Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi 9T Pro 6GB 64GB Global, 415€, @Amazon Ισπανίας (Προπαραγγελία)


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ από την άλλη έχω πάρει το note 7 αυτή τη περίοδο και είναι απίστευτα δύσχρηστο με το ένα χέρι...Ψάχνω να βρω μικρό μέχρι 6 ίντσες (έλεος λέμε μικρά τα κινητά των 6 ιντσών) και δεν υπάρχει κανένα με χαρακτηριστικά ναυαρχίδων. Στο θέμα τώρα τα 334 πιστεύω ότι είναι πολύ καλή τιμή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, kaktos77 είπε

Εγώ από την άλλη έχω πάρει το note 7 αυτή τη περίοδο και είναι απίστευτα δύσχρηστο με το ένα χέρι...Ψάχνω να βρω μικρό μέχρι 6 ίντσες (έλεος λέμε μικρά τα κινητά των 6 ιντσών) και δεν υπάρχει κανένα με χαρακτηριστικά ναυαρχίδων. Στο θέμα τώρα τα 334 πιστεύω ότι είναι πολύ καλή τιμή.

Δες το Huawei P30

Και ναυαρχίδα και 6.1 οθόνη και απίστευτες κάμερες κτλπ κτλπ

Στο ένα χέρι εύχρηστο και άνετο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το Mi 9 SE  είναι η compact έκδοση των Mi9 (5.97") 

Μικρότερο και σε σπεκς βέβαια (s712  cpu), αλλά η amoled είναι εκεί
απο 260 σκρουτζ,  299 eshop

Επεξ/σία από MakisCE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Δες το Huawei P30

Και ναυαρχίδα και 6.1 οθόνη και απίστευτες κάμερες κτλπ κτλπ

Στο ένα χέρι εύχρηστο και άνετο. 

Τίποτα καλύτερο εκτός ίσως από την κάμερα. Ούτε επεξεργαστή, ούτε μπαταρία, μέτριο audio quality, notch, για δες το...

Επίσης το τραγικό: Δεν έχει gorilla glass! Και είναι φουλ γυαλί. Το παραδέχτηκε η huawei και δε βρίσκεται στη λίστα της corning.

Επεξ/σία από Physics_Rulez
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

334 και το gearbest 

GBM9TPRO1

Θέλω να δω αν θα απαντησει πάλι το banggood με νεο κύκλο πτώσης τιμής. Αν σε 5-6 μέρες δεν δουμε καμιά σοβαρή διαφορά το τσιμπάω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει η 6/128 έκδοση του K20 Pro (δεν έχει την B20) με 362 ευρώ σύνολο με μεταφορικά στο TradingShenzen. Στο shipping λένε ότι δεν υπάρχουν άλλες επιβαρύνσεις από τελωνείο, δεν έχω ξαναπάρει όμως από εκεί για να ξέρω στα σίγουρα: https://tradingshenzhen.com/en/redmi-k20-pro-redmi-k20/1757-redmik20pro-6gb-128gb-chn.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η κάμερα του έχει οπτικό ζουμ? Βλέπω 2χ οπτικό και 10χ ψηφιακό,μπορεί να συγκριθεί με το P30,το ζουμ; 

Επεξ/σία από bilythekid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, bilythekid είπε

Η κάμερα του έχει οπτικό ζουμ? Βλέπω 2χ οπτικό και 10χ ψηφιακό,μπορεί να συγκριθεί με το P30,το ζουμ; 

Στη πρώτη ερώτηση απάντησες μονος σου με την επόμενη.

Για την δεύτερη, σε μικρό οπτικό ζουμ (δηλαδή μεταξύ 2 και 3) την ημέρα  είναι καλύτερο το xiaomi μιας και σε αυτό το range δεν δουλεύει του p30 (εκεί έχει ψηφιακό). Από 3 και πάνω είναι καλύτερο του p30 μιας και εκεί ενεργοποιείται ο τηλεφακός του που εχει μεγαλύτερο focal. Επιπλέον του p30 ισως δουλεύει και σε πιο χαμηλό φωτισμό. Αν όμως είναι πολύ σκοτεινά τότε πας στις βασικές κάμερες αφού και τα δύο τελικά ψηφιακό κάνουν.

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά συγνώμη που απαντώ μετά από τόσο καιρό αλλά όταν πάω στο link γράφει Versión española. Αυτό σημαίνει ότι δεν θα έχει ελληνικά και αγγλικά ως επιλογές γλώσσας ή απλά ότι αφού είναι η παγκόσμια έκδοση έχει ως επιλογή και τα ισπανικά; Γενικά θα έχει κάποιο πρόβλημα με τη γλώσσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...