Προς το περιεχόμενο

Huawei Mate 20X μόνο 499,99£ στο Amazon UK


lorddeimos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.amazon.co.uk/Huawei-Bundle-including-M-Pen-Smart-Blue/dp/B07MWRGXZ2/ref=mp_s_a_1_3?keywords=Huawei+mate+20X&qid=1567006623&s=gateway&smid=A3P5ROKL5A1OLE&sr=8-3

 

Huawei Mate 20x το οποίο ΔΕΝ υποστηρίζει 5G δίκτυα και έρχεται πακέτο με Smart View Flip Cover και το M-Pen.

Τιμή 499,99£ 

Επεξ/σία από lorddeimos
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

499 λιρες παιζει στο αμαζον απο τις 9 αυγουστου, μεχρι και πριν λιγες ωρες σημερα το αμαζον το ειχε με 450 λιρες (ενω επαιζε παλι για ενα αλλο διημερο στα 450 παλι) επομενως δεν πιστευω πως ειναι προσφορα στα 499, +- 550 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, staurulinos είπε

499 λιρες παιζει στο αμαζον απο τις 9 αυγουστου, μεχρι και πριν λιγες ωρες σημερα το αμαζον το ειχε με 450 λιρες (ενω επαιζε παλι για ενα αλλο διημερο στα 450 παλι) επομενως δεν πιστευω πως ειναι προσφορα στα 499, +- 550 ευρω.

Δεν υπάρχει φθηνότερη τιμή νομίζω αυτή την στιγμή. Είχε παίξει και στα 449,99. Έχεις δίκιο. Απλά το ανέβασα γιατί είδα και εμφανίζονται <<τιμές ευκαιρίας>>... Κάποιος που ενδιαφέρεται πραγματικά για το κινητό να προλάβει να το πάρει σε καλή τιμή τουλάχιστον. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα περιμενω black friday για να αγορασω καινουργιο κινητο, δεν θα μου φανει περιεργο αν σε 3 μηνες το ριξουν στα 399.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο κινητό που είχα ποτέ, απόλαυση και παραδόξως εύκολο στο κράτημα για τις 7.2'' του. Πήρα και το betop g1 που βγήκε για αυτό το τηλέφωνο και παίζω και τα παιχνιδάκια μου στον ελεύθερο χρόνο και μπαταρία που δε τελειώνει ποτέ.

Betop-G1-Game-Controller-feature-image.j

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης όπως ο φίλος πιο πάνω θα πω ότι είναι το καλύτερο κινητό που είχα ποτέ. Το χρησιμοποιώ σαν δεύτερο αλλά σύντομα θα το κάνω κύριο. Το μέγεθος του μετά από 2 ώρες το έχεις συνηθίσει. Όσο για τα υπόλοιπα και κυρίως για την μπαταρία τι να πω.. Το κινητό είναι απίστευτο. Και η τιμή μαζί με γνήσια θήκη και τη γραφίδα θεωρώ ότι είναι πολύ καλή! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/8/2019 στις 9:03 ΜΜ, staurulinos είπε

Εγω προσωπικα περιμενω black friday για να αγορασω καινουργιο κινητο, δεν θα μου φανει περιεργο αν σε 3 μηνες το ριξουν στα 399.

Προφανως μεσα σε 3 μηνες θα πεσει ετσι και αλλιως η τιμη του. Θα μπορουσες να περιμενεις πχ και το επομενο καλοκαιρι etc

 

Καλη τιμη, αλλα τσιμπησα το s10+ προσφατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...