Προς το περιεχόμενο

American Horror Story: 1984


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Πως σας φανηκε το πρώτο? Δεν ειμαι φαν των slasher αλλα το 80s κλιμα μου αρεσε παρα πολυ! Το κακο ειναι πως σε αυτήν τη σεζον απουσιαζουν αρκετοι δυνατοι ηθοποιοι οποτε θα δουμε πως θα εξελειχθει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Από εμένα είναι ένα μεγάλο χμμμ. Ίσως έχω βαρεθεί αυτή την ασταμάτητη παρελθοντολαγνεία που έχει πιάσει τους πάντες, ίσως επειδή δεν υπάρχει κάποιος χαρακτήρας που να έχω συμπαθήσει ιδιαίτερα. Θα το δω γιατί δεν είναι πολλά τα επεισόδια αυτού του κύκλου, αλλά συγκριτικά με παλιές σεζόν είναι η μέρα με τη νύχτα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eνταξει μολις τελειωσα το τελευταιο επεισοδιο. Ενω μεχρι τωρα μου αρεσε και μαλλον αρκετα, το τελευταιο με ξενερωσε απιστευτα γιατι ηταν εντελως random κατα τη γνωμη μου ακομα και για τα δεδομενα της σειρας.

Βεβαια ομολογω πως ετσι οπως τελειωσε θελω να δω που το πανε, αλλα με τη λογικη τους μπορει να πεταξουν μεσα και τον Τσιπιριπο ξερωγω, για τοσο random κατασταση μιλαμε...

Η Billie Lourd παντως ειναι φοβερη ε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
On 17/10/2019 at 23:28, stormrain said:

Eνταξει μολις τελειωσα το τελευταιο επεισοδιο. Ενω μεχρι τωρα μου αρεσε και μαλλον αρκετα, το τελευταιο με ξενερωσε απιστευτα γιατι ηταν εντελως random κατα τη γνωμη μου ακομα και για τα δεδομενα της σειρας.

Βεβαια ομολογω πως ετσι οπως τελειωσε θελω να δω που το πανε, αλλα με τη λογικη τους μπορει να πεταξουν μεσα και τον Τσιπιριπο ξερωγω, για τοσο random κατασταση μιλαμε...

Η Billie Lourd παντως ειναι φοβερη ε. 

Χμ, δεν το ξεκίνησα ακόμη αλλά για κάποιο λόγο άρχισα να βαριέμαι προκαταβολικά... :p 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
25 λεπτά πριν, billdanos είπε

Χμ, δεν το ξεκίνησα ακόμη αλλά για κάποιο λόγο άρχισα να βαριέμαι προκαταβολικά... 😛

Οχι κοιτα,  δεν ειναι κακο, μεχρι και το προτελευταίο επεισόδιο βασικα, αλλα ναι, σε καμια περίπτωση δεν φτανει σε ποιότητα και σασπένς τις πρώτες σεζον οι οποιες ηταν απειρως πιο dark και ενδιαφέρουσες κατα τη γνωμη μου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ok ενταξει, το εκαψαν. Μιλαμε για τρελη randomια το 100. Και η πλακα ειναι πως θα μπορουσε να ειχε λειτουργησει αυτο που πηγαν να κανουν αν ειχαν τα διπλα επεισοδια στη  διαθεση τους για να το χτισουν καλα και το επιχειρουσαν στο επεισοδιο 12 απο τα 24 ξερωγω. 

Το κακο ειναι πως εμειναν 2 (?) μονο ακομα και δε νομιζω πως σωνεται η μετριοτητα που αγγιξαν. Παντως βλεπεται ανετα, το 80s κλιμα βοηθα, αν και θα ελεγα πως ειναι σε σημεια σου πετανε νοσταλγια σαν τουβλο for the sake of it.

Μονο εγω το βλεπω? Κανενα σχολιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stormrain είπε

Ok ενταξει, το εκαψαν. Μιλαμε για τρελη randomια το 100. Και η πλακα ειναι πως θα μπορουσε να ειχε λειτουργησει αυτο που πηγαν να κανουν αν ειχαν τα διπλα επεισοδια στη  διαθεση τους για να το χτισουν καλα και το επιχειρουσαν στο επεισοδιο 12 απο τα 24 ξερωγω. 

Το κακο ειναι πως εμειναν 2 (?) μονο ακομα και δε νομιζω πως σωνεται η μετριοτητα που αγγιξαν. Παντως βλεπεται ανετα, το 80s κλιμα βοηθα, αν και θα ελεγα πως ειναι σε σημεια σου πετανε νοσταλγια σαν τουβλο for the sake of it.

Μονο εγω το βλεπω? Κανενα σχολιο?

μετρια σεζον αλλα εχει τη φαση της

νομιζω αυτο ακριβως ηθελαν να κανουν 80s b movie aesthetic

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω βασικα την πηρα χαμπαρι αργα την σειρα,οταν την ξεκινισα ηταν ειδη στον 8 κυκλο...εκατσα και ειδα ολα τα επεισοδεια απο την αρχη(αν και δεν ειμαι οπαδος του horror shows)(movies and tv)...ολα καλα και ωραια....Με το που ειδα τα πρωτα 2 του 9 κυκλου,ειπα και εγω το ΑΝΤΕ ΓΙΑ....(στον 9 κυκλο...)ελπιζω ο 10 να ειναι καλητερος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/10/2019 στις 10:23 ΜΜ, stormrain είπε

 

Μονο εγω το βλεπω? Κανενα σχολιο?

Οχι, απλα δεν υπαρχει λογος να σχολιαζουμε. Ειναι οκ για να περναει η ωρα, αλλα μεχρι εκει φετος.

Και βασικα νομιζω οτι η απουσια των Paulsen και Evans ειναι αισθητη. Στην 10η θα παιζουν ομως

Επεξ/σία από overpower
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 7 δεν ήταν κακό. Μακάρι να ήταν στο επίπεδο του 7 όλη η σεζόν. Ένα μένει για το κλείσιμο και αναρωτιέμαι πώς σε ένα universe που θα μπορούσαν να κάνουν θαύματα, κατάφεραν να κάνουν την χειρότερη σεζόν της σειράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...