Προς το περιεχόμενο

Bitdefender Family Pack 2020, 15 συσκευές/1 έτος στα 24,99 ευρώ.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://bitdefender.gr/bitdefender/family-pack.html

Με την χρήση του κωδικού BTS2020

 
Η προσφορά ισχύει για παραγγελίες έως και την Τρίτη 17 Σεπτεβρίου.

 

Screenshot_20190830-110947~2.png

 

Υπάρχει και δυνατότητα αντικαταβολής με κούριερ χωρίς επιπλέον έξοδα.

 

Screenshot_20190830-112502~2.png

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φέτος έχω ήδη bitdefender internet security για 3 συσκευές, μέχρι του χρόνου τον Ιούλιο. Ξέρει κανείς μέχρι πότε πρέπει να το ενεργοποιήσουμε; Αν σας πούμε το αγοράσω και το ενεργοποιήσω όταν λήξει αυτό που έχω γίνεται;;; Ξέρουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Εγώ φέτος έχω ήδη bitdefender internet security για 3 συσκευές, μέχρι του χρόνου τον Ιούλιο. Ξέρει κανείς μέχρι πότε πρέπει να το ενεργοποιήσουμε; Αν σας πούμε το αγοράσω και το ενεργοποιήσω όταν λήξει αυτό που έχω γίνεται;;; Ξέρουμε;

Μπορείς να το αναβαθμίσεις κατευθείαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα σε αυτό και το Norton 360 Deluxe (5 devices- 1 year) στην ίδια ακριβώς τιμη 24.99 ευρώ,

ποιό θα συστήνατε περισσότερο?

Η διαφορά των 10 καλυπτόμενων επι πλέον συσκευών (Bitdefender) αντισταθμίζεται λέτε απο το full VPN του Norton?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, my_box είπε

Ανάμεσα σε αυτό και το Norton 360 Deluxe (5 devices- 1 year) στην ίδια ακριβώς τιμη 24.99 ευρώ,

ποιό θα συστήνατε περισσότερο?

Η διαφορά των 10 καλυπτόμενων επι πλέον συσκευών (Bitdefender) αντισταθμίζεται λέτε απο το full VPN του Norton?

 

1 ώρα πριν, unos είπε

Είχα πέρυσι Bitdefender. Φέτος έβαλα Norton και κατ εμέ πολύ καλύτερα 

Το Bitdefender πολύ ανώτερο κατά τη γνώμη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, achilles_g_ είπε

Μπορείς να το αναβαθμίσεις κατευθείαν.

Το ξέρω φίλτατε αυτό εγώ όμως δεν θέλω να το αναβαθμίσω, να το κρατήσω για όταν λήξει αυτό που έχω ρωτάω αν μπορώ. Τώρα έχω όπως είπα bitdefender internet security για 1-3 υπολογιστές και είμαι υπερευχαριστημένος. Όταν λήξει θα μπορέσω τότε να περάσω τον καινούργιο κωδικό; Πρέπει να χρησιμοποιήσει κάποιος τον κωδικό μέσα σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα; Αυτό ρωτάω.

EDIT: Λοιπόν μόλις μίλησα online με την υποστήριξη της bitdefender και μου είπαν ότι "Δεν υπαρχει χρονικος περιορισμος ποτε θα ενεργοποιησετε τον νεο κωδικο που θα αγορασετε" 

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι σε πειράζει να το αναβαθμίσεις τώρα; δεν θα χάσεις αυτό που έχεις, το υπόλοιπο θα προστεθεί και θα έχεις από τώρα τις άδειες του family Pack. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, achilles_g_ είπε

Tι σε πειράζει να το αναβαθμίσεις τώρα; δεν θα χάσεις αυτό που έχεις, το υπόλοιπο θα προστεθεί και θα έχεις από τώρα τις άδειες του family Pack. 

Τι εννοείς θα προστεθεί το υπόλοιπο; Πως θα προστεθεί αφού για να αναβαθμίσω θα πρέπει να βάλω τον νέο κωδικό...ο οποίος ισχύει για 1 χρόνο... Πως δεν θα χάσω αυτό που έχω;

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, black66.gr είπε

Διάλεξα αποστολή με αντικαταβολή, και έλαβα ήδη mail με το tracking number, ότι έφυγε με γενική ταχυδρομική.

Για ποιο λόγο να μην πληρώσεις κατευθείαν και σε δυο λεπτά να πάρεις το mail με τον κωδικό σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Τι εννοείς θα προστεθεί το υπόλοιπο; Πως θα προστεθεί αφού για να αναβαθμίσω θα πρέπει να βάλω τον νέο κωδικό...ο οποίος ισχύει για 1 χρόνο... Πως δεν θα χάσω αυτό που έχω;

Γίνεται επέκταση της άδειας που ήδη έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimoskoutr είπε

Για ποιο λόγο να μην πληρώσεις κατευθείαν και σε δυο λεπτά να πάρεις το mail με τον κωδικό σου;

Γιατί δεν είχα καθόλου χρήματα στον τραπεζικό λογαριασμό μου 🤪.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...