support.creative.com/downloads/?h=7

Βλέπω κυκλοφόρησε 13 Ιουνίου και μάλλον είναι το πρώτο update που βγαίνει. Σε ρώτησα διότι είχε γράψει πριν εβδομάδες κάποιος εδώ ότι είχε κάνει update, αλλά τότε ήταν λάθος και δεν υπήρχαν διαθέσιμα updates για τη συγκεκριμένη.

Τί πρόβλημα σου παρουσίαζε πριν το κάνεις;

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...