Προς το περιεχόμενο

Paypal


corsair04

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα 

Έκανα μια αγορά από ένα αγγλικό site και αγόρασα ένα προϊόν το οποίο δεν ήταν αυτό που παρήγγειλα (ας πούμε προϊόν τεχνολογίας) ....Η συναλλαγή έγινε σε περιβάλλον paypal άλλα χωρίς να γίνει login από την μεριά μου χρησιμοποιώντας την χρεωστική μου ...Υπάρχει τρόπος να απαιτήσω refund ....να προσθέσω πως μου έστειλαν κανονικά απόδειξη από το paypal στο email αλλά δεν την βρίσκω την συναλλαγή στο paypal μου .....Τι μπορώ να κάνω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω, αυτη η υπηρεσια του Paypal ειναι απλα σαν να ειναι μεσαζοντας, τιποτα περισσοτερο.

Ισως καποιος αλλος γνωριζει κατι περισσοτερο ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, corsair04 είπε

καλησπέρα 

Έκανα μια αγορά από ένα αγγλικό site και αγόρασα ένα προϊόν το οποίο δεν ήταν αυτό που παρήγγειλα (ας πούμε προϊόν τεχνολογίας) ....Η συναλλαγή έγινε σε περιβάλλον paypal άλλα χωρίς να γίνει login από την μεριά μου χρησιμοποιώντας την χρεωστική μου ...Υπάρχει τρόπος να απαιτήσω refund ....να προσθέσω πως μου έστειλαν κανονικά απόδειξη από το paypal στο email αλλά δεν την βρίσκω την συναλλαγή στο paypal μου .....Τι μπορώ να κάνω ;

Δεν έχεις την κάλυψη του paypal για τη συναλλαγή αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετα αν έκανες log in ή όχι, το paypal σου έστειλε email επιβεβαίωσης συναλλαγής? Μήπως υπάρχει κάποιο link στο email που παραπέμπει σε refund? Εάν όχι τότε ζήτα απο την τράπεζα να γίνει αμφισβήτηση συναλλαγής αφού πρώτα ζητήσεις απο τον πωλητή να ακυρώσει την αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...