Προς το περιεχόμενο

COSMOTE Home Speed Booster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έχω σύνδεση VDSL της Cosmote 50mbps αλλά πιάνω μόνο 14mbps έτσι κάλεσα στην cosmote για βλάβη
Αφού ήρθε ο τεχνικός μου είπε ότι επειδή είμαι αρκετά μακριά από τον κόμβο και ο συγκεκριμένος κόμβος είναι παλιός δεν θα πιάνω πάνω από 15mbps ταχύτητα με ότι πακέτο και να βάλω. Ρώτησα αν γίνετε να πάω την γραμμή μου σε άλλο κόμβο που είναι καινούργιος (στα 300 μέτρα από το σπίτι μου σε παράλληλο δρόμο) αλλά μου είπαν ότι δεν γίνετε (αν και έχω ακούσει ότι το έχουν κάνει). Ανακάλυψα λοιπόν την υπηρεσία COSMOTE Home Speed Booster που η αλήθεια είναι ότι δεν ήξερα καν ότι υπήρχε. Υπάρχει κάποιος που να έχει αυτή την υπηρεσία; αν ναι πως λειτουργεί; και αν αυτό θα λύσει το πρόβλημα μου.
Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

OXI MAKΡΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ  . Ειναι πρακτικα αχρηστο με τη Vdsl . Πρωτα να σε κανουν adsl μετα βλεπεις 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά, δεν ξέρω τις έχεις ακούσει (ή έχεις καταλάβει) αλλά η καμπίνα με την οποία συνδέεται η οικοδομή μας με το δίκτυο του χαλκού, δεν αλλάζει ποτέ και παραμένει πάντα η ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...