Προς το περιεχόμενο

Bitdefender Family Pack 2020, 15 συσκευές/1 έτος στα 24,99 ευρώ.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, achilles_g_ είπε

Γίνεται επέκταση της άδειας που ήδη έχεις.

Κάτσε, η άδεια που έχω είναι internet security για 1-3 συσκευές, αυτό που πήρα είναι family pack για 1-15 συσκευές, τι σόι επέκταση θα γίνει αφού δεν είναι καν ίδιο πακέτο... Όχι μόνο οι συσκευές... Ούτε το πακέτο δεν είναι ίδιο... Υπάρχει κάποιο link ή κάτι τέτοιο που το διάβασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/8/2019 στις 11:55 ΠΜ, dimoskoutr είπε

Εγώ φέτος έχω ήδη bitdefender internet security για 3 συσκευές, μέχρι του χρόνου τον Ιούλιο. Ξέρει κανείς μέχρι πότε πρέπει να το ενεργοποιήσουμε; Αν σας πούμε το αγοράσω και το ενεργοποιήσω όταν λήξει αυτό που έχω γίνεται;;; Ξέρουμε;

Αν το ενεργοποιήσεις τώρα πάνω στο ήδη υπάρχων, δεν χάνεις τίποτα. Απλά προστίθεται άλλος ένας χρόνος μετά την λήξη του δικού σου. Δηλαδή σε εσένα θα λήξει τον Ιούλιο του 2021. Συν το ότι θα έχεις από τώρα όλο το πακέτο family και τις 15 συσκευές.

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ζήτησα τιμολόγιο για να το βάλω στα έξοδα και μου αφαιρεσε το ΦΠΑ. Τελική τιμή 20,15 EUR.

Ευχαριστώ TS!

Επεξ/σία από lephleg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, black66.gr είπε

Αν το ενεργοποιήσεις τώρα πάνω στο ήδη υπάρχων, δεν χάνεις τίποτα. Απλά προστίθεται άλλος ένας χρόνος μετά την λήξη του δικού σου. Δηλαδή σε εσένα θα λήξει τον Ιούλιο του 2021. Συν το ότι θα έχεις από τώρα όλο το πακέτο family και τις 15 συσκευές.

Αυτό το έχουμε σίγουρο φίλτατε; Καθόλου άσχημο δεν θα μου καθόταν...δηλαδή σαν είχα family με 15 συσκευές για 2 χρόνια θα βγει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, lephleg είπε

Ζήτησα τιμολόγιο για να το βάλω στα έξοδα και μου αφαιρεσε το ΦΠΑ. Τελική τιμή 20,15 EUR.

Ευχαριστώ TS!

Αυτό για ποιο λόγο το έκαναν? Εγώ για κινητά, laptop ξέρω.... Ισχύει το ίδιο και για λογισμικό? 

Μόλις το αγόρασα! Τελικά με τιμολόγιο αφαιρείται το ΦΠΑ λόγω του οτι η συναλλαγή γίνεται με Άμστερνταμ και όχι Ελλάδα.

 

Επεξ/σία από samtwo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Αυτό το έχουμε σίγουρο φίλτατε; Καθόλου άσχημο δεν θα μου καθόταν...δηλαδή σαν είχα family με 15 συσκευές για 2 χρόνια θα βγει;

Ναι. Η δική μου συνδρομή ήταν για 5 συσκευές και έληγε τον Δεκέμβρη του 19 και τώρα που ανανέωσα λήγει Δεκέμβρη του 20 και μου επιτρέπει να προσθέσω και άλλες συσκευές.

Επεξ/σία από black66.gr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου πανω στην ωρα , γιατι ημουν ετοιμος να το αγορασω με 35Ε για 5 συσκευες ....

Ευχαριστω πολυ για την ενημερωση !!!

Αν μαθεις κατι κ για το Premium VPN του Bitdefender... :)

the office thank you GIF

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διευκρινιστει πως οποιος θελει τιμολογιο χωρις φπα πρεπει να το παρει αποκλειστικα σε μορφη κωδικου σε email  γιατι εγω την πατησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/8/2019 στις 3:36 ΜΜ, dimoskoutr είπε

Αυτό το έχουμε σίγουρο φίλτατε; Καθόλου άσχημο δεν θα μου καθόταν...δηλαδή σαν είχα family με 15 συσκευές για 2 χρόνια θα βγει;

Εγώ πάντως που ρώτησα στην τεχνική υποστήριξη μου είπαν ότι χάνονται και δεν αθροίζονται γιατί είναι διαφορετικά προγράμματα. Τώρα αν δεν ήξερε ο υπάλληλος τους τι να πω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ford22 είπε

Εγώ πάντως που ρώτησα στην τεχνική υποστήριξη μου είπαν ότι χάνονται και δεν αθροίζονται γιατί είναι διαφορετικά προγράμματα. Τώρα αν δεν ήξερε ο υπάλληλος τους τι να πω...

Έβαλα κανονικά το αγορασμένο πακέτο ενώ είχα ήδη internet security για 3 συσκευές για ένα χρόνο. Μου δείχνει ότι έχω για 2 χρόνια (677 μέρες για την ακρίβεια) 15 συσκευές familly pack, όμως μόνο για ένα χρόνο devices σε mac και android...μάλιστα στο bitdefender μου λέει unlimited devices! Δεν ξέρω τι παίζει...δες...

 

Annotation 2019-09-11 001139.jpg

Annotation 2019-09-11 001219.jpg

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...