Προς το περιεχόμενο

15% Off Ebay Κουπονι


Liquid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεχρι τις 1.00 τα μεσανυχτα παιζει κουπονι 15% επιστροφης για minimum ποσο 50$ και μεγιστο ποσο επιστροφης 50$ σε ηλεκτρονικα ειδη.Το κουπονι που μου εχει ερθει ειναι P2SALES1.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, papars είπε

Στο .de έχουν κουπόνι -10 % psonne19

Εχει διαφορα το αμερικανικο απο το γερμανικο ebay? Ο λογος που να προτιμησουμε το γερμανικο πχ? Αφου οι ιδιοι πωλητες ειναι βρε παιδια και στα δυο ebay, και σε ολα οσα εχω τσεκαρει προιοντα, και τα προιοντα τα ιδια απο κινα αποστολη, αν ειναι απο ευρωπη αποστολη και στο αμερικανικο και στο γερμανικο και στο ιταλικο ebay πχ οι ιδιοι πωλητες θα ειναι

1 λεπτό πριν, Liquid είπε

Μαλλον το ληξανε,δυστυχως...

Ελεγε οτι ληγει 16-08

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξιζε καποιος να παρει παιδια κατι, γιατι απο 50 ευρω και πανω που επρεπε να αγορασεις, θα το τσιμπαγε το τελωνειο το δικο μας 100% , οποτε πολυ πιο ακριβα θα μας εβγαινε. Εγω το ειδα απο χθες αλλα γι αυτο το λογο δεν το ανεβασα, λογω σιγουρου τελωνειου, πλεον πανω απο 22 ευρω δεν λεει να αγοραζει κανεις απο κινα γενικα, εκτος κι αν ειναι με εξασφαλισμενη ευρωπαικη αποστολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το ψειριζετε,εχει λαυρακια,για οποιον ειναι ετοιμος.Δεν χρειαζετει να αγορασεις εκτος Ευρωπης αν φοβασαι,και απο το .de και το .uk εχει ευκαιριες.

Εμενα με επιασε η ληξη πανω στην πληρωμη ενος καινουριου LENOVO ΥΟGA L390 με 380€ τελικη τιμη με μεταφορικα απο Αγγλια.Αν μπορειτε να βρειτε κατι τετοιο εδω,πειτε μου κι εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Liquid είπε

Μην το ψειριζετε,εχει λαυρακια,για οποιον ειναι ετοιμος.Δεν χρειαζετει να αγορασεις εκτος Ευρωπης αν φοβασαι,και απο το .de και το .uk εχει ευκαιριες.

Εμενα με επιασε η ληξη πανω στην πληρωμη ενος καινουριου LENOVO ΥΟGA L390 με 380€ τελικη τιμη με μεταφορικα απο Αγγλια.Αν μπορειτε να βρειτε κατι τετοιο εδω,πειτε μου κι εμενα.

Που το βρηκες 380 ευρω? Εγω δε βλεπω κατω απο 700

Δωσε λινκ του πωλητη, γιατι κοιταξα στο αγγλικο και δεν εχει τετοια τιμη κανεις, ακομη και χωρις κουπονι εννοω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...