Προς το περιεχόμενο

MSI RADEON 5700 XT 8G 410e


Inler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Thrylos7 είπε

πρωτη φορα βλεπεις τιμες στο πλαισιο? Ειδικα στις καρτες γραφικων πανω-κατω οι πιο πολλες εχουν ενα ~30% markup

Πρώτη φορά δεν είναι αλλά γιατί το κάνουν ; Γιατί σίγουρα μεγάλο αριθμο πωλήσεων με τέτοια τιμή δεν νομίζω να κάνουν εκτός και αν δεν τους ενδιαφέρει και θέλουν απλά να έχουν στοκ ; Ακόμα και παλιότερες κάρτες έχουν εξωφρενικα υψηλές τιμές ακόμα και σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, mkss είπε

Γνωρίζει κανείς γιατί η 5700 απλή και ΧΤ στο Πλαίσιο  ειναι 100€ και βάλε πάνω από το Msrp ; Σίγουρα δεν είναι μόνο το ΦΠΑ που ανεβάζει τόσο την τιμή

εχει να πληρωσει πολλους υπαλληλους και καταστήματα xD 

Μόλις τώρα, mkss είπε

Πρώτη φορά δεν είναι αλλά γιατί το κάνουν ; Γιατί σίγουρα μεγάλο αριθμο πωλήσεων με τέτοια τιμή δεν νομίζω να κάνουν εκτός και αν δεν τους ενδιαφέρει και θέλουν απλά να έχουν στοκ ; Ακόμα και παλιότερες κάρτες έχουν εξωφρενικα υψηλές τιμές ακόμα και σήμερα.

εδώ κανεις λαθος...υπαρχει καλως η κακως απειρος κοσμος που ψωνιζει αποκλειστηκα από τετοια μαγαζια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mkss είπε

Πρώτη φορά δεν είναι αλλά γιατί το κάνουν ; Γιατί σίγουρα μεγάλο αριθμο πωλήσεων με τέτοια τιμή δεν νομίζω να κάνουν εκτός και αν δεν τους ενδιαφέρει και θέλουν απλά να έχουν στοκ ; Ακόμα και παλιότερες κάρτες έχουν εξωφρενικα υψηλές τιμές ακόμα και σήμερα.

Αυτός που δεν έχει χρόνο ή όρεξη για να διαβάζει νέα τεχνολογίας, πάει στο Πλαίσιο το οποίο θεωρείται εγγύηση στα μάτια της πλειοψηφίας, σκάει 100-200-300-1000€ παραπάνω, παίρνει έτοιμο το μηχάνημα και φεύγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως στο Ελλαντα οι αλυσιδες αντι να διοχετευουν χρηματα στο να μειωνουν τις τιμες τους τα διοχετευουν στο να βαζουν τον καθε ασχετο να "προμοταρει" τα πραγματα τους, δειτε διαφημισεις στο FB πχ σχετικα με το νεο καταστημα του Πλαισιου και θα καταλαβετε τι γινεται. Πραγματικα τα τελευταια χρονια το μαρκετινγκ στην Ελλαδα ειναι για γελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι έχω καταλάβει το πλαίσιο παίρνει τις κάρτες από την επίσημη αντιπροσωπεία Ελλάδος, τουλάχιστον στις sapphire έτσι έχω καταλάβει κ δίνει 3 χρόνια εγγύηση κ games μέσο της Amd. Όταν βγάζει προσφορές μόνο τότε συμφέρει το πλαίσιο, όπως τελευταία που είχε Rx580 nitro 8gb 180 €και δύο games, την πήρα κ εγώ χεχε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/7/2019 στις 1:29 ΜΜ, mkss είπε

Πρώτη φορά δεν είναι αλλά γιατί το κάνουν ; Γιατί σίγουρα μεγάλο αριθμο πωλήσεων με τέτοια τιμή δεν νομίζω να κάνουν εκτός και αν δεν τους ενδιαφέρει και θέλουν απλά να έχουν στοκ ; Ακόμα και παλιότερες κάρτες έχουν εξωφρενικα υψηλές τιμές ακόμα και σήμερα.

Γιατι παει ο καθε ασχετος και αγοραζει απο εκει, και δεν τους νοιαζει, για αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...