Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Wowstick 21 σε 1 mini ηλεκτρικό κατσαβίδι, 12€, @Gearbest


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.gearbest.com/other-tools-accessories/pp_009351617232.html

Rotating Speed: 150r/min
Torque: 0.12/3Nm
Screw Pits Size: 4 x 28mm
Battery: 2 x AAA battery (not included)
Screwdriver Bit Size: PH000 /PH0 /PH2 /SL1.0 /SL2.0 /SL3.0 /T5 /T6 /T8 /P2 /P5 /P6 /H2.5 /H3.0 /S0 /3.0 /Y0.6 /Y2.5 /U3.0 /0.8
Package Contents: 1 x Electric Screwdriver, 20 x Screw Bit, 1 x English and Chinese User Manual
Εκπτωτικός Κωδικός GBAUG0824

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

νταξει δεν λεω 12 ευρω σιγα το ποσο...αλλα εχει αρκετη δυναμη για να ξεβιδωνει?

Αν είναι το 1P+ που αυτό φαίνεται να είναι, στην αρχή ξεβιδώνεις λίγο με το χέρι και μετά αναλαμβάνει μόνο του. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Telumetar είπε

Είναι μαγνητικό;

Όχι. Για αυτό κοιτα το Wiha της Xiaomi, που δεν είναι ηλεκτρικό. 

Επεξ/σία από naruto14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, sils είπε

Περνάει μόνο τις δικές του μύτες ή γενικά και από άλλα κατσαβίδια τέτοιου τύπου?

Παίρνει όλα τα κανονικά micro bits (4mm) που έχουν σχεδόν όλα τα σετ κατσαβιδιών/εργαλείων ακριβείας. Όχι full size bits (6.35 mm) από κανονικού μεγέθους κατσαβίδια.

 

Επειδή το είχα πάρει ένα φεγγάρι κι εγώ, να έχετε υπόψη σας πως πρόκειται για ένα αρκετά αργό και αδύναμο εργαλείο. Μπορεί να δουλέψει μόνο πολύ μικρά βιδάκια, μικρότερα από μεγέθους Μ3, και αυτά αργά και δίχως ιδιαίτερη ροπή. Εγώ δεν το χρησιμοποιώ γιατί με το χέρι και γρηγορότερη και ακριβέστερη δουλειά κάνω. Θα πρότεινα καλύτερα να κοιτάξετε για ένα σετάκι απλού κατσαβιδιού με micro bits καλούτσικο αν θέλετε να κάνετε πραγματική δουλειά κι όχι να έχετε απλώς ένα ακόμη γκατζετάκι.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, God είπε

Παίρνει όλα τα κανονικά micro bits (4mm) που έχουν σχεδόν όλα τα σετ κατσαβιδιών/εργαλείων ακριβείας. Όχι full size bits (6.35 mm) από κανονικού μεγέθους κατσαβίδια.

Επειδή το είχα πάρει ένα φεγγάρι κι εγώ, να έχετε υπόψη σας πως πρόκειται για ένα αρκετά αργό και αδύναμο εργαλείο. Μπορεί να δουλέψει μόνο πολύ μικρά βιδάκια, μικρότερα από μεγέθους Μ3, και αυτά αργά και δίχως ιδιαίτερη ροπή. Εγώ δεν το χρησιμοποιώ γιατί με το χέρι και γρηγορότερη και ακριβέστερη δουλειά κάνω. Θα πρότεινα καλύτερα να κοιτάξετε για ένα σετάκι απλού κατσαβιδιού με micro bits καλούτσικο αν θέλετε να κάνετε πραγματική δουλειά κι όχι να έχετε απλώς ένα ακόμη γκατζετάκι.

Εμένα που με ενδιαφέρει η ισχύ του για βιδωματα σε υπολογιστή κατά βάση; Με καλύπτει; Αλλιώς τι θα προτινες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...