Προς το περιεχόμενο

Another Life (2019) NETFLIX


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 5/8/2019 στις 2:34 ΠΜ, Πέτρος είπε

Έχω φτάσει με χίλια ζόρια μέχρι το 4ο, λόγω της Starbuck και μόνο.

Την ξεκίνησα αποκλειστικά λόγω της περιγραφής της υπόθεσης, η οποία έμοιαζε με mix "The Dig" (επικό adventure, spaced themed, α,ρε Spielberg...) και "Ινσερτ φαντασυ χορρορ"/"Another World".

Πραγματικά, τι SJW μπούρδα είναι αυτή...

Γιατι και αυτη χαλια παιζει. Εχει μια φατσα συνεχως λες και κραταει τη διαρροια μην της φυγει. Η σειρα ειναι απο τι πιο αισχρες που εχω δει. Απο σεναριο μεχρι ηθοποιους που παρακαλας να πεθανουν εν τελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, gbras είπε

Γιατι και αυτη χαλια παιζει. Εχει μια φατσα συνεχως λες και κραταει τη διαρροια μην της φυγει. Η σειρα ειναι απο τι πιο αισχρες που εχω δει. Απο σεναριο μεχρι ηθοποιους που παρακαλας να πεθανουν εν τελει.

Μα δεν ανέφερα την ηθοποιό...μνεία στο χαρακτήρα της στο BG ήταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Η σειρά είναι τόσο λάθος και άθλια... Σε όλα τα επίπεδα. Το Dark Matter που ήταν και αυτό "φτηνό" Sci-Fi ήταν εξαίσιο μπροστά σε αυτό το έκτρωμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και ναι αυτη η υπερτατη βλακεια θα ανανεωθει! Θελω να μιλησω με αυτους που αποφασισαν να την ανανεωσουν ειλικρινα. Πρεπει να ειναι σε βαρια ναρκωτικα.

 

https://watchandchill.gr/another-life-i-seira-ananeothike-gia-deyteri-sezon-apo-to-netflix/

Επεξ/σία από gbras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Netfix, έριξε  άκυρο στο The OA και έκανε renew στο Another Life. Η κατρακύλα δεν έχει τέλος αρκεί να είναι woke!!!

Για πόσο ακόμα θα συνεχιστεί το downgrade χωρίς να χρεοκοπήσουν πραγματικά το έχω απορία. Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, Nomedor είπε

Netfix, έριξε  άκυρο στο The OA και έκανε renew στο Another Life. Η κατρακύλα δεν έχει τέλος αρκεί να είναι woke!!!

Για πόσο ακόμα θα συνεχιστεί το downgrade χωρίς να χρεοκοπήσουν πραγματικά το έχω απορία. Για να δούμε...

Οντως ισχυει αλλα το κανουν για τα λεφτα. Στη τριτη σαιζον γινεται επαναδιαπραγματευση μισθων και προφανως το OA δεν ειχε αρκετη τηλεθεαση ωστε να αυξησουν το κοστος παραγωγης. Δεν θυμαμαι που το διαβασα αλλα τα πιτσιρικια του stanger things πηγαν απο 30Κ το επεισοδιο τις 2 πρωτες σαιζον στα 250Κ στην τριτη, αλλα προφανως αλλη τηλεθεαση εχει το ST.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Είπα να δώσω μια ευκαιρία στην δεύτερη σεζον, και μπορώ να πω πως ήταν σίγουρα αρκετά καλύτερη απ την πρώτη και την ψιλο έσωσε την κατάσταση.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Thresh είπε

Δεν θυμάμαι αν έχω δει την 1η σεζόν ή όχι...damn 😛

Είναι λίγο δίκοπο...αν όντως δεν την έχεις δει, να θεωρείς τον εαυτό σου τυχερό, μην μπαίνεις καν στο νήμα εδώ, να μην μπεις και στον πειρασμό. Αν την έχεις δει κι ο εγκέφαλός σου την έχει απωθήσει σε φάση PTSD, υπάρχει ο φόβος να πας να τη δεις και να ξυπνήσουν όλες οι φρικτές αναμνήσεις, να σπάσουν όλα τα mental barriers.

Δεν είναι να παίζεις με αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...