Προς το περιεχόμενο

HyperX Alloy FPS RGB (διακόπτες Kailh Silver Speed)


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, alexgr21 είπε

Ευχαριστω φιλε.Εννοειται δεν τρωμε μπροστα απ τον υπολογιστη ποτεεε!!!Ο θορυβος ειναι ικανοποιητικος τουλαχιστον για τα αυτια μου.Βεβαια αυτο πρεπει να δοκιμαστει  το βραδυ για να χεις πληρη εικονα.Ειναι πολυ γρηγορο και μου φευγουν αρκετα κουμπια καθως λιγο να το πατησεις το πληκτρο τσαααακ εχει γραφτει.Ο φωτισμος ωραιος και τα εφε που μπορεις να του βαλεις.Και η κατασκευη ειναι πολυ καλη.Ομορφαινει το set up κανει παρεα το rgb σε αυτο της ηχομπαρας.Τωρα το μονο που εχει να κανει ειναι να περασει την αντοχη του χρονου.

Ολα εχουν να κανουν με την χρηση, ειτε σου χαλασει διακοπτης (δυσκολο αλλα εχει γινει) ειτε η πλακετα εχει να κανει με την χρηση. Αν το δουλευεις ατελειωτες ωρες καθε μερα μην περιμενεις θαυματα. Εγω απο τα 6 μηχανικα που εχω δουλεψει κανονικα σε καθημερινη βαση για χρονια τα 2 τα εφτυσαν γυρω στα 2 χρονια χρησης, τα αλλα 3 τα αλλαξα επειδη τα βαρεθηκα και το 1 που δουλευει ακομα μετα απο 5 χρονια αν θυμαμαι καλα (ισως και περισσοτερο) ειναι το PRO της Das Keyboard (με μπλε διακοπτες). Αυτο ειναι σκυλι σαν κατι παλια που εβγαζε η SteelSeries.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

4 hours ago, alexgr21 said:

Ευχαριστω φιλε.Εννοειται δεν τρωμε μπροστα απ τον υπολογιστη ποτεεε!!!Ο θορυβος ειναι ικανοποιητικος τουλαχιστον για τα αυτια μου.Βεβαια αυτο πρεπει να δοκιμαστει  το βραδυ για να χεις πληρη εικονα.Ειναι πολυ γρηγορο και μου φευγουν αρκετα κουμπια καθως λιγο να το πατησεις το πληκτρο τσαααακ εχει γραφτει.Ο φωτισμος ωραιος και τα εφε που μπορεις να του βαλεις.Και η κατασκευη ειναι πολυ καλη.Ομορφαινει το set up κανει παρεα το rgb σε αυτο της ηχομπαρας.Τωρα το μονο που εχει να κανει ειναι να περασει την αντοχη του χρονου.

Αυτο με το ευκολο πατημα το ειχα δει σε πολλα reviews αλλα μετα απο λιγο το συνηθιζεις.

Τωρα με νευριαζουν τα πληκτρολογια που θελει να βαλεις δυναμη για να πατηθουν τα πληκτρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, devil-ji είπε

Αυτο με το ευκολο πατημα το ειχα δει σε πολλα reviews αλλα μετα απο λιγο το συνηθιζεις.

Τωρα με νευριαζουν τα πληκτρολογια που θελει να βαλεις δυναμη για να πατηθουν τα πληκτρα :P

Κοιτα οσο πιο πολυ γραφω αρχιζει και μ αρεσει.Αλλα ειχα στο μυαλο μου οτι θα ναι πιο σκληροπυρηνικο.Μηχανικο φακ γεα...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...