Προς το περιεχόμενο

Κατατακτηριες πολιτικων επιστημων Ρεθυμνο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει δωσει κανεις εκει πρόσφατα και αν ναι μηπως θυμαται εστω αμυδρα τα θεματα? Ειδικα στην ιστορια πολιτικων επιστημων ειναι αδυνατο να διαβασω τους παντες που αναφερει (μακιαβελι πλατων κτλ). Ενδεικτικα η ύλη  http://political.soc.uoc.gr/el/news/9156/yli-katataktiriwn-eksetasewn-2018-2019

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/7/2019 στις 3:29 ΜΜ, tera2 είπε

ειναι αδυνατο να διαβασω τους παντες που αναφερει (μακιαβελι πλατων κτλ).

Δεν το κατανοω και πολυ αυτο.

Οι κατατακτηριες δινονται καθε Δεκεμβρη. Απο Δεκεμβρη σε Δεκεμβρη ειναι 12 μηνες. Τιποτα δεν ειναι αδυνατο.

Εαν τα μαθηματα που δινεις ειναι πρωτου εξαμηνου, καλο θα ηταν μετα την εξεταστικη του Σεπτεμβρη να παρακολουθεις τα μαθηματα των πρωτοετων και να κρατας σημειωσεις.

Σε αντιθετη περιπτωση, καλο ειναι να βρεις καποιον που εχει περασει στο συγκεκριμενο τμημα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Ιουλη(σημερα) μεχριΔεκεμβρη ειναι 140 μερες περιπου οποτε μου φαίνεται βαρυ να τους διαβασω όλους ...αυτο εννοουσα. Ευχαριστω για την απάντηση απλα ελεγα μηπως κανεις εχει περασει ετσι και μου ελεγε τι έπεσε στο περιπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω περασει κατατακτηριες για αλλο τμημα.

Στην περιπτωση μου ξεκινησα διαβασμα απο τον Φεβρουαριο για Δεκεμβρη. Την πρωτη φορα που εδωσα ειχα εποτιμησει πολυ το διαβασμα που χρειαζοταν.

Δεν ξερω κανενα που να εχει περασει απλα με sos. Βεβαια ειναι σε τελειως διαφορετικο πεδιο απο τη σχολη μου αναφερεις.

Μπορεις να ανατρεξεις σε λιστες επιτυχοντων αλλων ετων και να τους ενοχλησεις στα social media. Ισως καποιος σου απαντησει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε εξαρταται απο το ποσο καιγεται κανεις να περασει...Εγω δεν καιγομαι οποτε 140 μερες διαβασμα ειναι υπερακετες νομιζω για πραγματα που τα ξερω απεξω απεξω...Οταν ειχα ξαναδωσει σε παρομοιο τομεα με τη σχολη μου στα νιατα μου (θετικων επιστημων) περασα ευκολα μιας και ηταν πολυ συναφη αντικειμενα ασχετα πως για χ λογους δεν καταφερα να τελειωσω και με διεγραψαν . Επιπλεον νομιζω οτι παιζει ρολο ο ανταγωνισμος αν ας πουμε π[ας ψυχολογιας δινουν 100 οι θεσεις ειναι 12 και περυσι πηραν 1 νομιζω!!!!Ευχαριστω για τις προτασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...