Προς το περιεχόμενο

Mini PC Acute Angle AA - B4 $ 137.01 $ (125 €)


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Hapatingo είπε

Λέει οτι έχει αληθινό ξύλο, απο τι δέντρο είναι?

Οξιά,να καει ωραία στο τζάκι αν σου σπάσει τα νεύρα :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Levitin είπε

Δεν θα περάσει από τελωνείο;

 

1 ώρα πριν, lakisman46 είπε

Εφόσον επιλέξεις μέθοδο αποστολής το eu priority line δεν θα περάσει τελωνείο.

Στην καταχώρηση είναι ήδη fix προεπιλεγμένο το αποστολή με Priority Line που σημαίνει ότι έχουν φροντίσει αυτοί να παρακάμψουν το τελωνείο...

48 λεπτά πριν, Hapatingo είπε

Λέει οτι έχει αληθινό ξύλο, απο τι δέντρο είναι?

 

46 λεπτά πριν, spy94 είπε

Οξιά,να καει ωραία στο τζάκι αν σου σπάσει τα νεύρα :P

 

44 λεπτά πριν, Hapatingo είπε

Θέλω να πω θα είναι αρωματικό όπως το κυπαρίσσι για παράδειγμα?

Κέδρος είναι και μάλιστα αρωματικότατος, κάτι σαν αυτό που κρέμαγε η μανούλα μου στις ντουλάπες, μην λέτε πράματα που δεν ξέρετε!

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Doubt είπε

Γιατί τον έχει τότε τον emmc? Είναι κάποια ειδική έκδοση;

Τον έχει για το λειτουργικό όμως στην πράξη είναι αργός και καλύτερα το λειτουργικό να μπει στον ssd. 

Φυσικά όποιον δεν τον ενδιαφέρουν  ή δεν δίνει σημασία σε αυτά το αφήνει ως έχει. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

@@ρια... 

Τους έστειλα μήνυμα και μου λένε από 7-15 οκτ θα φύγουν..

Περιμένω απάντηση γιατί μου ήρθε αυτοματοποιημένο μήνυμα,,, αν δεν ... πάω για ακύρωση... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια κι εδώ. Ακόμα περιμένω να ξεκινήσει η αποστολή που υποτίθεται θα γίνει σε 15 με 25 εργάσιμες μέρες. Το διάστημα για μένα συμπληρώνεται την προσεχή Παρασκευή. Το Σαββατοκύριακο θα τους στείλω μήνυμα και αν δεν προχωρήσουν άμεσα στην αποστολή του, τότε θα ζητήσω ακύρωση και μετά αν χρειαστεί και PayPal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έστειλα χτες ότι αν δεν προχωρήσει η αποστολή θα κάνω refund στο PayPal. Ως δια μαγείας σήμερα απάντησαν ότι βρέθηκε στοκ κι αυριο θα φύγει από αυτούς. Άλλαξε και το status ήδη στην εφαρμογή, περιμένω μόνο το tracking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν ισχύει αυτό που λες φίλε geofak. Το λέω αυτό γιατί εγώ τους απάντησα χθες ότι θα περιμένω για λίγες ημέρες ακόμα για να γίνει η αποστολή και σήμερα έλαβα μήνυμα περί στοκ και αποστολής.

Δεν έχει σημασία όμως. Το θέμα είναι ότι σαλεψε επιτέλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το να περίμενω τους το είχα απαντησει προ 15ημερων. Τέλος καλό όμως, το δέμα είναι ήδη shipped κι έχω αριθμό αποστολής. Οπότε λογικά θα αρχίσουν να στέλνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ανασύρω το θέμα για να γράψω δύο λόγια αφού τελικά το μηχάνημα παρελήφθη πριν από δύο εβδομάδες. Πρόκειται για vfm συσκευή, που μπορεί να εκτελέσει απροβληματιστα διάφορες εργασίες σε multitask περιβάλλον. Στα χρήματα που αγοράστηκε αξιζει για δουλειές γραφείου και ως media pc στο σαλόνι. Thanks ts again!!!

Δεν ξέρω αν οι υπόλοιποι παραλάβετε. Αν ναι, τότε μπορεί κάποιος που δεν έχει περάσει άλλο λειτουργικό σύστημα (έβαλα τα ltsc) να κάνει ένα backup των οδηγών με το double driver για να υπάρχει; Αν είναι δυνατό ας το ανεβάσει κάπου για μελλοντική χρήση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...