Προς το περιεχόμενο

MBA εξ αποστασεως Ελλάδα ή Κύπρος;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8/3/2024 στις 2:50 ΜΜ, anton0291 είπε

Άρα εαν κάποιος έρχεται απο τον τομέα της πληροφορικής και θέλει να κανει το συγκεκριμένο MBA θα τα βρεί σκούρα με τα οικονομικα?(δουλευω και full time)
Διοτι δεν εχω κανει καθόλου οικονομικά. Επισης, θελει λογικο διάβασμα ή κάψιμο?

Ούτε εγώ είχα εμπειρία, στην αρχή των σπουδών μου παντρεύτηκα και στη μέση περίπου έκανα και παιδί. Βγαίνει, θέλει δουλειά και commitment, μην μένεις πίσω στο διάβασμα γιατί μαζεύονται πολλά προς το τέλος. Μπορείς προφανώς να πας για το 5, μπορείς να πας και για 10. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, MiKe-Dee είπε

Ούτε εγώ είχα εμπειρία, στην αρχή των σπουδών μου παντρεύτηκα και στη μέση περίπου έκανα και παιδί. Βγαίνει, θέλει δουλειά και commitment, μην μένεις πίσω στο διάβασμα γιατί μαζεύονται πολλά προς το τέλος. Μπορείς προφανώς να πας για το 5, μπορείς να πας και για 10. 

Ευχαριστώ πολυ! Η αλήθεια ειναι με χαλάει που εχει τοσα οικονμικά σε αυτο το μεταπτυχιακο.  Έψαξα και βρηκα αλλα δυο  mba που ειναι ενδιαφέροντα. Το executive MBA στο πανεπιστημιο Αιγαίου και το MBA σε πληροφορικα συστήματα στο πανεπιστημιο δυτικης μακεδονιας. Το δευτερο νομιζω μου ταιριάζει και πιο πολύ στον κλάδο μου. Εχεις αποψη γι'αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/3/2024 στις 1:04 ΜΜ, anton0291 είπε

Ευχαριστώ πολυ! Η αλήθεια ειναι με χαλάει που εχει τοσα οικονμικά σε αυτο το μεταπτυχιακο.  Έψαξα και βρηκα αλλα δυο  mba που ειναι ενδιαφέροντα. Το executive MBA στο πανεπιστημιο Αιγαίου και το MBA σε πληροφορικα συστήματα στο πανεπιστημιο δυτικης μακεδονιας. Το δευτερο νομιζω μου ταιριάζει και πιο πολύ στον κλάδο μου. Εχεις αποψη γι'αυτα?

το MBA σε πληροφορικα συστήματα στο πανεπιστημιο δυτικής μακεδονιας γίνεται και εξ αποστάσεως ;
δεν αναφέρεται κάτι στο site τους 

Επεξ/σία από @zouve@
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...