Προς το περιεχόμενο

προβλημα με δισκο


vaggos400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω εναν δισκο που οταν το συνδεω στον υπολογιστη φαινεται στον υπολογιστη μου μονο σαν γραμμα. δεν ανοιγει και οταν παω να τον δω με το  hdd sentinel  κολλαει το προγραμμα. καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, vaggos400 είπε

παιδια εχω εναν δισκο που οταν το συνδεω στον υπολογιστη φαινεται στον υπολογιστη μου μονο σαν γραμμα. δεν ανοιγει και οταν παω να τον δω με το  hdd sentinel  κολλαει το προγραμμα. καμια ιδεα?

Μάλλον θα χτύπησε. Βάλε κάποιο Easeus Recovery να δεις αν τον βλέπει αλλά δοκίμασε να τον συνδέσεις απευθείας με κάποιο sata.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Μάλλον θα χτύπησε. Βάλε κάποιο Easeus Recovery να δεις αν τον βλέπει αλλά δοκίμασε να τον συνδέσεις απευθείας με κάποιο sata.

Το δοκίμασα το βλέπει αλλά αργεί πολύ. Τώρα το έχω με dock.λες να το βάλω πάνω με Σάτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, vaggos400 είπε

Το δοκίμασα το βλέπει αλλά αργεί πολύ. Τώρα το έχω με dock.λες να το βάλω πάνω με Σάτα?

Ναι γιατί μπορεί να φταίει και το dock για το πρόβλημα σου. Ειδικά αν δεν είναι επώνυμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εμένα μου το κάνουν αυτό (στο HD Sentinel) δύο SEAGATE BARRACUDA 7200.12 ST3250318AS 250GB SATA2 οι οποίοι σύμφωνα με το HDD Regenerator (Bootable) έχουν όχι Bad sectors, αλλά Broken sectors, οι οποίοι ούτε να διαβαστούν/ μεταφερθούν/ προσπεραστούν μπορούν με αποτέλεσμα να διακόπτεται η διαδικασία. Το ίδιο συμβαίνει και με το Active KillDisk (Bootable).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Τέρης Α. είπε

I do this (on the HD Sentinel) two SEAGATE BARRACUDA 7200.12 psiphon ST3250318AS 250GB SATA2 which according to the HDD Regenerator (Bootable) have not Bad sectors but Broken sectors which can neither be read / transferred / overridden can be interrupted the process. The same is true of Active KillDisk (Bootable).

Thanks for the great feedback.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...