Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Anniversary ενός έτους. 2η προσπάθεια. Ας ελπίσουμε μην γίνει πάλι corrupted ΞΑΝΑ!?!image.png.54a0681a57dc566459edd87b8383b7c0.png

Jurassic World 2 επιτέλους

Δε μου έχει γίνει ποτέ τίποτα corrupted από το Xbox app, ούτε και είχα θέματα μαζί του εκτός από τη φορά που έβαλα windows 11.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Δε μου έχει γίνει ποτέ τίποτα corrupted από το Xbox app, ούτε και είχα θέματα μαζί του εκτός από τη φορά που έβαλα windows 11.

Πέρσι με τα 10αρια μου έγινε. Ηταν για χαστουκάρα το σκασμένο, μια μερα σχεδον εφαγα να τα κατεβάσω τόσα GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Πέρσι με τα 10αρια μου έγινε. Ηταν για χαστουκάρα το σκασμένο, μια μερα σχεδον εφαγα να τα κατεβάσω τόσα GB

Μεγάλη μλκια το πιστεύω. Δε γινόταν να γίνει και backup τότε, αλλά φτου φτου δεν έχω θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα με το app, ούτε με WIn10, ούτε τώρα με Win11. Το μόνο ελεεινό που βρίσκω είναι ότι δεν έχουν βάλει download limit(mb/s) εντός της εφαρμογής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Εγώ δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα με το app, ούτε με WIn10, ούτε τώρα με Win11. Το μόνο ελεεινό που βρίσκω είναι ότι δεν έχουν βάλει download limit(mb/s) εντός της εφαρμογής.

Ρε συ, γιατί ενώ έχω κάνει pause το download σε ένα παιχνίδι στο xbox app συνεχίζει να τραβάει δεδομένα και να ρουφάει όλη τη ταχύτητα το ' Delivery Optimization ' service ενώ το έχω κλείσει κι αυτό από τις ρυθμίσεις [ off automatically updates επίσης από το store ]?

image.png.0118c1e2318d14594f481f553d94ea5e.png

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ρε συ, γιατί ενώ έχω κάνει pause το download σε ένα παιχνίδι στο xbox app συνεχίζει να τραβάει δεδομένα και να ρουφάει όλη τη ταχύτητα το ' Delivery Optimization ' service ενώ το έχω κλείσει από τις ρυθμίσεις [ off automatically updates επίσης από το store ]?

Ναι το έκανε και σε μένα κάποιες φορές..Είναι λίγο για κλάματα σ' αυτά τα θέματα η M$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
2 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Σε μένα που έχω ultimate λέει 9,99 πάντως. Αν κάνω κάτι λάθος ας ενημερώσει κάποιος πως γίνεται. 

Έχεις ενεργή συνδρομή, η προσφορά είναι γι' αυτούς που δεν έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Έχεις ενεργή συνδρομή, η προσφορά είναι γι' αυτούς που δεν έχουν.

Δεν κάνουμε δουλειά έτσι όμως. Τόσα λεφτά δίνουμε στη brasil να μην πάρουμε και καμιά προσφορά??? 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω άλλους 3 συμπαίκτες για να παίξουμε μαζί όλα τα Halo του Master Chief Collection σε COOP.

[Στείλε pm ή κάνε με tag εδώ στο παρόν θέμα αν ενδιαφέρεσαι.]

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...