Προς το περιεχόμενο

Ηχείο BlueTooth 2.0 Creative Stage Air 30 € , Soundbar BlueTooth 2.1 Creative Stage 90 € [ΤΕΛΟΣ]


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, DownUNDERground είπε

Χμ. Μάλλον λες αυτό:
https://support.creative.com/downloads/?h=7

Βλέπω κυκλοφόρησε 13 Ιουνίου και μάλλον είναι το πρώτο update που βγαίνει. Σε ρώτησα διότι είχε γράψει πριν εβδομάδες κάποιος εδώ ότι είχε κάνει update, αλλά τότε ήταν λάθος και δεν υπήρχαν διαθέσιμα updates για τη συγκεκριμένη.

Τί πρόβλημα σου παρουσίαζε πριν το κάνεις;

στην αρχη δουλευε μια χαρα, καποια στιγμη κατι κουλα εκανε με το HDMI ARC δεν ανεβαζε ουτε κατεβαζε την ενταση μεσω του τηλεχεριστιριου, ειχα απογοητευτει δε ηξερα τι να κανω, προς το παρον εκανα το update και "μαλλον" εστρωσε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, _emperor είπε

στην αρχη δουλευε μια χαρα, καποια στιγμη κατι κουλα εκανε με το HDMI ARC δεν ανεβαζε ουτε κατεβαζε την ενταση μεσω του τηλεχεριστιριου, ειχα απογοητευτει δε ηξερα τι να κανω, προς το παρον εκανα το update και "μαλλον" εστρωσε

Πώς ακριβώς έκανες το update φίλε;  Βάζοντας την usb και ενώ το έχεις σε aux αλλάζει το led σε "US" (?) και απλά περιμένεις 2 λεπτά και το βγάζεις; Ή έκανες κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17 Ιουνίου 2019 στις 10:20 ΜΜ, Spavento είπε

Ποια ακουστικά? Ισχύει ακόμα?

Ήταν μέχρι 6 Ιουνίου και εγώ στο τσαφ το πήρα χαμπάρι αλλά θα το είχα παραγγείλει έτσι και αλλιώς .

Ηταν τα ep -630 αξίας σύμφωνα με την creative 29,99. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tonypapadovic είπε

Πώς ακριβώς έκανες το update φίλε;  Βάζοντας την usb και ενώ το έχεις σε aux αλλάζει το led σε "US" (?) και απλά περιμένεις 2 λεπτά και το βγάζεις; Ή έκανες κάτι άλλο;

κοιτα με εσκασε λιγο το ολο θεμα του upgrade..οι οδηγιες λενε να το εχεις στο AUX και βαζοντας το φλασακι γυρναει το LED se US(B)....

Στην αρχη δοκιμασα με ενα παλιο φλασακι 4gb σε FAT 32 και δεν δουλευε...

μετα δοκιμασα ενα 32GB (επισης σε FAT32) και δουλεψε.

εβαλα και τα αρχεια χυμα στο ροοτ και τον φακελλο system οπως λενε αυτοι.

διαβασε λιγο το φλασακι, εσβησε το LED και μετα ξανα αναψε...εκλεισα το ρευμα το ξανα ανοιξα και ΟΚ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

13 λεπτά πριν, _emperor είπε

κοιτα με εσκασε λιγο το ολο θεμα του upgrade..οι οδηγιες λενε να το εχεις στο AUX και βαζοντας το φλασακι γυρναει το LED se US(B)....

Στην αρχη δοκιμασα με ενα παλιο φλασακι 4gb σε FAT 32 και δεν δουλευε...

μετα δοκιμασα ενα 32GB (επισης σε FAT32) και δουλεψε.

εβαλα και τα αρχεια χυμα στο ροοτ και τον φακελλο system οπως λενε αυτοι.

διαβασε λιγο το φλασακι, εσβησε το LED και μετα ξανα αναψε...εκλεισα το ρευμα το ξανα ανοιξα και ΟΚ...

Α εμένα δεν έσβησε το led ποτέ οπότε δεν νομίζω ότι πέτυχε

Θα ξαναδοκιμάσω, θενξ!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tonypapadovic είπε

Α εμένα δεν έσβησε το led ποτέ οπότε δεν νομίζω ότι πέτυχε

Θα ξαναδοκιμάσω, θενξ!

με το πρωτο φλασακι δε μου εσβηνε το LED...δοκιμασε με αλλο σε FAT32 παντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...