Προς το περιεχόμενο

Bose Soundtouch 10 /BOSE Soundtouch 20 III 139€/299€ @germanos


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

BOSE Soundtouch 10 Music System Λευκό

https://www.germanos.gr/product/bose-soundtouch-10-music-system-mauro/20337015/?fname=skuColor&fvalue=-127982909666532542

Bose Soundtouch 10

215+

https://www.skroutz.gr/s/7950534/Bose-Soundtouch-10.html

 

BOSE Soundtouch 20 III Music System Λευκό

https://www.germanos.gr/product/bose-soundtouch-20-iii-music-system/20337017/

https://www.germanos.gr/product/bose-soundtouch-20-iii-music-system-leuko/20337018/

Bose Soundtouch 20 Series III

399+

https://www.skroutz.gr/s/7779859/Bose-Soundtouch-20-Series-III.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paparockas είπε

140€ για ενα driver.. καλωσηρθες 2004, καλυτερα Harman Kardon Onyx Studio 4

Καμία σχέση. Το Bose είναι Wifi με multiroom και με network player συνεπώς, το HK ένα απλό ηχείο Bluetooth φορητό. Για εντελώς άλλη δουλειά είναι το ένα και για εντελώς άλλη το άλλο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω γεμισει ηχεια φορητα το εξοχικο, το σπιτι και το γραφειο.

Ζητημα να τα βαζω να ακουω μουσικη 10 φορες τον χρονο. Τις υπολοιπες ολες ακουω απο τον υπολογιστη οταν κανω δουλεια πχ.

Αληθεια υπαρχει κοσμος που οντως αγοραζει κατι τετοιο και το λιωνει η εν τελει ολοι εχουμε τετοια απλα για να τα εχουμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα το αγόραζα χωρίς δεύτερη σκέψη σε αυτή την τιμή ... αν δεν υπήρχε ένα αν. Ενώ υποστηρίζει άλλες δημοφιλείς music streaming services δεν υποστηρίζει και ούτε πρόκειται να υποστηρίξει Google Play Music.

Μου αρέσουν τα προϊόντα της Bose, αγαπάω τα QC35 II μου αλλά μεταξύ Bose και Google επιλέγω Google. Μέχρι η Bose να προσφέρει υποστήριξη (σε νεώτερα μοντέλα γιατί στα μέχρι τώρα δε μπορεί να το κάνει και επικαλείται hardware limitations) υπάρχει και η Sonos.

 

  

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Εγω εχω γεμισει ηχεια φορητα το εξοχικο, το σπιτι και το γραφειο.

Ζητημα να τα βαζω να ακουω μουσικη 10 φορες τον χρονο. Τις υπολοιπες ολες ακουω απο τον υπολογιστη οταν κανω δουλεια πχ.

Αληθεια υπαρχει κοσμος που οντως αγοραζει κατι τετοιο και το λιωνει η εν τελει ολοι εχουμε τετοια απλα για να τα εχουμε;

Εξαρτάται από τι ήχο βγάζει ο υπολογιστής σου. Αν έχεις σοβαρά φορητά ηχεία και με τον όρο υπολογιστής εννοείς λάπτοπ τότε απλά διαπράττεις έγκλημα κατά της ακοής σου 🙉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Themos3 είπε

Εξαρτάται από τι ήχο βγάζει ο υπολογιστής σου. Αν έχεις σοβαρά φορητά ηχεία και με τον όρο υπολογιστής εννοείς λάπτοπ τότε απλά διαπράττεις έγκλημα κατά της ακοής σου 🙉

Και στους 3 desktop εχω καρτες ηχου ξεχωριστες καθως και καλα ηχεια (το πιο φτηνο ζευγαρι που εχω κοστιζει γυρω στα 250ε).

Απο φορητα εχω ηχεια απο 200ε μεχρι 350ε.

Το θεμα ειναι πως δεν τα χρησιμοποιω σχεδον ποτε, οποτε μηπως ο κοσμος παιρνει φορητα απλα για να τα παρει; Αυτο αναρωτιεμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Το θεμα ειναι πως δεν τα χρησιμοποιω σχεδον ποτε, οποτε μηπως ο κοσμος παιρνει φορητα απλα για να τα παρει; Αυτο αναρωτιεμαι.

Εντάξει αυτό δεν έχει σχέση με τα bluetooth ηχεία, αλλά με τον υπερκαταναλωτισμό που μπορεί να χτυπήσει τον καθένα.
Εγώ έχω ένα Charge 2 εδώ και λίγα χρόνια και μπορώ να πω πως έχει βγάλει τα λεφτά του με το παραπάνω, και στο σπίτι και στις διακοπές μου που με συντροφεύει.

Να σημειωθεί επίσης ότι τα συγκεκριμένα του θέματος δεν τα λες και πολύ φορητά, μιας και δεν έχουν μπαταρία να παίζουν αυτόνομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, trabakoulas είπε

Εντάξει αυτό δεν έχει σχέση με τα bluetooth ηχεία, αλλά με τον υπερκαταναλωτισμό που μπορεί να χτυπήσει τον καθένα.
Εγώ έχω ένα Charge 2 εδώ και λίγα χρόνια και μπορώ να πω πως έχει βγάλει τα λεφτά του με το παραπάνω, και στο σπίτι και στις διακοπές μου που με συντροφεύει.

Να σημειωθεί επίσης ότι τα συγκεκριμένα του θέματος δεν τα λες και πολύ φορητά, μιας και δεν έχουν μπαταρία να παίζουν αυτόνομα.

Δεν ξερω, τα πρωτα φορητα που ειχα παρει πριν παρα πολλα χρονια ναι τα εσερνα παντου και τα δουλευα. Πλεον οχι, τα εχω μηπως και τα χρειαστω καποια στιγμη αυτο ειναι ολο (και εχω και 2-3 φορητα οπως το SoleMate Max της Jabra που πλεον δεν δουλευουν αφου οι μπαταριες αδειασαν εφοσον δεν τα λειτουργω ποτε).

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Εγω εχω γεμισει ηχεια φορητα το εξοχικο, το σπιτι και το γραφειο.

Ζητημα να τα βαζω να ακουω μουσικη 10 φορες τον χρονο. Τις υπολοιπες ολες ακουω απο τον υπολογιστη οταν κανω δουλεια πχ.

Αληθεια υπαρχει κοσμος που οντως αγοραζει κατι τετοιο και το λιωνει η εν τελει ολοι εχουμε τετοια απλα για να τα εχουμε;

πανω κατω τα ιδια εχω γεμισει τα παντα με cast σε σπιτια και αμαξια..

η διαφορα ειναι οτι τις 10 φορες που θα δουλεψω ακουω απο τον υπολογιστη.

ολες τις αλλες μονο απο αυτες τις συσκευες που εμενα με βοηθησαν να παιζει η μουσικη ακομα περισσοτερο εκει που βρισκομαι.

 

Τυχαια κοιταγα αυτα του τιτλου σε καταστημα αεροπορικης εταιριας μιας και εχω ενα gift card και ειχαν τα διπλα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Και στους 3 desktop εχω καρτες ηχου ξεχωριστες καθως και καλα ηχεια (το πιο φτηνο ζευγαρι που εχω κοστιζει γυρω στα 250ε).

Απο φορητα εχω ηχεια απο 200ε μεχρι 350ε.

Το θεμα ειναι πως δεν τα χρησιμοποιω σχεδον ποτε, οποτε μηπως ο κοσμος παιρνει φορητα απλα για να τα παρει; Αυτο αναρωτιεμαι.

Ε κάπου το παρακανες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...