Προς το περιεχόμενο

[Sportwatch] Huawei Honor Magic στα 88 ευρώ από Aliexpress


thes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

makhs5, αν θέλεις δοκίμασε τη δεύτερη επιλογή από gearvita (βλ. παραπάνω). Δε γνωρίζω αν το κουπόνι είναι ακόμα σε ισχύ. Όμως αφού το δοκίμασες και βγάζει τέτοιο μήνυμα, μάλλον έληξε. Ευχαριστώ για την ενημέρωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Συμφωνώ αλλά τα συγκεκριμένα έρχονται απο Κίνα. Η προσφορά παίζει μέρες τώρα και την εχω τσεκάρει. 

Για να μην βγω offtopic , από Κίνα έχει πολλούς sellers του AliExpress που στέλνουν χωρίς τελωνείο με DHL. Με έναν απλό έλεγχο της περιγραφής βλέπουμε αν υπάρχει τέτοια επιλογή. Κυρίως πωλητές για κινητά , laptop, οθόνες , gpu κλπ έχουν τέτοιες επιλογές.

Για αυτό ανέφερα μην είμαστε απόλυτοι AliExpress = Τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 26/6/2019 στις 11:18 ΠΜ, Billator είπε

Για να μην βγω offtopic , από Κίνα έχει πολλούς sellers του AliExpress που στέλνουν χωρίς τελωνείο με DHL. Με έναν απλό έλεγχο της περιγραφής βλέπουμε αν υπάρχει τέτοια επιλογή. Κυρίως πωλητές για κινητά , laptop, οθόνες , gpu κλπ έχουν τέτοιες επιλογές.

Για αυτό ανέφερα μην είμαστε απόλυτοι AliExpress = Τελωνείο.

Εννοείς στον τρόπο αποστολής ; Πχ εδώ είναι η δεύτερη επιλογή +22,38€ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες ίσως είμαι off topic.. Δίνω το δικό μου, από Κίνα αγορασμένο 27 Δεκεμβρίου 2018 σε υπεραριστη κατάσταση, με συσκευασία στα 70€.. Ειχα πληρώσει και τελωνείο.. Για όποιον δε θέλει να περιμένει pm :)

 

 

Επεξ/σία από kgliat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...