Προς το περιεχόμενο

[ασύρματα ακουστικά] Umidigy Upods 9,10€ + 1,93€ μεταφορικά @aliexpress Part 2


mike299

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα μου έκαναν refund τα χρήματα, πόσες μέρες θέλει να φανούν στην πιστωτική μου κάρτα;

Μου ζήτησε και συγνώμη για αυτήν την κατάσταση.

Για feedback τι λέτε να κάνουμε; ένα κράξιμο το θέλουν.

Είχα κουπόνι 4.43€ και έκανα παραγγελία αυτά, 22€ μου βγήκαν, καλά είναι ή έκανα πατάτα; προλαβαίνω να ακυρώσω.

Blitzwolf BW-FYE2 TWS True Wireless Earphone bluetooth V5.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ενημερωτικά τα έλαβα εγώ. Εμφανισιακά μοιάζουν με τα Xiaomi της άλλης προσφοράς. Εντυπώσεις δεν έχω να πω αυτή την στιγμή καθότι τα χάρισα στην γυναίκα αφού τα Xiaomi έχουν αποδειχτεί υπεραρκετά για τις ανάγκες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα  σήμερα ήρθαν αυτά Blitzwolf BW-FYE2 εφόσον φάγαμε άκυρο από την umi.

Από ήχο αρκετά καλά και σε μουσική και σε τηλέφωνο σε εσωτερικό χώρο,  με άκουγαν καθαρά.

Θα ήθελα λίγο πιο μπάσο αλλά ΟΚ,  όταν κουμπώνω τα piston της xiaomi καμία σχέση κλάσης ανώτερος ήχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κοντινή τιμή με του θέματος βλέπω αυτά: https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_3009193613478849.html και αυτά https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_3004496922000760.html

Σε γενικές γραμμές αξίζει κάτι μέχρι τα €20 ή καλύτερα κάτι με καλώδιο σε αυτά τα χρήματα.   Για γενική χρήση.

Κάποιος που έχει παραλάβει μπορεί να μου πει τι γίνεται αν αδειάσουν οι μπαταρίες από τα ακουστικά;  Συνεχίζει η αναπαραγωγή από το τηλέφωνο;  Το ρωτάω γιατί μου έτυχε περίπτωση να κοιμηθεί κάποιος με κάποια ανάλογα και στη μέση της νύχτας να πεταχτούμε επάνω από την φασαρία που έκανε το κινητό μόλις διακόπηκε η σύνδεση με τα ακουστικά. (συνέχιζε την αναπαραγωγή σε ανοιχτή ακρόαση στο τέρμα)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά πρέπει να γίνει pause αυτόματα είτε η μουσική είτε το video. Τουλάχιστον έτσι γίνεται στο δικό μου κινητό όταν το έχω συνδεδεμένο στο Bluetooth του αυτοκινήτου. Αντίθετα, όταν παίζει κάτι και το συνδέσω στο Bluetooth, συνεχίζεται κανονικά η αναπαραγωγή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν θέλετε να κλειδώσει πάλι το θέμα σταματήστε να ρωτάτε άσχετα και βρείτε το ανάλογο θρεντ για αυτά. Εμείς που ακόμα τα περιμένουμε πάντως δεν θέλουμε να κλειδώσει.

Πόσο δύσκολο πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...