Προς το περιεχόμενο

Top Gun: Maverick


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 444
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, Lotof είπε

Ούτε με κιάλια δεν τον βλέπει ο δεύτερος. 

Tom Cruise Tops The List Of 2022’s Highest-Paid Actors

Αναμενόμενο και απόλυτα δίκαιο. Το περίεργο είναι ότι στην δεύτερη θέση είναι ο Will Smith που τα τελευταία αρκετά χρόνια δεν τραβάει σε Blockbuster movies.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, liakinen είπε

Αναμενόμενο και απόλυτα δίκαιο. Το περίεργο είναι ότι στην δεύτερη θέση είναι ο Will Smith που τα τελευταία αρκετά χρόνια δεν τραβάει σε Blockbuster movies.

Aμα θυμάμαι καλά ο Cruise είναι πάντα producer στις ταινίες και παίρνει μέρος σε όλο το production και για αυτό και δεν δέχεται ρόλους στους οποιους δεν έχει έλεγχο τις παραγωγής. Με λίγα λόγια νομίζω λίγα λέει ότι παίρνει το παραπάνω άρθρο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Aμα θυμάμαι καλά ο Cruise είναι πάντα producer στις ταινίες και παίρνει μέρος σε όλο το production και για αυτό και δεν δέχεται ρόλους στους οποιους δεν έχει έλεγχο τις παραγωγής. Με λίγα λόγια νομίζω λίγα λέει ότι παίρνει το παραπάνω άρθρο.

Λογικό, αφού θέλει να έχει λόγο και στην παραγωγή πέρα από τον ρόλο του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, mike299 είπε

Λογικό, αφού θέλει να έχει λόγο και στην παραγωγή πέρα από τον ρόλο του.

Indeed, έχουμε πήξει στους αδιάφορους και παγκόσμιος άσχετους σκηνοθέτες και showrunners με τεράστια projects. Τουλάχιστον ξέρεις ότι όταν θα δεις ταινία με τον Cruise στην χειρότερη θα είναι ok.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/12/2022 στις 2:39 ΜΜ, liakinen είπε

Ο άνθρωπος ζει τις ταινίες που βγάζει τι να λέμε τώρα.

Δεν είναι και κρυμμένο διαμάντι αλλά προτείνω ανεπιφύλακτα το American Made αν τύχαινει να μην την έχει δει κανείς. Ο Cruise είναι σκέτη λαχτάρα. Γουστάρεις να το βλέπεις μόνο και μονο. Να πάει 100 και να βγάζει ακόμα ταινιαρες εύχομαι ειλικρινά.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά τον πάω σαν ηθοποιό, έχει μανία με αυτό που κάνει και φαίνεται στις ταινίες του. Αγαπημένα τα American Made, M.I. Series, Jack Reacher (αν και του λείπει το ύψος), Oblivion θεωρώ ότι είναι μια από τις καλύτερες ταινίες του, με φανταστικό Soundtrack και φυσικά το νέο Top Gun από τις καλύτερες ταινίες για φέτος. Καταπληκτικός επίσης ως Les Grossman στο Tropic Thunder. Μιας και έχω όλες τις ταινίες του σε 4k Blu-rays, φέτος είπα να μου κάνω δώρο την συλλεκτική έκδοση που ανακοινώθηκε πριν λίγο καιρό. Αγορά από Amazon Ιταλίας, το μόνο μειονέκτημα (προσωπικά δεν με πειράζει) ότι δεν έχει Ελληνικούς υπότιτλους (αμφιβάλλω ότι θα βγάλουν έκδοση για Ελλάδα). Παρέλαβα σήμερα, φανταστικό Box Set...

https://www.amazon.it/gp/product/B0BF5WBH41/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

Spoiler

EBJBXBj.jpg

F5db4rg.jpg

pEPmVVH.jpg

Lt7haOz.jpg

eAQybd1.jpg

W4qSd7N.jpg

JmSobSi.jpg

c7xz3r3.jpg

u6Nsq72.jpg

VFaRFDg.jpg

l9DJWxN.jpg

V9aABgH.jpg

1hgvB1S.jpg

Av762PV.jpg

 

 

Επεξ/σία από SaFiS
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή γουστάρουμε Tom και γράφουμε για τις ταινίες του, μου κάνει εντύπωση ότι δεν γίνεται αναφορά στην αγαπημένη για μένα ταινία του The Last Samurai. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...