Προς το περιεχόμενο

Υδραυλικό τιμονι


For .G

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα ford focus 1.6 tivcti έχω και μια βδομάδα ξαφνικά σε πορεία έσφιξε το τιμόνι μου βγάζει θόρυβο όταν έστριβε ακόμα και σε πορεία και σε αλλαγή ταχυτήτων..σταματησα έσβησα κινητήρα άνοιξα δοχείο υδραυλικού μαύρα τα υγρά συνεργείο την άλλη μέρα αντικατάσταση υγρών παγουρι φράντζα λόγω διαρροής όλα καλά μέρα 3 μέρες μετά από 20 χιλιόμετρα  παλι τα ίδια...Τώρα το κάνει πάντα όταν ζεσταίνεται μάλλον η αντλία...βοηθήστε με αν ξέρετε ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά κάνει θόρυβο και σταματάει μόνο όταν τ αφήνω σβηστό κάνα μισάωρο τα λάδια είναι οκ ..Την πρώτη φορά που το Κάνε τα χε χάσει τα λάδια του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, For .G είπε

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα ford focus 1.6 tivcti έχω και μια βδομάδα ξαφνικά σε πορεία έσφιξε το τιμόνι μου βγάζει θόρυβο όταν έστριβε ακόμα και σε πορεία και σε αλλαγή ταχυτήτων..σταματησα έσβησα κινητήρα άνοιξα δοχείο υδραυλικού μαύρα τα υγρά συνεργείο την άλλη μέρα αντικατάσταση υγρών παγουρι φράντζα λόγω διαρροής όλα καλά μέρα 3 μέρες μετά από 20 χιλιόμετρα  παλι τα ίδια...Τώρα το κάνει πάντα όταν ζεσταίνεται μάλλον η αντλία...βοηθήστε με αν ξέρετε ευχαριστω

Τα υγρά γιατί τα χάνει ;

Είναι απο κάποιο σωλήνα ή θέλει επισκευή η κρεμαργιέρα σου ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχε διαρροή από κάποια τσιμουχα και το παγουρι τώρα τ αλαξα βάλαμε κι ένα υγρό ειδικό για τις τριβές και το παρακολουθώ τώρα φίλε μου αν συνεχίσει  πάω γι αλλαγή αντλίας 

Η κρεμαργιερα πόσο στοιχίζει σε επισκευή η αντικατάσταση?

Επεξ/σία από For .G
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...