Προς το περιεχόμενο

CAR.GR


ziaba

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, haris_216 είπε

Πάντως για την ιστορία έχω (σαν ιδιώτης πάντα) 2ψήφιο αριθμό αγγελιών στο car τις οποίες ανανεώνω, προσθέτω, αφαιρώ χωρίς κανένα θέμα. Και ούτε κάποια στιγμή είχα κάποιο πρόβλημα σαν αυτά που αναφέρετε.

ανανέωσή - διαγραφή -  επεξεργασίά μπορούσες να κάνεις ... για φάση που λέγαμε δεν σ άφηνε να φτιάξεις καινούρια αγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Φιλοι μου Καλησπερα. Αποψε Σαββατο 16 Νοεμβριου 2019 μου ετυχε εμενα ως Ιδιωτης μια γκαντεμια, δεν ξερω αν ηταν τυχαιο ή αλλαξε καποιες ρυθμισεις το Car.gr

Εχω μεχρι στιγμης καταχωρησει 15-20 αγγελιες νομιζω, οχι αμεσως αλλα ανα τακτα χρονικα διαστηματα απο μια, και εχω φτασει σημερα εδω να εχω τοσες αγγελιες. 

Τι εγινε λοιπον; 

Παω στις αγγελιες (απο τον Destop PC) με το ποντικι, και ξεκινω να χτυπω την ετικετα "ΑΝΑΝΕΩΣΗ" μια-μια. 

Με το που χτυπω τις πρωτες 2-3-4 στο καπακι αγγελιες "ΑΝΑΝΕΩΣΗ" και βλεπω ολα καλα μεχρι στιγμης,  με το που παω να χτυπησω αμεσως και τις αλλες στην ετικετα "ΑΝΑΝΕΩΣΗ", ξαφνικα μου πεταει "ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΣΕ 60' ΛΕΠΤΑ" 

Δηλαδη οποια και να επελεγα αγγελια για ανανεωση, μου εβγαζε το παραπανω μυνημα. Και λεω βρε μπας και αλλαξε η Χρηση του Car.gr;

Μηπως τις πατησα για ανανεωση πολυ γρηγορα με το ποντικι και το συστημα αναγνωρισε την μεγαλη ταχυτητα ανανεωσεων ως Spam;

Ε τελικα ειπα τι να κανω; Ας πςριμενω 60' λεπτα για να ανανεωσω και τις υπολοιπες. 

Τελικα μετα απο 60' λεπτα μπαινω απο το κινητο μου και τις ανανεωσα ολες τσακ-μπαμ. Δεν ξερω τι εφταιξε πριν και δεν μου τις πηρε. 

Απλα και εγω δεν τις ανανεωνω καθε ημερα, αλλα φροντιζω τουλαχιστον καθε 8-10 ημερες ανανεωση. 

✔️Τελος καλα, ολα καλα. ✔️

Το αλλο τωρα:

Εαν θα παρατηρησετε στο Car.gr εχουν ενταξει και τα λεγομενα Credits. Δεν ξερω ποτε θα ξεκινησουν να λειτουργουν ωστε να ξοδευονται καθε φορα που κανεις Ανανεωση μιας Αγγελιας... Αλλα εαν καποιος πχ μεσα σε 4 μηνες εχει φτιαξει πχ 15-20 αγγελιες οπως εγω, φανταστειτε τι λεφτα πρεπει να σκαει για να αγοραζει Credits για να μπορει να ανανεωνει τις αγγελιες του. 

Απλα καταντια. 

Αν θυμαμαι καλα πριν απο 1 χρονο νομιζω ενταξαν αυτο το θεμα των Credits στο Site τους, ελπιζω και θελω να πιστευω οτι δεν θα το Ενεργοποιησουν γιατι θα χασουν πολυ κοσμο Ιδιωτων κυριως. Ποσο μαλλον σε μια εποχη που ο κοσμος δεν εχει να φαει ή να συντηρησει την οικογενεια του. 

Εμενα ευτυχως δεν μου εχει ζητηθει ακομα αυτο το θεμα με την αγορα Credits για τυχον επομενες ανανεωσεις αγγελιων,γιατι θα μς χασουν οπως+δηποτε. 

Μπορει μεν να συνεχισω να ψαχνω πχ γι'αυτοκινητα εκει γιατι μ αρεσει το Website τους, αλλα ως εκει... 

Αυτα ηθελα να αναφερω. Να ειστε ολοι καλα και καλα μας Χριστουγεννα για μεθαυριο... 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω πουλήσει τουλάχιστον 3 αυτοκίνητα μέσα από το car.gr, θεωρώ ότι τα credits που ζητάει, στην τιμή που τα ζητάει, είναι πολύ καλή, αν σκεφτεί κανείς το εύρος αγοραστών που σού δίνει στην επικράτεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο car.gr εάν πουλάς αυτοκίνητο σαν ιδιώτης, μπορεις να δεις πληροφορίες σχετικά με το πόσοι, ποιοι (εάν είναι εγγεγραμμένα μέλη), και για ποσό καιρο εχουν παρκάρει το αυτοκίνητο σου;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...