Προς το περιεχόμενο

H Apple κόβει την πρόσβαση στη λειτουργία "Υγείας μπαταρίας" του iPhone αν αυτή αντικατασταθεί από τρίτους


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αμα ανοιξεις τη μπαταρια μεσα ειναι το cell το κυκλωμα προστασιας της και το chip ελεγχου γνησιοτητας.

ε κρατας το chip αυτο και την πλακετα προστασιας και αλλαζεις μονο το cell ετσι φαινετε γνησια η μπαταρια

Η απλε το εχει χασει ηδη το παιχνιδι οπως το εχασε και η ms για 1 και μονο λογο.

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ OPEN SOURCE

Επεξ/σία από j2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, polaki είπε

Η λογική μου δεν είναι καθόλου λάθος. 

Ας το κρατήσει τότε, να το παντρευτεί όπως λέμε και όταν δεν του κάνει πλέον ή το βαρεθεί ας το βάψει μπλε και ας το ρίξει στη θάλασσα. 

 

Είναι λάθος γιατί με το που αγοράσεις ένα iPhone XS το πρώτο πρώτο πράγμα που θα σκεφτείς είναι " κάτσε να βάλω ένα τζαμακι και μια θήκη για να το έχω στην πένα όταν το πουλήσω ". Αντίθετα θεωρώ ότι  ένας που θα πάρει ένα Samsung πόσο μάλλον Xiaomi ,το πρώτο πράγμα που θα κάνει είναι να χαρεί το κινητό και έπειτα θα βάλει θηκες-τζαμια για να το προφυλάξει, όχι για να το πουλήσει σε καλή κατάσταση .

Αν ίσχυε αυτό που πιστεύεις τότε όλοι μας θα πουλουσαμε τα κινητά μας και θα υπήρχαν γύρω στα 20.000 s8-iphone 7 προς πώληση κτλ.

Δεν ψάχνω να κάνω διάλογο μαζι σου ούτε να σου αλλάξω την γνώμη , με αυτη την λογική που έχεις βγάζω προσωπικά χρήματα  από εσάς .με συμφέρει δηλαδή .

ΥΓ.Sorry για το offtopic 

ΥΓ2. Nothing personal

Επεξ/σία από insomiaistas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/8/2019 στις 3:07 ΜΜ, stafaf είπε

Το software άλλωστε δεν σου ανήκει και τους όρους τους βάζει το μαγαζί. 

Οι "κλαψιάρηδες" να πάνε στο απέναντι μαγαζί που είναι ινδιάνικο και η κάθε "φυλή" κάνει ό, τι γουστάρει. 

Δεν κρατάμε κακίες. 

Το κακό με μερικούς Applάκηδες είναι ότι νομίζουν πως η Apple είναι η μαμά τους ...

Κι ότι τους πεί το κάνουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, geostratis said:

Το κακό με μερικούς Applάκηδες είναι ότι νομίζουν πως η Apple είναι η μαμά τους ...

Κι ότι τους πεί το κάνουν.

Πάντα η μαμά «ξέρει καλύτερα» από ...τη γειτόνισα! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, SeaLion είπε

Newsflash: Είσαι ελεύθερος να επιλέξεις που θα κάνεις το service σου, να βάλεις μούφα parts, να κάνεις decompile το λογισμικό αν μπορείς, να ενώσεις 2 iPhone και να φτιάξεις ένα superPhone...
Μην περιμένεις και βοήθεια από την Apple όμως.

Αν το πρόβλημα ήταν τα μούφα parts ή οτι πήγες να κάνεις μαϊμουδιές θα σου έλεγα ότι έχεις δίκαιο. Αλλά θα σου πω το εξής παράδειγμα... Έστω οτι βρήκα 100% αυθεντική μπαταρία... Και μάλιστα δεν θα την αλλάξω μόνος μου (για να αποκλείσω το σενάριο που ένας μη επαγγελματίας σκαλίζει το κινητό). Θα παω σε επαγγελματία με το know how και τα σωστά εργαλεία. Απλά δεν θα είναι της apple... Θα είναι το μαγαζί της γειτονιάς μου... Γιατι? Γιατί μπορεί να τον πάω ή να τον ξέρω τον τύπο και να θέλω να τον στηρίξω. Στην τελική μπορεί να εμπιστεύομαι περισσότερο αυτόν οτι θα προσέξει τη συσκευή μου από οτι τον τυχαίο υπάλληλο στο appleμάγαζο. Δικαίωμα μου ειναι. Αυτόν ξέρω, αυτόν εμπιστεύομαι που λέει και η διαφήμιση... Μπορώ να κάνω την δουλειά μου? Οχι... Πάλι θα φάω άκυρο και θα κλειδώσει η εφαρμογή (ξαναλεω... Όλα τα parts 100% αυθεντικά). Άρα δεν πολεμάνε τα μούφα parts. Πολεμάνε το γεγονός οτι δεν παίρνουν αυτοί τα χρήματα του service και αν θες να παίζουν όλα πρέπει να πληρώσεις αυτούς και μόνο αυτούς! Άλλο πράμα να κερδίζεις το after sale service με την καλή σου εξυπηρέτηση ή τις καλές τιμές σου και άλλο με ανθυγιεινές για τον ανταγωνισμό πολιτικές. 

Επεξ/σία από akiz90
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ακούσει για ένα περιστατικό για μια τράπεζα όπου είχε κάνει διαγωνισμό με το εν λόγω προϊόν.

Η μιλοεταιρεια ανάγκασε την τράπεζα να ανακαλεσει το διαγωνισμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν νομίζεις φίλε πως δεν το έχουν υιοθετήσει οι αυτοκινητοβιομηχανίες είσαι βαθιά νυχτωμένος ...

 Το έχω γράψει και σε άλλο σάιτ και θα το φωνάζω ! Μην εκφέρετε άποψη για κάτι που δεν ξέρετε ή δεν χρησιμοποιείτε απλά και μόνο για να ενισχύσετε την άποψη σας..

 Κάτοχος μιας BMW του 14 . Στο I drive μου έβγαλε το μήνυμα : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΚΙΝΗΣΗΣ Πλήρης ισχύς συγκροτήματος κίνησης μη διαθέσιμο.

 Το πήγα σε φίλο μου γνωστή της συγκεκριμένης μάρκας με εξειδικευμένο συνεργείο ο οποίος με είχε κ παλιά πελάτη με παλαιότερο μοντέλο . 

 Το διαγνωστικό του, έδειχνε που είναι το πρόβλημα ,αλλά δεν το εστίαζε . Ο ίδιος με πρότεινε να πάω σε μεγάλη αντιπροσωπεία στα νότια προάστια επι της  Λεωφόρο Συγγρού ( από όπου κ το έχω αγοράσει καινούργιο ) γιατί ΜΟΝΟ εκεί έχουν το on line σύστημα διάγνωσης κ θα μου πουν αυτοί τι έχει . Και μόνο εκεί θα μπορώ να κάνω την επισκευή καθότι μου είπε ότι για αυτό το μοτέρ αυτός δεν έχει τα κατάλληλα εργαλεία ακόμα κ αν μετά την διάγνωση του πω ποιο είναι το πρόβλημα .

 Τα σφάλματα πλέον είμαι  Κρυπτογραφημένα .ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ;;;

 Όποτε αφήστε τα παραμύθια για την κακιά Apple στην άκρη ...

 Υ.Γ Δεν πήγα να το πάω σε ένα μάστορα της γειτονιάς , το πήγα σε εξειδικευμένο Συνεργειο που φτιάχνει ΜΟΝΟ BMW γιατί πίστευα ότι ο φίλος μου θα το προσέξει πιο πολύ . Η τεχνολογία όμως έχει προχωρήσει τόσο που χωρίς αυτήν ακόμα και ένας από τους καλύτερους μάστορες BMW που ξέρω ΔΕΝ μπορεί να κάνει τίποτα ...

Επεξ/σία από Chris_BMW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, crossmo είπε

Εγώ πάλι το δικό μου το 6s το πήρα πριν 2 εβδομάδες από ebay refub και είναι και γαμώ τις συσκευές, με 160 ευρώ και 20 τα μεταφορικά NBD με DHL

Και μιλάμε το παίζω και γαμώ τους λεφτάδες!!! όπου το φλασάρω όλες οι γκόμενες πέφτουν και τα πρώτα τραπέζια πίστα δικά μου... το κακό είναι ότι δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο τώρα γιατί περιμένω να τελειώσει ο μήνας να πληρωθώ να βάλω 5 ευρώ κάρτα ρε γαμώτη!

Όσο για αμάξι, ένα Ibiza του 1993 οδηγώ εδώ και 21 χρόνια, που και αυτό μεταχείρα το πήρα ο άμοιρος!!! αλλά άλλη αίσθηση να οδηγείς αυτό το αμάξι και να μιλάς στο Iphone με το χέρι ακουμπησμένο στο παράθυρο για να φαίνεται το μηλαράκι!!! τι να λέμε!

Aλλά όπως είπε και παραπάνω ο υπέρμαχος της τσέπης μας και κατήγορος της Apple

"Τι να πουν ρε φιλε...αφου τοσο κοβει σε μερικους"

Αυτό ακριβώς!

εχεις αγορασει κινητο οπως εγραψε και ο αλλος συμφορουμιτης 5 ετιας 180 ευρω και εχεις αποψη εσυ για το xs? σορρυ κιολας αλλα κατοχος iphone απο 8 και κατω δεν μου λεει κατι εμενα γτ πολυ απλα ποτε δεν ησουν κατοχος day 1 και προσπαθεις να μας πεισεις για το iphone τι να λεμε τωρα αντε παρε και ενα ipad2 να μας πεισεις οτι ειναι το καλυτερο ταμπλετ που ειχες ποτε. και εχω και μια ακομα απορια γτ εχει βρωμησει η αγορα απο αγγελιες για iphone αφου ειναι τοσο σουπερουαου και αντεχουν χρονια και δεν κολανε και  και και και και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, akiz90 είπε

Φανταστείτε να  υιοθετήσουν την πολιτική της Apple και οι αυτοκινητοβιομηχανίες....όλοι οι μηχανικοί θα πρέπει να βάλουν λουκέτο. Μπαταρία θα αλλάζεις και αν δεν είναι της OPEL, BMW κτλ. το αυτοκίνητο δεν θα παίρνει μπρος. 

Αν νομίζεις φίλε πως δεν το έχουν υιοθετήσει οι αυτοκινητοβιομηχανίες είσαι βαθιά νυχτωμένος ...

 Το έχω γράψει και σε άλλο σάιτ και θα το φωνάζω ! Μην εκφέρετε άποψη για κάτι που δεν ξέρετε ή δεν χρησιμοποιείτε απλά και μόνο για να ενισχύσετε την άποψη σας..

 Κάτοχος μιας BMW του 14 . Στο I drive μου έβγαλε το μήνυμα : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΚΙΝΗΣΗΣ Πλήρης ισχύς συγκροτήματος κίνησης μη διαθέσιμο.

 Το πήγα σε φίλο μου γνωστή της συγκεκριμένης μάρκας με εξειδικευμένο συνεργείο ο οποίος με είχε κ παλιά πελάτη με παλαιότερο μοντέλο . 

 Το διαγνωστικό του, έδειχνε που είναι το πρόβλημα ,αλλά δεν το εστίαζε . Ο ίδιος με πρότεινε να πάω σε μεγάλη αντιπροσωπεία στα νότια προάστια επι της  Λεωφόρο Συγγρού ( από όπου κ το έχω αγοράσει καινούργιο ) γιατί ΜΟΝΟ εκεί έχουν το on line σύστημα διάγνωσης κ θα μου πουν αυτοί τι έχει . Και μόνο εκεί θα μπορώ να κάνω την επισκευή καθότι μου είπε ότι για αυτό το μοτέρ αυτός δεν έχει τα κατάλληλα εργαλεία ακόμα κ αν μετά την διάγνωση του πω ποιο είναι το πρόβλημα .

 Τα σφάλματα πλέον είμαι  Κρυπτογραφημένα .ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ;;;

 Όποτε αφήστε τα παραμύθια για την κακιά Apple στην άκρη ...

 Υ.Γ Δεν πήγα να το πάω σε ένα μάστορα της γειτονιάς , το πήγα σε εξειδικευμένο Συνεργειο που φτιάχνει ΜΟΝΟ BMW γιατί πίστευα ότι ο φίλος μου θα το προσέξει πιο πολύ . Η τεχνολογία όμως έχει προχωρήσει τόσο που χωρίς αυτήν ακόμα και ένας από τους καλύτερους μάστορες BMW που ξέρω ΔΕΝ μπορεί να κάνει τίποτα ...

Επεξ/σία πριν από 16 λεπτά από Chris_BMW
 
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Chris_BMW είπε

Αν νομίζεις φίλε πως δεν το έχουν υιοθετήσει οι αυτοκινητοβιομηχανίες είσαι βαθιά νυχτωμένος ...

 Το έχω γράψει και σε άλλο σάιτ και θα το φωνάζω ! Μην εκφέρετε άποψη για κάτι που δεν ξέρετε ή δεν χρησιμοποιείτε απλά και μόνο για να ενισχύσετε την άποψη σας..

 Κάτοχος μιας BMW του 14 . Στο I drive μου έβγαλε το μήνυμα : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΚΙΝΗΣΗΣ Πλήρης ισχύς συγκροτήματος κίνησης μη διαθέσιμο.

 Το πήγα σε φίλο μου γνωστή της συγκεκριμένης μάρκας με εξειδικευμένο συνεργείο ο οποίος με είχε κ παλιά πελάτη με παλαιότερο μοντέλο . 

 Το διαγνωστικό του, έδειχνε που είναι το πρόβλημα ,αλλά δεν το εστίαζε . Ο ίδιος με πρότεινε να πάω σε μεγάλη αντιπροσωπεία στα νότια προάστια επι της  Λεωφόρο Συγγρού ( από όπου κ το έχω αγοράσει καινούργιο ) γιατί ΜΟΝΟ εκεί έχουν το on line σύστημα διάγνωσης κ θα μου πουν αυτοί τι έχει . Και μόνο εκεί θα μπορώ να κάνω την επισκευή καθότι μου είπε ότι για αυτό το μοτέρ αυτός δεν έχει τα κατάλληλα εργαλεία ακόμα κ αν μετά την διάγνωση του πω ποιο είναι το πρόβλημα .

 Τα σφάλματα πλέον είμαι  Κρυπτογραφημένα .ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ;;;

 Όποτε αφήστε τα παραμύθια για την κακιά Apple στην άκρη ...

 Υ.Γ Δεν πήγα να το πάω σε ένα μάστορα της γειτονιάς , το πήγα σε εξειδικευμένο Συνεργειο που φτιάχνει ΜΟΝΟ BMW γιατί πίστευα ότι ο φίλος μου θα το προσέξει πιο πολύ . Η τεχνολογία όμως έχει προχωρήσει τόσο που χωρίς αυτήν ακόμα και ένας από τους καλύτερους μάστορες BMW που ξέρω ΔΕΝ μπορεί να κάνει τίποτα ...

Δεν το ήξερα αυτό για την BMW αλλά και πάλι στα λόγια μου έρχεσαι. Δεν έχω κάτι  με την Apple, έχω με την συγκεκριμένη πολιτική οποίος και αν την χρησιμοποιεί...πλήρωσες για ένα αμάξι ενα σεβαστό πόσο υποθέτω... Και δεν σου αφήνουν την επιλογή να το πας στο μάστορα σου που και καλός είναι απ' οτι λες... Και πιστοποιημένος! Αν θέλουν το after sale service να κάνουν κάτι να το κερδίσουν! Όλες αυτές οι μλκιες είναι πολιτικές τραμπουκισμού και ανθυγιεινού ανταγωνισμού! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, polaki είπε

 

Ωραία λογική. Να συγκρίνουμε μήπως και την αρχαία Mercedes A class, με το ολοκαίνουριο Yaris? Τί ακριβώς μου συγκρίνεις? Το παλιό με το νέο? 

Τώρα αν εσύ συγκρίνεις το design του ολοκαίνουριου όπως λες P30 με το επίσης καινούριο iPhone XS εκεί να κάνουμε διάλογο.

Αλλά το design είναι κάτι υποκειμενικό, και το έχω πει 1000 φορές, δεν μπορείς να συγκρίνεις έναν καναπέ Bo Concept με έναν καναπέ ΙΚΕΑ. Καλώς ή κακώς, μπορεί εμφανισιακά ο IKEA να σου αρέσει περισσότερο (δικαίωμα), αλλά ΔΕΝ είναι BoConcept, πώς να το κάνουμε.... Τώρα αν στον BoConcept πας και ράψεις ύφασμα από τον καναπέ ΙΚΕΑ επειδή το έσκισε η γάτα, δεν μπορείς μετά να τον πουλάς σαν Bo Concept, και να περιμένεις να πιάσεις τα λεφτά που θες. Τη λογική μου μπορείς να τη σκεφτείς ή όχι?

Όχι συγκρίνω 2 κινητά που έχουν την ίδια τιμή και πολλοί, μέσα στους οποίους και εσύ φίλε μου θεωρώ, ότι πιστεύουν πως το iphone 7 είναι ανώτερο από τα άλλα 2, ενώ στην ουσία τρώει σφαλιάρες και στο design και κυρίως στις προδιαγραφές όπου το 7άρι είναι για τα μπάζα συγκρινόμενο με τηλέφωνα ίδιας τιμής εν έτη 2019. Από εκεί και πέρα είναι δικαίωμα της κάθε apple να πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες και κάθε ενός από εμάς να πετάει τα λεφτά του θεωρώντας ότι έχοντας ένα iphone ανεβαίνει κοινωνικά μερικά επίπεδα και κάνει και το πουλμουρ του. Από την άλλη αν εσύ μου υποδείξεις κάποια σημεία όπου τι 7αρι είναι ανώτερο  από αυτά που σου ανέφερα τότε το συζητάμε. Α και σχετικά με τα Bo concept και Ικεα πιστεύω γνωρίζεις που κατασκευάζεται το iphone και που τα p30 και mi9. Και σε τελική αν σου έφερναν το p30 με ένα μηλαράκι πάνω για σήμα, δεν νομίζω ότι θα καταλάβαινες ότι δεν είναι apple αλλά huawei.

Επεξ/σία από gramacar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, gramacar είπε

Όχι συγκρίνω 2 κινητά που έχουν την ίδια τιμή και πολλοί, μέσα στους οποίους και εσύ φίλε μου θεωρώ, ότι πιστεύουν πως το iphone 7 είναι ανώτερο από τα άλλα 2, ενώ στην ουσία τρώει σφαλιάρες και στο design και κυρίως στις προδιαγραφές όπου το 7άρι είναι για τα μπάζα συγκρινόμενο με τηλέφωνα ίδιας τιμής εν έτη 2019. Από εκεί και πέρα είναι δικαίωμα της κάθε apple να πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες και κάθε ενός από εμάς να πετάει τα λεφτά του θεωρώντας ότι έχοντας ένα iphone ανεβαίνει κοινωνικά μερικά επίπεδα και κάνει και το πουλμουρ του. Από την άλλη αν εσύ μου υποδείξεις κάποια σημεία όπου τι 7αρι είναι ανώτερο  από αυτά που σου ανέφερα τότε το συζητάμε. Α και σχετικά με τα Bo concept και Ικεα πιστεύω γνωρίζεις που κατασκευάζεται το iphone και που τα p30 και mi9. Και σε τελική αν σου έφερναν το p30 με ένα μηλαράκι πάνω για σήμα, δεν νομίζω ότι θα καταλάβαινες ότι δεν είναι apple αλλά huawei.

Το iphone 7 δεν ειναι καλυτερο απο κανενα κινητο του ιδιου ευρους τιμης που κυκλοφορησε το 2019. Ομως ξεχνας κατι βασικο. iOS. Αν καποιος θελει iOS και δεν εχει λεφτα για ακριβοτερο iphone, το iphone 7 θα παρει κι ας υπαρχουν ενα εκατομμυριο android καλυτερα στην τιμη του iphone 7. Ειναι τοσο απλο μερικες φορες κι ας αδυνατειτε να το καταλαβετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/8/2019 στις 2:33 ΜΜ, djdidi είπε

To κακό με την apple είναι πως νομίζουν ότι τους ανήκει το προϊόν, ακόμα και αφού το αγοράσεις. 

Οταν εσυ παρεις φερραρι πηγαινε στο μηχανικο της γειτονιας σου να σου αλλαξει λαδια..Βασικα αλλαξε τα μονος σου στο γκαραζ επειδη εισαι Ελληνας και τα ξερεις ολα!Ξερεις αδερφε δεν ειρωνευομαι γτ απλα κι εγω Ελληνας ειμαι!Οταν θα δωσεις 1300 ευρω για κινητο θα το πας σε εξουσιωδοτιμενο καταστημα!Οπως μαλιστα και την φερραρι θα την πας στην φερραρι!Πιστευω το νοημα που ηθελα να δωσω το καταλαβαν ολοι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά υπάρχουν δυο διαφορετικές απόψεις. Κάποιοι που λένε αν παιρνεις αππλ η bmw η μερσεντές το πας στο ίδιο το σέρβις και άλλοι που λένε το πήρα θέλω να το επισκευάζω όπου θέλω και να έχει το ίδιο αποτέλεσμα ισως και με το μαμά. Με βάση τις εμπειρίες σας το τροπο σκεψης σας διαλέξτε που ανήκετε. Δεν υπάρχει λάθος η σωστό. Γιατί οι μεν προσπαθείτε να πείσετε τους δε ; Κ εμείς που παίρνουμε αππλ ας ξέρουμε πια ότι δεν επισκευάζονται. Προς γνώση κ συμμόρφωση. Εγώ αν μπυ έλεγαν πχ στη μερσεντές δε θα μπορέσεις να το επισκευάσεις άλλου δε θα το έπαιρνα. Όπως το ίδιο λέω κ για το κινητό μου. Δε μπαίνω σε τέτοια καλούπια θα πάω σε άλλη εταιρία γιατί απλά δε τους έχω ανάγκη πιο πολύ με έχουν  σα πελάτη. Οι εταιρείες έχουν ανάγκη τους πελάτες. Από αυτούς ζουν. Τώρα τα αλλά είναι επιλογες κ παιδιά ο ανταγωνισμός βλεπει που υπάρχουν κενά και τα καλύπτει. Έτσι κερδίζεις μερίδια στη πιτα.  Ότι η αππλ καταστρέφει τη πιάτσα το κάνει. Όμως δε μπορούμε να τα αλλάξουμε όλα. Θα τα πληρώσει με κάποιο τίμημα. Ρόδα είναι κ γυρίζει. Θα το δείτε. Όλα εδώ πληρώνονται. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 σελίδες γιατί μια μπαταρία θα κάνει 50 ευρώ αντί για 39.99 , καλα πάμε από ελεύθερο χρόνο. 

Εντωμεταξύ μάλλον είναι η κίνηση που θα την αποτελειώσει την Apple... μετά από αυτό η μετοχή θα πέσει καμία 40% 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...