Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση από iPhone SE


totem_lost

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά αγόρασα το 7 και είμαι super happy με την επιλογή μου. Από θέμα επιδόσεων μέχρι στιγμής πάει τέλεια με τη χρήση που κάνω. Πολύ καλό μέγεθος γιατί μπορώ να κάνω typing με το ένα χέρι και πολύ καλό κράτημα επίσης - δεν βάζω θήκη. Και πολύ όμορφο mat μαύρο, από τα πιο όμορφα κινητά που είχα αισθητικά. Έδωσα λίγο πάνω από 400 ευρώ.

spacer.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, totem_lost είπε

Τελικά αγόρασα το 7 και είμαι super happy με την επιλογή μου. Από θέμα επιδόσεων μέχρι στιγμής πάει τέλεια με τη χρήση που κάνω. Πολύ καλό μέγεθος γιατί μπορώ να κάνω typing με το ένα χέρι και πολύ καλό κράτημα επίσης - δεν βάζω θήκη. Και πολύ όμορφο mat μαύρο, από τα πιο όμορφα κινητά που είχα αισθητικά. Έδωσα λίγο πάνω από 400 ευρώ.

spacer.png

Έχεις one-hand experience γενικά? Και εγώ iphone se έχω αλλά σκέφτομαι αλλαγή σε 7-8.

Σε βόλεψε το μέγεθος ή θα προτιμούσες το SE?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου φάνηκε μεγάλο το πρώτο διήμερο που το πήρα. Αμέσως μετά το συνήθησα. Είναι μια χαρά το μέγεθος γιατί είναι στενό οπότε εύκολα το χειρίζεσαι με το ένα χέρι. Επίσης το 7 έχει και καλό grip ενώ το 8 μου φάνηκε οτι γλυστράει εύκολα όταν το δοκίμασα. Καλύτερα να πας να τα πιάσεις σε κανένα apple store πριν αποφασίσεις.

Επεξ/σία από totem_lost
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...