Προς το περιεχόμενο

Γνώμη για F&U FLS 32216H ή 32217Η


Everest

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με ενδιαφέρει για το υπνοδωμάτιο. Τη θέλω για ντοκιμαντέρ, αθλητικά και ταινίες στη nova και netflix.
Αν έχει κάποιος μία από αυτές τις τηλεοράσεις αρκετό καιρό, μια γνώμη. Κριτικές βρήκα μόνο στο σκρουτζ και είναι γενικότερα πολύ καλές. Βέβαια θα μου πείτε ότι ο αγοραστής μιας τέτοιας τηλεόρασης, πιθανότατα δεν έχει ιδιαίτερες απαιτήσεις, οπότε θα του φαίνεται εξαιρετική. Για αυτό και οι καλές κριτικές. Από την άλλη δεν θέλω να πετάξω έστω αυτά τα 170 ευρώ.
Στο ευρύτερο διαδίκτυο δεν έχω βρει κριτικές. Μήπως με αυτό το όνομα κυκλοφορεί μόνο εδώ;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, Everest said:

Με ενδιαφέρει για το υπνοδωμάτιο. Τη θέλω για ντοκιμαντέρ, αθλητικά και ταινίες στη nova και netflix.
Αν έχει κάποιος μία από αυτές τις τηλεοράσεις αρκετό καιρό, μια γνώμη. Κριτικές βρήκα μόνο στο σκρουτζ και είναι γενικότερα πολύ καλές. Βέβαια θα μου πείτε ότι ο αγοραστής μιας τέτοιας τηλεόρασης, πιθανότατα δεν έχει ιδιαίτερες απαιτήσεις, οπότε θα του φαίνεται εξαιρετική. Για αυτό και οι καλές κριτικές. Από την άλλη δεν θέλω να πετάξω έστω αυτά τα 170 ευρώ.
Στο ευρύτερο διαδίκτυο δεν έχω βρει κριτικές. Μήπως με αυτό το όνομα κυκλοφορεί μόνο εδώ;
 

Η απάντησή σου είναι ότι με αυτό το όνομα κυκλοφορεί μόνο εδώ.

F&U κατασκευαστής τηλεοράσεων δεν υπάρχει. Ενα sticker είναι που το κολλάνε σε συσκευές που κατασκευάζονται φασόν στο εξωτερικό. Ζερβουδάκης στυλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που ο ανθρωπος εχει αλλο μοντελο θα σου πω λοιπον που εγω εχω 2 τηλεορασεις και νομιζω τχ ξερω κατι παραπανω ,την συγκεκριμμενη τηλεοραση την εχω σε ενα ενοικιαζομενο και για τα 168 ε που εχει ειναι πολυ καλη.Εχει ενσωματωμενο νετφλιξ και ενσωματωμενο youtube  1080p ,το yoytube της ειναι πολυ καλο για το νετφλιξ δεν γνωριζω γιατι δεν το χω χρησιμοποιησει,πρεπει να ναι κινεζικη η συγκεκριμμενη και οχι vestel τουρκικη οπως συνηθως για 168ε επαναλαμβανω ειναι μια χαρα στα μειον της το μετριο μαλλον ips  panel και οτι ειναι ψιλομετρια η κατασκευη της.Επισης εχε υποψιν σου πως ειναι εξαιρετικα ευθραστη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την παρέλαβα χθες. Αποδεκτή σαν ποιότητα κατασκευής. Πανεύκολο στήσιμο και καμία δυσκολία παραμετροποίησης της. Άμεση σύνδεση ενσύρματα και wifi, κομπλέ youtube και netflix. Αν και βλέπω από το 1 μέτρο και αρκετά πλαϊνά, είμαι ικανοποιημένος. Σαφώς χάνει στα απλά κανάλια, στα hd τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα και σε 4K εννοείται υπέροχη. Λίγο novasportshd με ποδόσφαιρο που δοκίμασα, όσο κι αν έπαιξα με τις ρυθμίσεις, κάνει μια απειροελάχιστη θολούρα στις λεπτομέρειες κάθε παίχτη και στις μακρινές λήψεις είχε μια θολούρα στα άκρα της τηλεόρασης. Αλλά να το επαναλάβω, βλέπω στο 1 μέτρο. 😁 Αυτά όμως τα έχω δει και σε ακριβότερα μοντέλα φίλων, όποτε μάλλον είναι καλή περίπτωση και αξιόλογο vfm. Ειδικά για ταινίες, σειρές και τα συνηθισμένα κανάλια είναι εξαιρετική.

 

Επεξ/σία από Everest
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω σε ολα φιλε μου ,αλλα λυσε μου μια απορεια ,πως ειναι καλη στο 4κ περιεχομενο αφου η tv ειναι full hd, μηπως αναφερεσαι σε αλλο μοντελο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...