Προς το περιεχόμενο

Πλαίσιο σκορ ποδοσφαίρου εμφανίζεται σε όλα τα κανάλια


Everest

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω τηλεόραση ούτε 1 εβδομάδας κι έβλεπα ποδόσφαιρο πριν λίγο. Το πλαίσιο του σκορ και το σήμα novasports εμφανίζονται πλεόν σαν σκιά, αχνά και τρεμάμενα σε όλα τα κανάλια, συνδρομητικά και μη. Την έκλεισα και την άνοιξα πάλι, την άφησα και κάποιο χρόνο κλειστή και συνεχίζει.
Είναι φυσιολογικό κάτι τέτοιο και φεύγει μόνο του; Η τηλεόραση έχει δουλέψει συνολικά σήμερα 6 ώρες αν παίζει κάποιο ρόλο.
Μιλάω με το κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάς ΑΜΕΣΑ με το κατάστημα αλλά πρώτα κάνε ένα τηλεφώνημα και
στον αντιπρόσωπο ώστε αν σου πουν αν έκανες αυτό η εκείνο  να έχεις
έτοιμες απαντήσεις.
Έχεις βάλει κάποια 5ετία? Τι τηλεόραση είναι?

Δουλεύω σε κατάστημα λιανικής οπότε στα λέω από πρώτο χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από mediamarkt την πήρα. Αυτή είναι: https://www.mediamarkt.gr/el/product/_f-u-fls-32217-h-1225443.html

Δεν έχω βάλει 5ετία, 3ετία δίνει το mediamarkt.
Να εκθέσω το πρόβλημα στον αντιπρόσωπο και μετά στην εταιρία που την αγόρασα; Με τον αντιπρόσωπο δεν κατάλαβα τι θα συζητήσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Everest είπε

Από mediamarkt την πήρα. Αυτή είναι: https://www.mediamarkt.gr/el/product/_f-u-fls-32217-h-1225443.html

Δεν έχω βάλει 5ετία, 3ετία δίνει το mediamarkt.
Να εκθέσω το πρόβλημα στον αντιπρόσωπο και μετά στην εταιρία που την αγόρασα; Με τον αντιπρόσωπο δεν κατάλαβα τι θα συζητήσω. 

Πακεταρε την, την πας πίσω και το δείχνεις να το δουν εκεί πέρα.

Σου δίνουν καινουρια. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Ευχαριστώ για τις συμβουλές.
Αφού χθες η σκιά έκατσε αρκετές ώρες, αργότερα το βράδυ εξαφανίστηκε και σήμερα δεν υπάρχει. Με το κατάστημα δεν μίλησα, καθώς είπα να τους πάρω απο Δευτέρα.
Τώρα και να τους καλέσω, τι θα τους πω; Δεν υπάρχει ούτε δείγμα του τρεμάμενου πλαισίου και του σήματος του καναλιού.
Βέβαια εννοείται περιμένω να εμφανιστεί ξανά. Προφανώς γνωρίζω ότι πήρα f&u και όχι lg ή samsung με διπλάσια αξία και ανώτερη ποιότητα. Όμως ακόμα κι αυτά τα 170 ευρώ δεν είναι λίγα, για να μου βγάζει τέτοιο θέμα στις 5 μέρες.
Προτείνετε να επικοινωνήσω με το κατάστημα ούτως ή άλλως; Ή όταν ξαναβγάλει το πρόβλημα; Με φοβίζει ότι αν ξαναγίνει και μέχρι να τη στείλω όντας επαρχία, πάλι μπορεί να εξαφανιστεί μετά από κάποιες ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι κι αν κάνεις τελικά, θα σου πρότεινα να το βγάλεις μια φωτογραφία μόλις (και αν) το ξανακάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...