Προς το περιεχόμενο

Max Stores και Κωτσόβολος


jon_pallis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα αγοράσαμε σχολικά απο Max Stores 

Για αγορές άνω το 99€ απο τα Max Stores κερδίζετε δωροεπιταγη 20€ απο τον Κωτσόβολο. Στον Κωτσόβολο μου ειπαν οτι συμβαίνει και το αντίστροφο αλλα δεν μπορώ να επιβεβαιώσω.

Η εν λογω προσφορά εμφανίζεται στη τελευταία σελίδα του φυλλαδίου για σχολικα στο https://www.maxstores.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ZaxasK είπε

Αν μπορεί να συνδυαστεί και με κουπόνι από yellows νομίζω είναι πάρα πολύ καλή ευκαιρία.

Κουπόνι απο yellows? Απο τράπεζα  Πειραιώς δλδ ε; Εχει κάποια συγκεκριμένη προσφορά για Κωτσόβολος; (Αν τυχόν ξερεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, jon_pallis είπε

Σημερα αγοράσαμε σχολικά απο Max Stores 

Για αγορές άνω το 99€ απο τα Max Stores κερδίζετε δωροεπιταγη 20€ απο τον Κωτσόβολο. Στον Κωτσόβολο μου ειπαν οτι συμβαίνει και το αντίστροφο αλλα δεν μπορώ να επιβεβαιώσω.

Η εν λογω προσφορά εμφανίζεται στη τελευταία σελίδα του φυλλαδίου για σχολικα στο https://www.maxstores.gr/

https://www.kotsovolos.gr/site/promocontent.jsp?cmsid=23512

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, TheGrisGrisMan είπε

Κουπόνι απο yellows? Απο τράπεζα  Πειραιώς δλδ ε; Εχει κάποια συγκεκριμένη προσφορά για Κωτσόβολος; (Αν τυχόν ξερεις)

Έχει "εκπτωτικό"κουπόνι στην σελίδα του yellowday για max store για κωτσοβολο δεν έχει κάτι.Πληρωνεις 26 και παίρνεις κουπόνι αξίας 30 ευρώ.

Τελικά τώρα διάβασα στους όρους του yellowday ότι μπορείς να αγοράσεις-χρησιμοποιησεις  μέχρι δύο κουπόνια και ότι δεν συνδυάζεται με άλλη προωθητική ενέργεια.

Θα πρέπει να εξακριβωθεί αν μπορείς να τα συνδυάσεις σε κάποιο max store μπας και...

https://www.yellowday.gr/paidi/ekptotiko-kouponi-agoron-332ecbb7-014d-4df6-f382-27d7699eec66

Επεξ/σία από ZaxasK
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, alldaynews είπε

Ρε παιδιά πάτε και στο βιβλιοπωλείο της γειτονιας σας.Μπορεί ελαφρώς πιο ακριβα αλλα βοηθάτε και έναν μικρομεσαίο

Εν μέρει έχεις δίκιο και θα έπρεπε, αλλά πολλές φορές δυστυχώς δεν είναι απλά ελαφρώς πιο ακριβά. Πάρε για παράδειγμα τα τετράδια τριων-τεσσαρων θεμάτων. Σε πολλά τοπικά βιβλιοπωλεία οι τιμές είναι εξωφρενικές. Κάτι 6-7 ευρώ το ένα. (Φυσικά δεν ισχύει για όλα) Αλλά ναι αν οι τιμές είναι φυσιολογικές και μπορείς να βρεις κάποια ποικιλία σε γειτονικά μαγαζιά, ναι γιατί όχι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, alldaynews είπε

Ρε παιδιά πάτε και στο βιβλιοπωλείο της γειτονιας σας.Μπορεί ελαφρώς πιο ακριβα αλλα βοηθάτε και έναν μικρομεσαίο

αυτό ξαναπές το .

έχει γεμίσει jumbo & max stores....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, alldaynews είπε

Ρε παιδιά πάτε και στο βιβλιοπωλείο της γειτονιας σας.Μπορεί ελαφρώς πιο ακριβα αλλα βοηθάτε και έναν μικρομεσαίο

Συμφωνούμε αλλά

Εμείς θέλαμε να αγοράσουμε τσάντες. Το κατάστημα της γειτονιάς μας δεν φέρνει παρά ελάχιστα μοντέλα. Για γραφική ύλη, τον στηρίζω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Shadow10ax είπε

Εν μέρει έχεις δίκιο και θα έπρεπε, αλλά πολλές φορές δυστυχώς δεν είναι απλά ελαφρώς πιο ακριβά. Πάρε για παράδειγμα τα τετράδια τριων-τεσσαρων θεμάτων. Σε πολλά τοπικά βιβλιοπωλεία οι τιμές είναι εξωφρενικές. Κάτι 6-7 ευρώ το ένα. (Φυσικά δεν ισχύει για όλα) Αλλά ναι αν οι τιμές είναι φυσιολογικές και μπορείς να βρεις κάποια ποικιλία σε γειτονικά μαγαζιά, ναι γιατί όχι?

Ειναι μεγάλη κουβέντα αλλα πρέπει να συγκρίνουμε ομοειδή προιόντα και οχι απλά τετράδιο απο μεγαλο κατάστημα με τετράδιο από συνοικιακό βιβλιοπωλείο.Να είναι και τα 2 80 γραμμαριων το φύλλο επώνυμο και όχι 70γραμμαριων και κινέζικο.Η διαφορά έτσι θα έίναι πολύ μικρή.Θα μου πείς την δουλειά μου θέλω να κάνω και δεν με νοιάζει αλλα πρέπει να τα συγκρίνουμε σωστά.Συν τις ποσότητες που παίρνει ο ένας και ο αλλος.Μεγάλη κουβέντα πάντως.Απλἀ ας στηρίξουμε και τα μικρά μαγαζιά γιατι ουσιαστικά εδώ και πολλά χρόνια οι μικρομεσαίοι στηρίζουν την οικονομία μας με τα οποια στραβα

Επεξ/σία από alldaynews
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως μικρομεσαίος επιχειρηματίας, έχω να πω πως στις περισσότερες περιπτώσεις, οι τιμές στα μικρά μαγαζιά, είναι καλύτερες από τα πολυκαταστήματα.

Μόνο τα πολύ χαμηλής ποιότητας, θα τα βρεις φτηνότερα.

Σε ίδια προϊόντα, οι τιμές είναι ίδιες ή πιο ακριβές στα πολυκαταστήματα. Μου έκανε φοβερή εντύπωση όταν είδα προϊόντα που πουλάω, σε πολυκατάστημα κι ήταν όλα πιο ακριβά. Έχουν ένα κράχτη και στα υπόλοιπα, βαράνε. 

Το μόνο που προσφέρουν, είναι η ποικιλία και πως μπορείς να βρεις μεγάλη γκάμα.

Πριν αγοράσετε κάτι, δείτε στο συνοικιακό μαγαζί σας την τιμή. Δε σας λέω να το αγοράσετε για να το στηρίξετε (που κι αυτό προφανώς είναι θετικό) αλλά γιατί είναι προς το συμφέρον σας. 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, alldaynews είπε

Ρε παιδιά πάτε και στο βιβλιοπωλείο της γειτονιας σας.Μπορεί ελαφρώς πιο ακριβα αλλα βοηθάτε και έναν μικρομεσαίο

Θα συμφωνήσω μαζί σου εν μέρει, όταν μπορείς να στηρίζεις αλλά όταν έχεις υποχρεώσεις (όπως φαντάζομαι όλοι έχουμε) το 20 ευρω που θα κερδίσεις νομίζω είναι σημαντικό.

Επίσης (δεν είμαι υπάλληλος πολυκαταστήματος  ούτε και ιδιοκτήτης 😁)και σε αυτά τα καταστήματα δουλεύει κόσμος οπότε είναι μεγάλη κουβέντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/8/2019 στις 2:02 ΠΜ, alldaynews είπε

Ρε παιδιά πάτε και στο βιβλιοπωλείο της γειτονιας σας.Μπορεί ελαφρώς πιο ακριβα αλλα βοηθάτε και έναν μικρομεσαίο

Αυτον που εχει να κοψει αποδειξη απο το 1920?

Το οτι ειναι μικρομεσαιος δε σημαινει οτι ειναι και καλος ανθρωπος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...