Προς το περιεχόμενο

Αξεσουάρ για αμάξι (βάση, φορτιστής, κάλυμμα)


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, 

Ψάχνω για το αμάξι βάση, φορτιστή και κάποιο κάλυμμα που να πιάνει είτε το μισό, είτε κάποια καλή ηλιοπροστασία δεδομένου ότι το αμάξι θα μένει στον ήλιο, και μιας και δεν έχει ac, για να μην θερμενεται όσο είναι παρκαρισμένο (λευκό σε χρώμα, ακόμα και τώρα είναι νορμάλ μέσα μετά από ήλιο). 

Για βάση και φορτιστή, έχω βρει από το ίδιο κατάστημα τα iottie και Samsung 2 usb. Χαζή ερώτηση για τον φορτιστή. Αυτό που αφαιρώ από την θύρα του αυτοκινήτου, τι το κάνω? Το αφήνω να κρυώσει και το χώνω στο ντουλαπάκι? 

Όσον αφορά το κάλυμμα, δεν ξέρω πλοίο να πάρω. Αφορά seat Cordoba. Πρέπει να μετρήσω την κάτω γωνία του παρμπρίζ μέχρι την κάτω γωνία από το πίσω τζάμι? Κάποιες προτάσεις μέχρι κάνα 40αρι?

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, overpower είπε

Καλησπέρα, 

Ψάχνω για το αμάξι βάση, φορτιστή και κάποιο κάλυμμα που να πιάνει είτε το μισό, είτε κάποια καλή ηλιοπροστασία δεδομένου ότι το αμάξι θα μένει στον ήλιο, και μιας και δεν έχει ac, για να μην θερμενεται όσο είναι παρκαρισμένο (λευκό σε χρώμα, ακόμα και τώρα είναι νορμάλ μέσα μετά από ήλιο). 

Για βάση και φορτιστή, έχω βρει από το ίδιο κατάστημα τα iottie και Samsung 2 usb. Χαζή ερώτηση για τον φορτιστή. Αυτό που αφαιρώ από την θύρα του αυτοκινήτου, τι το κάνω? Το αφήνω να κρυώσει και το χώνω στο ντουλαπάκι? 

Όσον αφορά το κάλυμμα, δεν ξέρω πλοίο να πάρω. Αφορά seat Cordoba. Πρέπει να μετρήσω την κάτω γωνία του παρμπρίζ μέχρι την κάτω γωνία από το πίσω τζάμι? Κάποιες προτάσεις μέχρι κάνα 40αρι?

Ευχαριστώ 

Το αναπτήρα το αποθηκεύεις μέσα στο κασελακι.

Εάν δεν το πατήσεις δεν ενεργοποιείται.

Όσο για το κάλυμμα στο ταμπλό  πήγαινε σε ταπετσερη να σου το φτιάξει με μέτρα που θα παρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...