Προς το περιεχόμενο

Huawei Mate 20X μόνο 499,99£ στο Amazon UK


lorddeimos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 29/8/2019 στις 1:14 ΠΜ, zio10 είπε

Το m pen έχει καμία σχέση με το s pen;;

καλο ειναι,αλλα σιγουρα απεχει αρκετα απο το s-pen....θελει δουλεια ακομη η Huawei σε αυτο το κομματι,.....το κινητο κατα τα αλλα ειναι απιστευτο με φοβερη εμπειρια χρησης...οποιος θελει ναυαρχιδα και μεγαλη OLED οθονη παει σε αυτο...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το μόνο κακό ότι δεν μπορεί να αγοραστεί από το amazon ενδοκοινοτικά χωρίς ΦΠΑ σε εταιρία. Υπάρχουν και κάποια 5g από Γερμανία που αν τα πάρεις σε εταιρία πέφτουν στα 670euro με 8αρα μνήμη και 256 αποθηκευτικό χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

προσπάθησα να παραγγείλω από το amazon. τρελή ταλαιπωρία εδω και 1,5 εβδομαδα. Κανείς δεν είπε ότι δεν είναι σε στοκ. Άγνωστο το πότε θα παραδώσουν. Μέτα λένε εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, cmvrgr είπε

προσπάθησα να παραγγείλω από το amazon. τρελή ταλαιπωρία εδω και 1,5 εβδομαδα. Κανείς δεν είπε ότι δεν είναι σε στοκ. Άγνωστο το πότε θα παραδώσουν. Μέτα λένε εμάς.

Αυτήν την στιγμή πάντως το βλέπω In stock, δεν ξέρω όταν έκανες παραγγελία τι έγραφε αλλά θα πρέπει να σου έχουν δώσει κάποιο delivery estimate με e-mail. Κάνε login στο Amazon και δες στο my orders τι σου γράφει.

Στις 22/9/2019 στις 7:23 ΜΜ, cmvrgr είπε

Το μόνο κακό ότι δεν μπορεί να αγοραστεί από το amazon ενδοκοινοτικά χωρίς ΦΠΑ σε εταιρία. Υπάρχουν και κάποια 5g από Γερμανία που αν τα πάρεις σε εταιρία πέφτουν στα 670euro με 8αρα μνήμη και 256 αποθηκευτικό χώρο.

Σε όλα τα Ευρωπαϊκά Amazon μπορείς να αγοράσεις και χωρίς ΦΠΑ. Πρέπει να συμπληρώσεις πρώτα μια φόρμα με το VAT Number κτλ ή να κάνεις ένα business account: https://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=201895850

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ψωνίσει πάρα πολλές φορές εταιρικά χωρίς ΦΠΑ. Πριν την πρώτη αγορά μίλησα στο chat, μου είπαν να κάνω ένα εταιρικό λογαριασμό Amazon. Αυτοί αυτόματα μου γύρισαν όλες τις συναλλαγές χωρίς ΦΠΑ στα στοιχεία της εταιρίας. Η εταιρία το μόνο που χρειάζεται να πάει εφορία πριν την πρώτη αγορά να κάνει τη διαδικασία που ουσιαστικά μπαίνει μπροστά από το εταιρικό ΑΦΜ το "EL". Είναι τόσο απλό και όλα γίνονται τόσο αυτόματα που πραγματικά δεν χρειάζεται καμία προσπάθεια και καμία λογιστική εμπειρία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...