Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν μαθήματα Udemy


giorgos1486

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά σε όποιον δεν αρέσει ας προχωρήσει, εδώ υπάρχουν 200 συνδρομητές που με κάθε μήνυμα ενημερώνονται με email. Δεν είναι νήμα χαλαρής κουβεντούλας.

Τα σχόλια απαξίωσης δεν απαξιώνουν τα μαθήματα αλλά την δουλειά όλων αυτών που ψάχνουν, ετοιμάζουν και δημοσιεύουν εδώ τα νέα μαθήματα.

  • Like 9
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

26 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Το 95% αυτών πάντως δεν προσφέρουν τίποτα περισσότερο απ' ότι θα βρεις σε free tutorials στο youtube. Πολλοί μάλιστα χρησιμοποιούν το Udemy ως promo για δουλειά τους σε άλλη πλατφόρμα.

είναι και θέμα ψυχολογίας αν θέλεις. Και εγώ έχω δει tutorials στο YT αλλά στο udemy με τραβάει περισσότερο να κάτσω να δω και να μάθω. Το YT το έχω συνδέσει με διασκέδαση και τα βλέπω πιο χαλαρά τα videos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, lefta_yparxoun είπε

Παιδιά σε όποιον δεν αρέσει ας προχωρήσει, εδώ υπάρχουν 200 συνδρομητές που με κάθε μήνυμα ενημερώνονται με email. Δεν είναι νήμα χαλαρής κουβεντούλας.

Τα σχόλια απαξίωσης δεν απαξιώνουν τα μαθήματα αλλά την δουλειά όλων αυτών που ψάχνουν, ετοιμάζουν και δημοσιεύουν εδώ τα νέα μαθήματα.

Δεν απαξίωσα τίποτα, πάρτε το αν θέλετε ως review, μιας και έχω δει αρκετά από αυτά. Κάνε μια βόλτα στα post όσων βάζετε αυτές τις προσφορές και θα βρεις thanks μου σε πολλά. Την εμπειρία μου γράφω, δεν είπα σε κανέναν να μην ασχολείται και να πάει να δει youtube.

Εγώ 9/10 που έχω δει πάντως είναι απλά youtube channels που προμοτάρουν το υλικό τους αλλού, το site τους, ή δεν ξέρω εγώ τι. Έχουν φέρει το youtube στο udemy με λίγα λόγια, απλά για το traffic. Αυτούς κατακρίνω, όχι εσάς.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αντίθετα, έχω βρει πολύ αξιόλογα πλήρη μαθήματα, από πολύ καλούς εκπαιδευτές που όπως σωστά λες, τα δίνουν δωρεάν για να προμοτάρουν τα προφίλ τους. Αυτός άλλωστε είναι ο στόχος του δωρεάν, να βρει ένα καινούργιο μάθημα τους πρώτους μαθητές και να μάθουμε τον εκπαιδευτή.

Σίγουρα έχει και μαθήματα που δεν αξίζουν, όμως δεν μπορούν να γίνουν όλα αυτόματα. Ο καθένας μας έχει άλλο επίπεδο και άλλα ενδιαφέροντα. Δεν νομίζω ότι μπορούμε να το δούμε αντικειμενικά.

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Makes WordPress Website by Divi | Full Divi Theme Tutorial

Έληξε  Fundamentals of Immunology  Έληξε μόνο το μεσαίο

How to Handle Challenging Customers (Angry & Rude)?

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...